Сама купляю квіти• 26 октября 2024
Залежність від тік ток
Як тільки заходжу то сиджу там по годині( Але видалити теж не можу, шукаю там потрібні для тебе відео, інформацію
Загалом черпаю звідти багато корисного
Але затягує жесть
Що робити? Як себе обмежити так, щоб реально брала звідти тільки корисне, а не сиділа годинами
Загалом черпаю звідти багато корисного
Але затягує жесть
Грабля• 26 октября 2024
Часто сижу, много полезного узнаю. Любимая соц сеть. Что то надо сделать, делаю. Есть свободное время, посидела в тик токе. Проблемы не вижу
Коплю на груди• 26 октября 2024
Сижу вечером, когда дела переделаны, дети спят. Не вижу в этом проблемы.