Дякую_аж_підскакую• 24 октября 2024

Що робити з обличчям

Ось так виглядаю, зморшки глибокі біля очей з´явились років в 35, плями пігментні після вагітності, радикальних (уколи всілякі) мір не приймала , чи можна щось зробити, щоб шкіра виглядала хоч трохи доглянутою?
Бамбарбия! Кергуду.• 24 октября 2024
Ответ дляАноним Советчик
Покажіть який саме у вас масажер
Кава з адреналіном• 24 октября 2024
Ответ дляШмоточницаца
Я тоже сплю как попало - сын аутист, засыпает поздно, спит мало и я вместе с ним. Сказывается это на лице
Хожу к косметологу на инъекции + хороший уход домашний
Ходила бы и на уходы регулярные к косметологу, но нет такой физической возможности
Скажіть будь ласка які ін´єкції робите, і яким доглядом користуєтесь?
Несу добро людям• 24 октября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
Якщо суто якість шкіри турбує, то можна ретинол. А взагалі треба до косметолога, у вас виражений птоз обличчя.
А как это птоз лица?
Мир Мир Мир!• 24 октября 2024
Ответ дляНесу добро людям
А как это птоз лица?
Провисання шкіри, втрата чітких контурів.
Шмоточницаца• 24 октября 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Ботулотоксин колю и биоревитализацию лица, шеи, декольте
До полномасштабной колола раз в год радиесс
Косметика Эллайс оф скин, фито-си, космедикс, мелюмэ и др.