Сегодня сержусь• 26 октября 2024

От додало вам щастя, що ви щось із обличчям зробили?

Почитала тему нижче, не розумію чого всі кинулись до тих косметологів. От ви прибрали собі зморшки десь і що одразу заміж вискочили удачно, чи з чоловіком сваритись перестали, чи діти слухняними стали, чи на що це так повпливало, що вам хочеться гнатись за собою 25-річною? Ви ж не телезірки чи актриси, які зовнішністю гроші заробляють.
Цікаво, що чоловікам загалом пофіг чи є там міжбрівка чи нема.
Викачує індустрія гроші з жінок та й усе.
Скоро буде як у Південній Кореї, що без ідеальної зовнішності на роботу не беруть і заміж так само, а на 18 років дарують сертифікати до лікарів.
Та никада в жизни• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Посмотрите статистику.
Статистику мыслей мужчин? Где посмотреть?

Червона ікорка• 26 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А якщо б не було косметологічних операцій, то не дивились би у дзеркало, не сідали б в машину, чи не змогли б радіти? Чому ніхто не хоче відповісти на питання, що було у автора?
Я рада, что есть возможность круто выглядеть, это главное:)
Щас ухожу• 26 октября 2024
Ответ дляДева Мария
А знаете что в таких темах самое интересное?). Никто , кто колет и ухаживает за собой не создано темы и не обсуждает , кто этого не делает . Зато темы про несчастных ботоксных каждый день 😹 видно , от излишней мимики прет счастье со всех сторон
Як і про виїхавших, особливо в Німеччину.
Лялькодзьоб• 26 октября 2024
Ответ дляДева Мария
Набирает еще как ) Они создают сначала вот похожие темы , а лет через 5 - спасите помогите что делать с лицом 😹
Мені 50+ і досі не постало питання що робити з лицем. Дрябла шкіра, багато зморшок. Зовсім поседіла. Перестала фарбуватись вивела волосся у седину. Але ж мені 50 років. Не 20. Зуби цілі, тиск не скаче. Я активна і жвава. Їм все що хочу. Працюю. Встигаю займатись улюбленим хоббі. Чоловік, діти, друзі. Їм всім всеодно, чи є морщини та птоз, чи ні.
Автопортрет нурофена• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Чому ви не подобаєтесь собі із зморшкою? Бо це показує, що роки йдуть і все одно наздоженуть?
Автор, ви новий красивый одяг купуєте? Зачіска манікюр? Все це маркетинг і не про здоров´я
Кросівки оригінал• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Краса тримається на здоров´ї, важливо правильно розставляти пріорітети. І саме цьому присвячувати свій час і гроші.
А що робити у кого на все і сил і грошей вистачає?))
Нафаня Маня• 26 октября 2024
Ответ дляTargarian
Молодец что ответили , такой стержень как у вас мало кого и мало кто может так сразу осадить
Это не стрежень вообще,базар какой-то,если изначально у сотрудницы возникла мысль комментировать внешность
Ksusci• 26 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
На мене дивляться деякі павлініхі як на простушку. Я навіть волосся не фарбую, а обличчя і не думала взагалі ніколи змінювати.
Але цікаво в цій ситуації інше. Мені співробітниця сказала, що треба себе тюнінгувати, щоб не виглядати як наче з села. Ну я їй тоді і відповіла, що по ній одразу видно, що вона з села, коли вона починає спілкуватися і ніякий тюнінг тут не допоможе. А вона образилася.
Мені одна косметолог років 5 тому рекомендувала зробити підборіддя, губи і доб вколоти.
Я тоді прифігіла, бо маю все своє гарне) звісно, на ообі зморшка була, але не настільки.
І от вона сидить така і гордо каже, що у неі все зроблене і вона виглядає супер.
А я дивлюсь і вона наче симпатична, але ну як жіночка яка молодиться, також незрозумілого віку. Незрозуміло чи ій 38, чи 45)
І вона мені каже, вгадайте скільки мені років, а я кажу, десь 33 щоб не образити)
А ій виявилось 25 Карл, 25. А мені тоді було 28 і я проти неі дитинка була по зовнішності. Хоча вже мала дитину і розлучення. Короче, догляд це добре, але все в міру має бути.
Лялькодзьоб• 26 октября 2024
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Манікюр це гігієна. Одяг це тепло і зручно. А губи, ботокс, ринопластика роблять людину геть іншою, не той що вона є. Це маска за якою ховаються комплекси.

Джонсонюк• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Якби ви почитали мої коментарі, то ви б знали відповідь на своє питання.
Інші процедури - лінь перераховувати. Ось біоревіталізація - думаєте це ок?) Воно ще виглядає добре, коли небагато, але ж жінок втягують у процес, і поїзд поїхав, набираючи швидкість.
Вы вообще не понимаете, что такое биоревитализация))
Это не филера
Снегопадка• 26 октября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Не о красоте речь, а о мышечном и скелетном строении. У наших часто вижу птоз уже с 30-ти , а нередко и раньше. И это если только о лице.
Ага, шикарно. Лицо как тарелка и ровная фигура прямоугольник. Действительно, мечта
Червона ікорка• 26 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Одежда тоже бывает разной, как раз сегодня в ленте промелькнуло)
Снегопадка• 26 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Шапку все таки надо. Волосы страдают, мигрень может быть и т.п.
Червона ікорка• 26 октября 2024
Ответ дляСнегопадка
Ага
Лялькодзьоб• 26 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
А що за чучело на другому фото? Хай мене вкрадуть, так одягатись.
А перше фото, то навіть не зручно. Навіщо вона з дитини зняла пуховік, для пародії на бабусь? Бо це не реальний прикид навіть для бабусі що не слідкує за модою. Одяг може бути зручним і доречним.
Червона ікорка• 26 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Покажите ваше фото, лицо можно закрыть😉
AnnaOst• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Ви абсолютно праві. Бо тут як почитаєш, так в 40 плюс ні в кого вже здоров´я працювати нема. І толку від того ’молодо виглядаю’ як розвалюха в середині?
Targarian• 26 октября 2024
Ответ дляСегодня сержусь
Тобто причина в тому, що відчувати себе сексуальною і розкутою із складкою на обличчі неможливо. Цікаво, що чоловіки так не думають. Це просто пропаганда, яка заганяє жінок у невроз.
Ну смотришь на сетями зеркало а там носогубки первым делом точат . А ведь из можно убрать за 15 мин и будешь на метя смотреть в зеркале и видеть красивое молодое лицо вине носогубки
Лялькодзьоб• 26 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Покажите ваше фото, лицо можно закрыть😉
Ловіть. Привіт тим хто впізнав із закритим лицем.

Голова колгоспу• 26 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
Для мені якраз очевидно, що саме такі як ви убогі і ущербні. Кому ваш жлобський тюнінг окрім вас потрібен? Краще б вели здоровий спосіб життя, то і тюнінг не знадобився би.
З якого дива ви вирішили, що в мене є хоч якийсь тюнінг? Я розумію, що для вас це надскладна задача, але спробуйте зосередитись. Я писала виключно ваші з колегою розумові здібності
Мальдивирую• 26 октября 2024
Ответ длявсегдаДаДа
І коли життя в селі перестане здаватись соромом?
Копирайторша• 26 октября 2024
Я нічого не робила.
Так, я щаслива.
Виглядаю свіженько, молодо, природньо.
Я собою дуже довольна та дуже рада, що хваптило розуму не йти за тою дурною молодою.
Так, мені не 18 а 55. Але зморшок в мене нема. Трохи лице пливе, але то неминуче.
Не бачила ні однієї, хто коле та був би краще або молодше виглядав.

Я для себе і для багатьох найкращий пример
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляУх яка ж Я
Та не буде тут як у Південній Кореї, бо нема у наших жінок такої шикарної генетики..
ті жіночки так не жеруть як наші
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляУкраиночка
Зря ви так внешность очень Важна и на собеседовании и при общении с разными людьми, друзьями, партнерами
Эта индустрия не была бы так успешна если бы внешность не была реально Так Важна
В каком обществе?
В нашем странном, больном, воюющем обществе страны третьего мира?
Лялькодзьоб• 26 октября 2024
Ответ дляКопирайторша
ті жіночки так не жеруть як наші
Бо нас вчили заїдати картоплю хлібом і булочку до компоту.
Чучело-Мяучело• 26 октября 2024
Счастливой нет, не сделало.
Но сын перестал спрашивать - мама, ты злишься?
А я блин не злилась, у меня залом на межбровке был размером с марианскую впадину, летом четкая белая вертикальная полоса оставалась при загорелом лице.
И шо, надо было ходить с вечно нахмуренным лицом? Всруся, но не покорюся?
Да щас. Уколола ботокс, пришлось залить туда пять кило гиалуронки. Мимика сохранена, могу хмуриться и поднимать брови - просто обычный человек, но без того звездеца
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Да, это были последствия советской власти

Не могла же страна-победитель показать что люди голые и босые. Поэтому везде добавлялись калории, чтобы савецкий человек выглядел упитанным, а не голодающим как украинцы 32-33гг

Манная каша, макароны с хлебом, обеды из трех блюд+кАмпот
Копирайторша• 26 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
сравнивают теплое и мягкое

При минус 10 куда второй лук?
Да и лосины не всегда уместны. Я - как на втором фото. Фигура позволяет носить такую одежду. И я ношу. Но зимой я закутана как на первом фото. Не такое пальто, конечно. Но все закупорено, шапка на голове. Зачем мне лишние проблемы, ведь шапку нужно надевать в помещении, чтобы не было резких перепадов температуры - для сосудов головы эти перепады небезопасны.

Да, когда от машины до машины, то пальто не нужно. Но если я на воздухе, на природе, то укутано все
всегдаДаДа• 26 октября 2024
Ответ дляМальдивирую
Я цього також не розумію. Була двічі в селі в гостях. В обох селах приємні і класні люди.
Впораюсь зі всим• 26 октября 2024
Я не колю ботокс, нічого нн колю. До косметологів не ходжу, але мене міжбрівка бісить.. відображення з нею не подобається..
У ванній іі не видно, а на вулиці якщо хтось подзвонить по відео, я аж лякаюся себе.
Треба колоти, але боюся що брови впадуть
Є такі як я?
Бо тут всі або колють і щасливі, або не колють і щасливі бо дуже негативно до наколотих ставляться