Летюча помилка• 25 октября 2024

Є багато ниток для в´язання, яким вже 20+ років. Куди їх можна здати?

Можливо хтось знає де вони потрібні?
Думаю купувати їх точно ніхто не буде, через їхній вік. Бо мама в´язати вже не може через здоров´я, зберігала їх щоб в старості в´язати. Але здоров´я нажаль не дає цієї можливості.
Дадосвидания• 25 октября 2024
В мусор

Морская свинка• 25 октября 2024
Отдать бесплатно на олх. Заберут
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляМорская свинка
Отдать бесплатно на олх. Заберут
Дякую за пораду
Tivoli• 25 октября 2024
бесплатно выставьте, будет целая драка за них
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляTivoli
)) а хто битися буде, бабусі хіба є на олх?
Балаболка• 25 октября 2024
просто поставити біля сміттєвого бака
Tivoli• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
я вам точно говорю.
я отдавала старые нитки для вязания и т.п. в телеграмме ВПО.
просто кто первый напишет.
такие были драки и скандалы, жуть

автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляБалаболка
просто поставити біля сміттєвого бака
Так не можу, чи дощь, та й волога. В нас дівчина поставила пакет з речами біля смітника, а на наступний день ці всі речі валялися навкруги, і в болоті, і в калюжі. Вона аж заплакала, як побачила.
Фенте Фря• 25 октября 2024
я ничего не отдаю, продала бы на олх за недорого. бесплатно отдавать это путь к конфликтам и негативу за просто так.
Балаболка• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
тому я виставляю не до своїх контейнерів, щоб не бачити. у тьотушек на лавці запитайте
Мозговая пилочка• 25 октября 2024
Гляньте у себе в районі волонтерів, хто на фронт шле посилки.
У нас конс´єржка у будинку сусідньому в´яже шкарпетки. Я їй віддала чималу торбу бабусиних ниток.
Вона такі нитки змішує з іншими і виходять шкарпетки меланжеві, кольорові.
Так точно знатимете, що користь буде.
Крошечка-хаврошечка• 25 октября 2024
На днях бачила в інстаграмі збирали гроші, щоб купити нитки, хлопцям військовим вʼяжуть щось. Зараз спробую знайти де бачила, можливо ви їм допоможете тими нитками.
Малинка• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
В нас старі взірці і відходи тканин за дві години на олх забрали (біло десь 200кг) а ми бумали куди то викинути...а тут виявляється комусь треба
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Я колись чула що воєнним в´яжуть носки. А чоловік говорить що вони їм не треба,бо об´ємні дуже.
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
О, дякую дуже! Звісно це найкращий варіант.
ПАЦАНКА О• 25 октября 2024
В дом престарелых можно. Наша фирма регулярно отдает так нитки, правда не в Украине
Чорт і Шо• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Вони потрібні не на нулі, а коли хлопці міняються і відпочивають кілька днів. По хатах і підвалах, де вони сидять, холодно. От там в´язані носки дуже доречні. Але краще, щоб це була шерсть.
Завжди недо...• 25 октября 2024
все нитки отдала волонтерам, смешали с шерстяными и связали носки, шапки
Мозговая пилочка• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Залежить від того, де живуть військові.
Конс´єржка відсилає в одну бригаду, то ці дуже товсті в´яже, хлопці в них сплять.
Бо в наметах холодно.
А деякі військові розміщені у будинках, їм такі не треба.

Мозговая пилочка• 25 октября 2024
Ответ дляМалинка
Я лоскути бабусині віддала в школу вчительці праці.
Вона була щаслива.
У мене було дві великі торби.
ПАЦАНКА О• 25 октября 2024
В детский дом тоже можно, там девочек учат вязать...
Крошечка-хаврошечка• 25 октября 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Ось тут. https://www.instagram.com/p/DBaorv0IsCd/?igsh=
Платье Длинное бальное• 25 октября 2024
У мамы было много, она и сама вязала носки и относила и относила пряду у себя в городе в школу там женщины вязали носки для ЗСУ
Булку Дай• 25 октября 2024
я прошлой зимой на роту,чи не больше,навязала.Поляки отдавали разные нитки.отправляли с нашими автобусами.На самом деле,если нитки нормально хранились,им долго ничего не будет
Соседушка• 25 октября 2024
Дівчатам які вʼяжуть носки в ЗСУ. Киньте тут клік
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 25 октября 2024
Была здесь тема - бабушка вяжет носки для ЗСУ.
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Дякую Вам 💐
База_птеродактилей• 25 октября 2024
Я когда-то отдавала нитки для сеток маскировочных
Купи слона• 25 октября 2024
Волонтерам, нам приносять на сітки таке, є жінки які шкарпетки вʼяжуть на фронт передають
автор Летюча помилка • 25 октября 2024
Ответ дляКупи слона
Дякую, вже шукаю волонтерів у своєму місті.