Доброго дня. Порадьте як бути в ситуації коли зіткнулася з шахрайством в ОЛХ? Людина викрала мої фото, того що я віддаю безкоштовно і виманює через них гроші. Я в неї на ОЛХ попросила додаткові фото мого ж товару, тепер вона в мене ж просить ці фото в моїй спільноті в телеграм. Як правильно зробити так щоб в неї назавжди відпало бажання робити подібні речі? І потрібно швидко, бо поведуться ж люди
Elena_Kiev_Solomenskiy• 27 октября 2024
я как-то чуть не купила духи.. у мошенника (использовали чужие фото)