Ухахайкина• 21 октября 2024
Оце мені попалась реклама? Це що?
Указка• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Я нічого такого не шукала, не дивилася і не обговорювала
Ну так с почином вас😁
julia-678c• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Так питання навіщо? Якщо ти не шукав, не цікавився цим і звідки воно взялося?
А вдруг вы увидите и захотите купить
Гостра на язик• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Я навіть не шукаю таке
так реклама саме по вашим інтересам або родичи шукають
Бюст Березуцкого• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
А я откуда знаю откуда оно взялось?! Вот прямо сейчас секс-набор и средство от морщин. Ни то, ни другое я не искала.
Бринзолетта• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Так в перше бо мені не цікаво і не подобається така реклама
А просто пройти повз і не створювати тему, не пробували? До чого тут адміни? Ви серйозно думаєте, що адміни особисто за вами ганяються, щоб показати вібратор?
Ухахайкина
• 21 октября 2024
Ответ дляБюст Березуцкого
Ну так ось, а мені всі намагаються довести що я щось шукаю.🤷♀️
Мені взагалі це не цікаво та не приємно на це дивитись коли ти просто зайшов почитати, а тут тобі на…
Ухахайкина
• 21 октября 2024
Ответ дляjulia-678c
А вдруг вы увидите и захотите купить
Нащо воно мені треба
Бюст Березуцкого• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Нащо воно мені треба
Самое интересно, что то, что я ищу, оно мне не предлагает.
julia-678c• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Такое впечатление что вы только вчера про секс узнали и от вида члена в обморок падаете
Леді_в_пледі• 21 октября 2024
Теж була сьогодні така реклама.
Скоріш за все налаштували цільову аудиторію ’жінки 18-50 років’ от і показується
Мені періодично так показує товари для немовлят, хоча дітей я не маю. Бо такі налаштування таргету
Зараз на дієті• 21 октября 2024
Ответ дляГостра на язик
що вас цікавить, то і видає
нет
у меня новый ноут
точно такая реклама у меня была я не искала ничего подобного
это не целевая
у меня новый ноут
это не целевая
Мишка-шалунишка• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Ну так я вам серйозно кажу, бо взагалі нічого такого не шукала
Да это секта упоротых тут, не обращайте внимание
Сало не люблю• 21 октября 2024
Не устаю удивлятся людям которые не отключают рекламу - признайтесь вам это нравится?😁
Ютубчик небось тоже с рекламой смотрите - извращенцы!🙀
Бринзолетта• 21 октября 2024
Як не зайдеш на цей сайт, то звідусіль теми про анал, свінгерство, кількість коханців і проституток. А тут звичайний вібратор і вже свідомість втрачають)) Це точно Порадниця?
Гостра на язик• 21 октября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
нет
у меня новый ноут
это не целевая
у меня новый ноут
это не целевая
причем тут ваш комп? ви одна мешкаете в квартире?
Шпондєр• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Так пройдите мимо. А то настолько неинтересна вам эта реклама что вы тему с фото создали
Зараз на дієті• 21 октября 2024
Ответ дляГостра на язик
конечно, это мой персональный мак
Гостра на язик• 21 октября 2024
Ответ дляЗараз на дієті
конечно, это мой персональный мак
ви не розуміете. якщо у вас вай-фай то підтяне і по пошуку дітей, чоловіка і так далі. навіть гостей що користувались вай-фаем
Як_наготую...• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Реклама подбирается и на слух. Если у приложений есть разрешение использовать микрофон
Бесконечность-не предел• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
’Оно’ ещё и подслушивает)
Ухахайкина
• 21 октября 2024
Ответ дляГостра на язик
Я на роботі взагалі зараз
Гостра на язик• 21 октября 2024
Ответ дляУхахайкина
Я на роботі взагалі зараз
тем краще. хтось на роботі і шукав. чого вас так це задеває? що інші шукали