Кумедна• 27 октября 2024

Дитина мовчить тільки, коли спить... Підозрювати СДУГ?

Хочу поділитися своєю ситуацією, яку мені дуже складно витримувати.
Доці 6, років 2-3 вона поводиться дуже активно , набагато активніше за стандартну дитину. Вона завжди розмовляє, завжди голосно, намагаюся навчити говорити тихіше ,але не виходить. Якщо не розмовляє, то кричить. Мовчить тільки, коли спить. Самостійно часу не проводить , хтось обов´язково має бути залученим. Якщо наважимося позвати гостей, то спокійно ніхто не зможе навіть договорити речення. У принципі ми в сім´ї ( доросла ) між собою вже фактично не розмовляємо, тільки переписуємось. Бо якщо хтось намагається щось сказати, донька біжить , перебиває і діалог становиться продовжувати неможливо.
Підозрювала СДУГ, відвідували невролога, з його слів - просто активна дитина ( перевіряв просто когнітивну функцію)
Пару років назад я думала, що це переросте, але покращень жодних не відбувається. Організувати банальні речі, скласти іграшки, спокійно мовчки поїсти не виходить.
Є з чим порівнювати. Це не перша дитина. Але вже я на межі. Іноді просто страшно, коли наближаються вихідні, бо після них на роботі у пн,як вижатий лімон.
Пишу для обміну досвідом . Можливо у когось є/були схожі ситуації з дітьми. Як розвивались події ?
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Опозиційно-викличний розлад (опозиційно-виклична поведінка). Гугльте.
Загуглила, бачу його в складі РАС, якого в нас немає точно
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляЧервона ікорка
И какие вы видите перспективы для вашего ребёнка в школе , если вы не обратитесь к психиатру , не будете ребёнком заниматься?
Ніякі. Буде дитина предметом постійного стресу для оточуючих + в майбутньому отримає купу проблем з психікою.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Я не великий психолог и не претендую на истину, но у вас что-то не то с субординацией и авторитетом. А дальше как ребенок встраиваться в социум будет, если его не научить сейчас? Другие люди, чужие, терпеть эти перформансы не будут и начнут затыкать ее в разы жестче, чем это сделали бы вы.
у вас немає досвіду виховання дітей, щоб давати поради в таких темах
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Якщо в дитини розлади, то вона не зрозуміє, що вона робить щось не так.
Мама дитиною не займається, дитина вже має затримку психічного в емоційного розвитку
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
тобто мамі можна сказати дитині «закрий рот», а дитині те саме у відповідь нє? подвійні стандарти?
чи методи виховання з совка?
я памʼятаю як мені казали «закрий рот, гімну слова не давали», а я була така шо за словом в кишеню не полізу, і відстоюю свої кордони. і варто було мені щось сказати у відповідь - отримувала по обличчю.
оце класне виховання да? діти наслідують поведінку і слова батьків. і якщо батьки ставляться зневажливо і хамовито, то не варто очікувати повагу. хіба що страх бути покараним, фізично в тому числі
Згодна. Тому такі методи не практикую, але вийти з рівноваги іноді можу.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Може то багатодітна матір пише ?
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Може то багатодітна матір пише ?
нє
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Цікаві висновки Ви зробила. А займатися дитиною - це по Вашому як ?
Хочу в БАНю• 27 октября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Неврологов, как минимум.
И не одного
Так а яка можу бути тут проблема? Нема таких симптомів у неврології
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
нє
Ви її знаєте ?)
Так, думка людей без дітей мені нецікава абсолютно в моїй ситуації.
Репетиторша• 27 октября 2024
Я прошу мовчати і мій слухає. Ну як прошу. Кричу. А так то можна з розуму з´їхати
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Цікаво. Дякую..просто щоразу скільки я не читала книжок Америк.психіатрів, то вони швидше мене заспокоюють ,ніж тривожать ( по тому що там описано, спадає на думку, що треба лікувати свої нерви. Бо в книжках по психіатрії, куди лютіші випадки описані). Але вашу почитаю) дякую
Так, згодна.
В психіатричних книгах ставлять діагноз - наче ярлик - ти неповноцінний. Наче як вирок. Хоча за кожним діагнозом є людина, її особистість, її почуття. І людина не є неповноцінною тільки тому, що збільшена тривога, або потрапила в складну ситуацію, має панічні атаки та інше.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляРепетиторша
Коли кричите замовкає ? Скільки років йому ?
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Знайти причину такої поведінки. Ви для дитини не зробили мінімум.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
А що по Вашому мінімум ? Який мінімум зробили Ви для своїх дітей ?
Prervana• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
чи методи виховання з совка?
Ну вначале обычно просят по-хорошему, а если по-хорошему не доходит и договориться не получается, то применяют более серьезные методы. И это не о личных границах, а об уместности и адекватности. Если ребенок сам в силу возраста не понимает, что устраивать внеплановый показ мод с микрофоном караоке в руках, когда у родителей гости - не алё, то его нужно этому научить. А не играть по правилам ребенка, боясь его обидеть и вместо общения сидеть и умиляться этому поведению.
сладкий_ноябрь• 27 октября 2024
Чому дитина все ще не була в психіатра?
Рдуг не діагнозує невропатолог.
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Написала вище.
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
окей, і як це найкраще по-вашому зробити? сказати «закрий рот і вийди звідси»?)
прийде підлітковий вік, мама зайде до дитини в кімнату з якимось проханням і дитина так само скаже «закрий рот і вийди», бо ж мама так казала. батьки ж наче приклад, нє?)
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
В дитини порушення інтелекту, тому вона в 5 років таке робить.
Діти, в яких все ок, на таке просто не здатні.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Чому дитина все ще не була в психіатра?
Рдуг не діагнозує невропатолог.
Тому , що сімейний лікар , який вів усіх моїх дітей , і до якого маю довіру , запевнила , що наша ситуація не потребує знайомства з психіатром. Особисто я так на 100 % не вважаю . Розглядаю варіант.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
Написала вище.
Психіатр
Перевірка слуху
Корекційний педагог
Психолог
Ви водили дітей до цих фахівців ?
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
мені здається що тема порушення інтелекту вам дуже близька і дуже вас тригерить, тому ви підсвідомо намагаєтесь вішати оцей ярлик на шось типу схоже
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Це варіант деструктивний , неробочий..згодна з Вами
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Теж це побачила .) Людина заочно нам поставила діагноз в стверджувальній формі. Явно не з метою допомогти . ) ну буває
Prervana• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Если мягкие и демократичные методы не помогают, то да, применяется метод ’закрой рот и выйди’. Но только чтобы ребенок действительно закрыл рот и вышел - у говорящего должен быть авторитет. А если авторитета нет - то будет вот такое отгавкивание в стиле ’сама закрой рот’. Просто потому, что может. И ему за это нифуя не будет.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
доречі, про психіатра.
моя бабуся розповідала мені про мою маму в дитинстві, вона була непосидюча, на стільки, що коли бабуся з мамою поїхали в санаторій на 3 тижні, то бабуся не мала змогу навіть голову помити. і я це як ніхто розумію, бо в мене такий самий син. ладно, три тижні в мене не було немитої голови, але днів 5 точно.
так от, водила бабуся маму до психіатра в дитинстві і до інших спеціалістів. на що психіатр сказала що просто активна дитина.
я якось нашому педіатру теж натякнула може треба сина до психіатра, вона на мене подивилась і я прочитала в її очах натяк шо це мені треба до психіатра

ще згадала одне спостереження, шо від перезбудження несформованої нервової системи може бути така поведінка у дитини. мій син, коли я починаю виходити з себе і сердитись, я кажу йому спокійно але суворо «мене це починає бісити», він намагається якось згладити ситуацію і типу розсмішити мене і поводити себе ще більш бісяче.
вкрации• 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
авторитет так не заслуговується. це буде чисто набутий рефлекс страху.
діти різні, є спокійні і слухняні і це не залежить від авторитету, є ті що перевіряють кордони дозволеного до сіпаючого ока мами.

у вас немає досвіду виховання. ви дарма витрачаєте час написуючи тут свої фантазії про правильне виховання. найлегше виховувати уявних дітей
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ длявкрации
Так, працюю з такими дітьми.
Їжак в панчохах• 27 октября 2024
Ваша младшенькая избалована и не уважает взрослых, не уважает маму ) вы позволили ей так себя вести . Не установили рамки.
Почему дочка позволяет в таком малом возрасте отвечать маме -’ сама закрой рот’. Почему не знает до сих пор слово ’ нельзя’?
А что будете делать в подростковом возрасте?