Освічую темряву• Изменено 20 октября 2024
Вагітність, двійня, тести
У когось була двійня ? Коли тест показав вагітність?
І чи показало хгч вагітність за 5-6 днів до затримки
Спасу мир• 20 октября 2024
Есть высокочувствительные тесты, на 10 день после полового акта можно делать
Ниф_ниф• 20 октября 2024
Хтось із двійнею має низькі показники хгл, а в когось і з однією дитиною він супервисоким може бути) Крім узд нічого точно вам не підкаже, скільки дітей зачато.
Виправлялочка• 20 октября 2024
Автор,вы думаете,что тест покажет 4 полоски? Нет,все как и при одноплодной беременности
Ниф_ниф• 20 октября 2024
І на затримку краще не орієнтуватися - імплантація яйця відбувається в проміжок 6-12 днів після овуляції, яка може відбутися не тільки в середу циклу) А й раніше чи пізніше
Освічую темряву
• 20 октября 2024
Ответ дляВиправлялочка
Я про рівень хгч питала і на який день показувало
Раніше чи ні ( за вагітності двійнею )
Освічую темряву
• 20 октября 2024
Ответ дляНиф_ниф
Овуляція знаю коли була
Завтра 10 день після овуляції