Простецкая• 25 октября 2024
Порадьте будьласка страхову. Автоцивілка.
хочу оформити онлайн, живу в меленькому містечку, у нас крім оранти і княжої більше СК нема. якщо я оформлю страховку в такій страховій, якої у нас нема, і не дай Бог настане страховий випадок, як проходить цей процес? чи потрібно оформляти тільки в тій, що є в моєму місті? які страхові виплачує без проблемно?
Коленная ложечка• 25 октября 2024
Чим перелічені не влаштовують? Княжа мені упродовж тижня виплати зробила. Оранта також наче нічого, тугувата, але давня. Бажано, щоб був офіс поряд. Так зручніше.
Голубка миру• 25 октября 2024
Яка різниця де страхова???
Все робиться по телефону і заяви через вайбер
Простецкая
• 25 октября 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Багато років страхуюсь в ТАС. Всім задоволена.
дякую!