Электричка• 27 октября 2024

Як прискорити пологи?

Відійшла пробка, відкриття 2 см але вже сутку все тихо які є методи прискорити пологи?
Осьминожко• 27 октября 2024
Треба налякати і від цього жінка родить швидше.

ШанельКуКу• 27 октября 2024
Краще не прискорювати. Можливо дитинка шукає найкраще положення, а ви її будете квапити
автор Электричка • 27 октября 2024
Ответ дляОсьминожко
Та як я себе налякаю😂
Осьминожко• 27 октября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Дай йому час на збори, а потім буде постійно запізнюватись розгільдяй !
автор Электричка • 27 октября 2024
Ответ дляШанельКуКу
Та це так але лежу в передчутті і вже місця собі не знаходжу вже хочу її біля себе бачити
Я не тону• 27 октября 2024
Никак!!! Всему свое время.
Поддакиваю иногДА• 27 октября 2024
Мне свекровь посоветовала вымыть пол во всей квартире, руками внаклонку.
Может она о сыне заботилась, но мне это помогло, буквально через час уже пошли регулярные схватки и в тот же день родила.
Лівий Локіть• 27 октября 2024
Ответ дляЭлектричка
Пробка може і за тиждень відійти.
автор Электричка • 27 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Я вже помила щіткою весь пол руками,і визбирала всі сірники😂

Осьминожко• 27 октября 2024
Ответ дляЛівий Локіть
Пробка може і за тиждень відійти.
Підскажіть як виглядай пробка.
Лівий Локіть• 27 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ще можна шкаф передвинути, кажуть помагає
ШанельКуКу• 27 октября 2024
Ответ дляЭлектричка
Пологи починаються з регулярних перейм, не поспішайте і лікарям зараз не дозволяйте втручатися ручними оглядами
Лівий Локіть• 27 октября 2024
Ответ дляОсьминожко
Підскажіть як виглядай пробка.
Слизь такая, непонятного цвета
Lizlzonchik• 27 октября 2024
Треба кончить
Поддакиваю иногДА• 27 октября 2024
Ответ дляЭлектричка
Секс?
Поддакиваю иногДА• 27 октября 2024
Ответ дляОсьминожко
Підскажіть як виглядай пробка.
Как от шампанского. 🤪
автор Электричка • 27 октября 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Секс?
Теж не помогло,але впринципі я була дуже обережна
ЯсноВидящая• 27 октября 2024
А у меня каменный живот второй день. Странно. И не попускает совсем. То болит живот, но не схватками. Странно. В понедельник поеду в роддом
MacOS-ница• 27 октября 2024
Ніяк. Ні секс, ні біганина сходами мені не допомогли. Народила рівно в 41 тиджень, через 4 дні після початку схваток і 12 годин в родзалі😓

ЯспАкойнаЯ• 27 октября 2024
Шафи передвигати краще не треба, процес і так запущений) ваша головна задача зараз це відпочивати
Непозбувна Бентега• 27 октября 2024
В останній день перед пологами багато погуляла, в досить швидкому темпі. Ввечері почали підтікати води, в 5 ранку вже народила