Кумедна• 27 октября 2024
Дитина мовчить тільки, коли спить... Підозрювати СДУГ?
Хочу поділитися своєю ситуацією, яку мені дуже складно витримувати.
Доці 6, років 2-3 вона поводиться дуже активно , набагато активніше за стандартну дитину. Вона завжди розмовляє, завжди голосно, намагаюся навчити говорити тихіше ,але не виходить. Якщо не розмовляє, то кричить. Мовчить тільки, коли спить. Самостійно часу не проводить , хтось обов´язково має бути залученим. Якщо наважимося позвати гостей, то спокійно ніхто не зможе навіть договорити речення. У принципі ми в сім´ї ( доросла ) між собою вже фактично не розмовляємо, тільки переписуємось. Бо якщо хтось намагається щось сказати, донька біжить , перебиває і діалог становиться продовжувати неможливо.
Підозрювала СДУГ, відвідували невролога, з його слів - просто активна дитина ( перевіряв просто когнітивну функцію)
Пару років назад я думала, що це переросте, але покращень жодних не відбувається. Організувати банальні речі, скласти іграшки, спокійно мовчки поїсти не виходить.
Є з чим порівнювати. Це не перша дитина. Але вже я на межі. Іноді просто страшно, коли наближаються вихідні, бо після них на роботі у пн,як вижатий лімон.
Пишу для обміну досвідом . Можливо у когось є/були схожі ситуації з дітьми. Як розвивались події ?
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Опозиційно-викличний розлад (опозиційно-виклична поведінка). Гугльте.
Загуглила, бачу його в складі РАС, якого в нас немає точно
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
И какие вы видите перспективы для вашего ребёнка в школе , если вы не обратитесь к психиатру , не будете ребёнком заниматься?
Ніякі. Буде дитина предметом постійного стресу для оточуючих + в майбутньому отримає купу проблем з психікою.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Я не великий психолог и не претендую на истину, но у вас что-то не то с субординацией и авторитетом. А дальше как ребенок встраиваться в социум будет, если его не научить сейчас? Другие люди, чужие, терпеть эти перформансы не будут и начнут затыкать ее в разы жестче, чем это сделали бы вы.
у вас немає досвіду виховання дітей, щоб давати поради в таких темах
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Якщо в дитини розлади, то вона не зрозуміє, що вона робить щось не так.
Мама дитиною не займається, дитина вже має затримку психічного в емоційного розвитку
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
тобто мамі можна сказати дитині «закрий рот», а дитині те саме у відповідь нє? подвійні стандарти?
чи методи виховання з совка?
я памʼятаю як мені казали «закрий рот, гімну слова не давали», а я була така шо за словом в кишеню не полізу, і відстоюю свої кордони. і варто було мені щось сказати у відповідь - отримувала по обличчю.
оце класне виховання да? діти наслідують поведінку і слова батьків. і якщо батьки ставляться зневажливо і хамовито, то не варто очікувати повагу. хіба що страх бути покараним, фізично в тому числі
чи методи виховання з совка?
Згодна. Тому такі методи не практикую, але вийти з рівноваги іноді можу.
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Може то багатодітна матір пише ?
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Цікаві висновки Ви зробила. А займатися дитиною - це по Вашому як ?
Хочу в БАНю• 27 октября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Неврологов, как минимум.
И не одного
Так а яка можу бути тут проблема? Нема таких симптомів у неврології
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
нє
Ви її знаєте ?)
Так, думка людей без дітей мені нецікава абсолютно в моїй ситуації.
Репетиторша• 27 октября 2024
Я прошу мовчати і мій слухає. Ну як прошу. Кричу. А так то можна з розуму з´їхати
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Цікаво. Дякую..просто щоразу скільки я не читала книжок Америк.психіатрів, то вони швидше мене заспокоюють ,ніж тривожать ( по тому що там описано, спадає на думку, що треба лікувати свої нерви. Бо в книжках по психіатрії, куди лютіші випадки описані). Але вашу почитаю) дякую
Так, згодна.
В психіатричних книгах ставлять діагноз - наче ярлик - ти неповноцінний. Наче як вирок. Хоча за кожним діагнозом є людина, її особистість, її почуття. І людина не є неповноцінною тільки тому, що збільшена тривога, або потрапила в складну ситуацію, має панічні атаки та інше.
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Коли кричите замовкає ? Скільки років йому ?
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Знайти причину такої поведінки. Ви для дитини не зробили мінімум.
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А що по Вашому мінімум ? Який мінімум зробили Ви для своїх дітей ?
Ответ длявкрации
чи методи виховання з совка?
Ну вначале обычно просят по-хорошему, а если по-хорошему не доходит и договориться не получается, то применяют более серьезные методы. И это не о личных границах, а об уместности и адекватности. Если ребенок сам в силу возраста не понимает, что устраивать внеплановый показ мод с микрофоном караоке в руках, когда у родителей гости - не алё, то его нужно этому научить. А не играть по правилам ребенка, боясь его обидеть и вместо общения сидеть и умиляться этому поведению.
сладкий_ноябрь• 27 октября 2024
Чому дитина все ще не була в психіатра?
Рдуг не діагнозує невропатолог.
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Написала вище.
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
окей, і як це найкраще по-вашому зробити? сказати «закрий рот і вийди звідси»?)
прийде підлітковий вік, мама зайде до дитини в кімнату з якимось проханням і дитина так само скаже «закрий рот і вийди», бо ж мама так казала. батьки ж наче приклад, нє?)
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
В дитини порушення інтелекту, тому вона в 5 років таке робить.
Діти, в яких все ок, на таке просто не здатні.
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дитина все ще не була в психіатра?
Рдуг не діагнозує невропатолог.
Тому , що сімейний лікар , який вів усіх моїх дітей , і до якого маю довіру , запевнила , що наша ситуація не потребує знайомства з психіатром. Особисто я так на 100 % не вважаю . Розглядаю варіант.
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Написала вище.
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
Ви водили дітей до цих фахівців ?
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
мені здається що тема порушення інтелекту вам дуже близька і дуже вас тригерить, тому ви підсвідомо намагаєтесь вішати оцей ярлик на шось типу схоже
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Це варіант деструктивний , неробочий..згодна з Вами
Кумедна
• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Теж це побачила .) Людина заочно нам поставила діагноз в стверджувальній формі. Явно не з метою допомогти . ) ну буває
Ответ длявкрации
Если мягкие и демократичные методы не помогают, то да, применяется метод ’закрой рот и выйди’. Но только чтобы ребенок действительно закрыл рот и вышел - у говорящего должен быть авторитет. А если авторитета нет - то будет вот такое отгавкивание в стиле ’сама закрой рот’. Просто потому, что может. И ему за это нифуя не будет.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
доречі, про психіатра.
моя бабуся розповідала мені про мою маму в дитинстві, вона була непосидюча, на стільки, що коли бабуся з мамою поїхали в санаторій на 3 тижні, то бабуся не мала змогу навіть голову помити. і я це як ніхто розумію, бо в мене такий самий син. ладно, три тижні в мене не було немитої голови, але днів 5 точно.
так от, водила бабуся маму до психіатра в дитинстві і до інших спеціалістів. на що психіатр сказала що просто активна дитина.
я якось нашому педіатру теж натякнула може треба сина до психіатра, вона на мене подивилась і я прочитала в її очах натяк шо це мені треба до психіатра
ще згадала одне спостереження, шо від перезбудження несформованої нервової системи може бути така поведінка у дитини. мій син, коли я починаю виходити з себе і сердитись, я кажу йому спокійно але суворо «мене це починає бісити», він намагається якось згладити ситуацію і типу розсмішити мене і поводити себе ще більш бісяче.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
авторитет так не заслуговується. це буде чисто набутий рефлекс страху.
діти різні, є спокійні і слухняні і це не залежить від авторитету, є ті що перевіряють кордони дозволеного до сіпаючого ока мами.
у вас немає досвіду виховання. ви дарма витрачаєте час написуючи тут свої фантазії про правильне виховання. найлегше виховувати уявних дітей
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Так, працюю з такими дітьми.
Їжак в панчохах• 27 октября 2024
Ваша младшенькая избалована и не уважает взрослых, не уважает маму ) вы позволили ей так себя вести . Не установили рамки.
Почему дочка позволяет в таком малом возрасте отвечать маме -’ сама закрой рот’. Почему не знает до сих пор слово ’ нельзя’?
А что будете делать в подростковом возрасте?