Сегодня сержусь• 26 октября 2024

От додало вам щастя, що ви щось із обличчям зробили?

Почитала тему нижче, не розумію чого всі кинулись до тих косметологів. От ви прибрали собі зморшки десь і що одразу заміж вискочили удачно, чи з чоловіком сваритись перестали, чи діти слухняними стали, чи на що це так повпливало, що вам хочеться гнатись за собою 25-річною? Ви ж не телезірки чи актриси, які зовнішністю гроші заробляють.
Цікаво, що чоловікам загалом пофіг чи є там міжбрівка чи нема.
Викачує індустрія гроші з жінок та й усе.
Скоро буде як у Південній Кореї, що без ідеальної зовнішності на роботу не беруть і заміж так само, а на 18 років дарують сертифікати до лікарів.
Лялькодзьоб• 27 октября 2024
Ответ дляНа циголках
Зачем? Вся моя писанина к тому, что не надо судить людей. Потому что вас тоже могут осудить.
Ви ще не зрозуміли, що мене зовсім не цікавить ваша думка про мій вигляд і ваші висновки? Мені тільки вашу маму шкода. ЇЇ дитина її не поважає.

На циголках• 28 октября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
А кого интересует ваш престарелый взгляд, бабуля?)))
На циголках• 02 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Так и ваши излияния касаемо женщины, которая намного моложе и симпатичнее вас, тоже мало кому интересны)
Лялькодзьоб• 03 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Настільки не цікаво, що ви через тиждень комент залишили. Як нема смаку то вік і молодість не допоможе. Я не одна вважаю, що та жінка вдягнута в секонд.
На циголках• 03 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я неделю не была на форуме, поэтому всем ответила когда зашла)
По поводу вкуса- не вам судить) вы выглядите старой, неухоженной тёткой в бабушачьей одежде
Лялькодзьоб• 04 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Головне що не в секонд, який ви тут так палко захищайте і називаєте смаком. Мені вас дуже шкода. Ви не поважайте свою матір. Ви панічно боїтесь старості і лайкаете несмак. Виставьте це фото жінки що я розкритикувала в окремій темі і вам напишуть те що і я. Та бабуля одягнена в секонд.
На циголках• 09 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Вы такая смешная) ’та´’ выглядит намного моложе и красивее вас, как бы одета она не была
Лялькодзьоб• 10 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Так вона і є молодше на 15+ років. Було б дивно виглядати молодше її. З вами все добре? Ви 2 тижні думаєте про людину яку ніколи не бачили і ніколи не побачите.
Лялькодзьоб• 10 ноября 2024
Ответ дляНа циголках
Упс я загуглила цю даму. Вона молодше моєї дитини на 7 років.

На циголках• 12 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Я? Думаю? Я давно забыла о ней, но вы упорно не даёте мне этого сделать, не понимаю, что не вам с вашим внешним видом кого-то судить)
На циголках• 12 ноября 2024
Ответ дляЛялькодзьоб
Удалено администрацией...
Кукарикуууууу• 10 декабря 2024
у меняя рыжие волосы, белые брови и ресницы и мне как то девочка в метро предложила брови сделать, все настолько привыкли к нарисованному лицу, что сейчас я очень редко крашусь и ржу с реакции людей на меня и пока молчу выгляжу на 20, мне 35
любименькая• 19 декабря 2024
Ответ дляЛаскове телятко
У меня ботокс лобной части, у подруги естественное старение. Я крашусь и слежу за волосами, подруга носит седой хвостик. Нам по 50, я чувствую себя на её фоне моложе. Придаёт ли мне это уверенности? Несомненно , и настроение, и жизненную активность, все придаёт. Женщина должна нравится, тогда у неё все ок)
Так вона собі подобається?
Радуватися, що ви краще на фоні подруги - не про нормальну самооцінку.
Ласкове телятко• 19 декабря 2024
Ответ длялюбименькая
Так вона собі подобається?
Вы читаете через призму своего восприятия. Я не радуюсь её состоянию, я радуюсь своему ))
Не знаю нравится ли она себе, я говорю о том что нравлюсь я себе.