Кумедна• 27 октября 2024

Дитина мовчить тільки, коли спить... Підозрювати СДУГ?

Хочу поділитися своєю ситуацією, яку мені дуже складно витримувати.
Доці 6, років 2-3 вона поводиться дуже активно , набагато активніше за стандартну дитину. Вона завжди розмовляє, завжди голосно, намагаюся навчити говорити тихіше ,але не виходить. Якщо не розмовляє, то кричить. Мовчить тільки, коли спить. Самостійно часу не проводить , хтось обов´язково має бути залученим. Якщо наважимося позвати гостей, то спокійно ніхто не зможе навіть договорити речення. У принципі ми в сім´ї ( доросла ) між собою вже фактично не розмовляємо, тільки переписуємось. Бо якщо хтось намагається щось сказати, донька біжить , перебиває і діалог становиться продовжувати неможливо.
Підозрювала СДУГ, відвідували невролога, з його слів - просто активна дитина ( перевіряв просто когнітивну функцію)
Пару років назад я думала, що це переросте, але покращень жодних не відбувається. Організувати банальні речі, скласти іграшки, спокійно мовчки поїсти не виходить.
Є з чим порівнювати. Це не перша дитина. Але вже я на межі. Іноді просто страшно, коли наближаються вихідні, бо після них на роботі у пн,як вижатий лімон.
Пишу для обміну досвідом . Можливо у когось є/були схожі ситуації з дітьми. Як розвивались події ?
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Почитаю. У приятельницы такая дочь, в гости мы к ней не можем придти. Кофе я с ней пью только когда ребенок чем-то занят. Иначе это постоянное ’мама, тьотя, дивись!’ и демонстрация умений-талантов-фантазий.
Да, так і живемо. Гостей більше не кличемо. Та вони й самі вже не заходять
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
И потом: «ты не смотрела!!!! Аааа 🤯»
Да ! Да ! Да !
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляХикориДикори
Було схоже, але може не аж так, а на % 30-40 менше, бо іноді гралася сама іграшками. Віддала на спортивну гімнастику у 6,5.
Після тренування менше говорить втомлена або потім вдома показує трюки свої. Вже має купу досягнень, спортивні розряди. Зараз доці 10,5 переросла.Спорт продовжує, вчиться гарно
Дякую Вам. Дуже підтримали. Буду пробувати ввести в життя спорт. На нашій локації він до 7 років відсутній ((
Зоряний Шлях• 27 октября 2024
А чем Вы ребенка загружаете в течение дня? Активные дети требуют повышенного внимания и занятий. У меня дочка была такой. Я вообще думала, что никогда не перерастет. Изменилась после 14 лет. Но мы постоянно с ней занимались. Она сама вообще не игралась, ей было не интересно. В 2 года она знала весь алфавит. В 4 читала. Но мы водили ее в садик. Воспитатели, спасибо им, тоже давали ей больше заданий чем другим детям, сами говорили, что если не загружена, не дает детям заниматься. Так они ее садили и она читала книги детям вслух. В школе по поведению была 1. Но она была отличницей. Говорили, что сами не понимают как она везде успевает, но плохо что других отвлекает и разговаривает. И у психотерапевтов мы были, говорили, что вы хотите, очень активный ребенок. Я вообще думала, что не доживу до того дня, когда она станет спокойной. У кого не было такого ребенка, не поймет. Ну вот реально хотелось повеситься. Простите.
Ондатрова шуба• 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
До чого тут неврологи
И правда
Ну ок. Ждите дальше, что перерастет
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
И что? Давать таблеточки, чтоб тихо сидела в уголочке? Вы никогда взрослых таких людей не встречали?
Дитина має діагностований психіатром високофункціональний РАС і РДУГ.
Ніяких таблеток. Ніде не сидить)
Але є розуміння деяких моментів і що з ними робити, а також оформлена інклюзія в школі, щоб захистити від булінгу, в тому числі з боку учителів.
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Дякую. Подосліджує глибше цю тему
Сейчас бы я уже добавила про тревожный тип привязанности, учитывая, что вы написали про декрет.
До двух лет формируется привязанность и отсутствие мамы в этот период формирует ненадежную привязанность, в частности тревожную
Почитайте про эксперимент Мэри Эйнсворт ’Незнакомая ситуация’
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Я бы сказала, что у нее тревога, которую снимает болтовней. Именно из-за тревоги и сложно сконцентрироваться
Тривожність дуже часто супроводжує РДУГ
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ длявкрации
послухаю. сину 4.5, схожа картина( я як вижатий лимон.
Хочеться Вас обійняти . Бережіть себе. Я маю дистимію ( хронічну депресію) , бо не витримую свого ритму життя. Але я навчилась з цим жити. Але раджу пильнувати свій стан Вам теж.
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Інтелект на адекватному по віку рівні, вчить англійську, пише, малює ( по 100 малюнків на дань ). Але підряд кілька годин не висидить, тому в школу в 6 років не пішли
Інтелект тут ні причому взагалі
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Тому я туди і не поспішаю з дитиною, бо знаю ,як це працює з середини. Таблеточки їм сама, щоб кукуху не знесло.
Не правильно
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Да. Слезы, ор, обиды. Мама начинает успокаивать ее, потом сама психует на себя, что она плохая мать, что дочка обижается, что ей не хватает внимания. И понятно что настроения уже нет никакого ни у кого
Ваша подруга - моя кармічна сестра. Скажіть їй, що вона не одна
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Тривожність дуже часто супроводжує РДУГ
Скорее РДУГ становится ее следствием, а вернее травматического опыта, в котором длительно находился ребенок.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляSo_so
И отлично. У меня старшая интроверт, для неё проблема обычный телефонный звонок. Она то звонит, но для неё это некомфортно. Что хорошего?
Ви мабуть не були в цій ситуації , тому вона Вам здається відмінною
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Ні
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Ні
Так, подробнее об этом хорошо описано в книге американского психиатра ’Тело помнит все´
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Дякую , що поділилися . Так , розумію , іноді хочеться зійти з корабля. У нас садок з 8 до 17.00 .
У вихідні малювання. Поки все. Буду думати над тим, як додати активності
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
До чого тут це, взагалі.
Є спец тести на інтелект. Лише вони дадуть точну картину того, як функціонує мозок динити і що в неї з інтелектом.
Prervana• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
У меня вот есть вопрос, который я приятельнице не задам, а вам пожалуй, таки да. Что вам мешает сказать строго ’Маша, закрой рот и выйди. Здесь взрослая компания и взрослые разговоры. На сладкое я тебя позову’
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Моя дитина має с-м Аспергера та РДУГ. І вперше я про нього почула якраз тоді, коли ми потрапили до лікаря - дитина практично перестала їсти через зафіксований страх. РДУГ діагностували пізніше. З того всього, що я за цей час взнала про Аспергера і РДУГ - тривожність дуже частий їх попутник. Як і ОВР.
Видна міленіалка• 27 октября 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
Якщо в майбутньому не хочете отримати овоч, то так, потрібна компенсація. І це не про заспокійливі. :)
Зоряний Шлях• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Не повірите, ми навіть до екстрасенса зверталися. Казав в 10 попустить. НЕ ВГАДАВ
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Вона до 2 х років була усюди зі мною , я працювала разом з нею. ГВ до 2х років . Я не ідеальна ,але й не зовсім відбита
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляСливочная пенка
Почитаю, дякую
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляВидна міленіалка
До чого тут це, взагалі.
Хто їх має проводити ?
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Хто їх має проводити ?
Психіатр або практичний психолог.
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляPrervana
Мені нічого не заважає, тому я пробувала і це. Реакція - дзеркальна. ’Сама закрий рот, і я нікуди не піду ’. Тому погрози не працюють. Радикальні міри по типу взяти за руку і вивести з за столу в окрему кімнату теж. Так є результат потім на кілька годин. Але я після того ору і ридання , що слідує в процесі цього всього впадаю в режим овоча, тому не потягну це практикувати регулярно. Хочеться знайти екологічні шляхи вирішення проблеми . Шукаю
автор Кумедна • 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Що таке ОВР ?
Сливочная пенка• 27 октября 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Перестала есть через страх - замирание и беспомощность, что как раз и приводит к психологическим травмам.
На самом деле тревожный мозг может развиваться ещё в утробе матери, когда женщина находясь в стрессовой ситуации, ее организм вырабатывает большее количество кортизола, его же получает и эмбрион, и начиная с 8 недели беременности части мозга уже реагируют на него.
Тревожное состояние как раз и характеризуется непоседливостью, сложностью сконцентрироваться, болтливостью - это условно стадия ’беги’ - чрезмерного возбуждения и мобилизации, когда уже тревога непереносима, тогда замирание.
Не пью, не курю• 27 октября 2024
Ответ дляКумедна
Сходіть до психіатра. Якщо діагностують РДУГ, будете знати, в якому напрямі ’рити’.