Їжак в панчохах• 22 октября 2024
Ищу квартиру в Польше третью неделю
Сейчас живу у родственников, городок маленький, квартиры редко появляются, или ужасные или дорогие. Были две, что готова брать- не взяли меня. До этого жила в Киеве тоже на сьеме, квартиру находила за такое время. И никто не выбирал никого, кто первый тот и живет.
Надоело уже какждый день в ожидании, просыпаюсь- олх, засыпаю- олх. Кошмар.
Как долго вы искали квартиры в Польше, кто в маленьких городишках.
Поміркована думка• 22 октября 2024
Ищите в большем городе. Тут реально не очень охотно нашим сдают. Комнаты еще проще, а квартиры сложнее. У вас умова о праце есть?
Элька-Карамелька• 22 октября 2024
Ответ дляПоміркована думка
ну от моя добра знайома (дружимо сім’ями вже кілька років) здавала двом сім’ям українським, все було добре. А третя сім’я ’додумалась’ кинути кабель в обхід лічильника. Що там робили - хрін його знає, але всі розетки попалені. Як думаєте, здасть вона ще українцям?
Огірок та Помідорчик• 22 октября 2024
Олх мені не пішов, мало оголошень і деякі неактивні. Дивіться отодом
Поміркована думка• 22 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну я ж и говорю что неохотно сдают
Галябалована• 22 октября 2024
Я в Кракові пару місяців шукала : аале мені був потрібний конкретний район і ліфт.
Ответ дляЭлька-Карамелька
Сдавать квартиры- это всегда риск. Можно влипнуть , с кем угодно
Элька-Карамелька• 22 октября 2024
Ответ дляПоміркована думка
Ну я ж и говорю что неохотно сдают
так і не всім полякам теж охотно здають. Можливо, ще й везіння.. в березні 2022го за тиждень знайшла і зняла квартиру.. З тою господинею і по сьогодні контакти підтримуємо. Багатьом теж допомагала знайти, коли в перші місяці була в Польщі. Літом за 3 дні знайомому знайшли квартиру, правда, там господиня зі свідків Єгови, вони не бояться нікому здавати
там така братія, що....
Млинець Мій• 22 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Це не не в українцях справа, а в людях, якщо вона розумна, то розуміє це
Млинець Мій• 22 октября 2024
Нам теж скоро прийдеться знімати квартиру у Кракові, от і думаю на скільки знімати еірбнб одразу..
Млинець Мій• 22 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
В околицях Варшави
Скажіть будь ласка що вийшло по ціні, чи модна зараз вкластися до 900 за 2ку за все?
Поміркована думка• 22 октября 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
там така братія, що....
В марте 2022 ситуация была другая. Война только началась. Все хотели помочь украинцам. Плюс цены ниже и количество квартир было намного больше. И опять же зависит от бюджета и города. За 4000-5000 тысяч хоть за час найти можно.
Поміркована думка• 22 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
В евро или в долларах цена?
Смайликівна• 22 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
Плачу 2900 за двокімнатну, це разом з комунальними
Їжак в панчохах
• 22 октября 2024
Ответ дляПоміркована думка
У мужа есть, я в декрете
Млинець Мій• 22 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Це прямо норм ціна
Элька-Карамелька• 22 октября 2024
Ответ дляПоміркована думка
серпень цього літа, кавалєрка, він один, 1400 зл+360/600 чинж+ решта по лічильнику. Містечко 25 км від Гданська
Элька-Карамелька• 22 октября 2024
Ответ дляСлоник-тоник
олх, отодом, моризон. и фильтр хозяева.
gratka.pl
nieruchomosci.pl
szybko.pl
nieruchomosci.pl
szybko.pl
Галябалована• 23 октября 2024
Ответ дляМлинець Мій
Залежно, в якому районі хочете і який бюджет.
Водійка хімарса• 26 октября 2024
Ответ дляСмайликівна
Яке місто? У нас 3400