Та не реву я• 28 октября 2024
Когда он от меня отцепится? (бывший)
Пошел четвертый месяц как я от него избавилась, цеплялся до последнего, выдумывал истории и причины чем меня зацепить.
Обосрал по всем знакомым, моим детям и даже моим соседям.
Предупредила, что если будет дёргаться в отношении меня, вызову полицию.
Каждый день просыпаюсь и у меня какое-то бесконечное наслаждение без него. Затих.
И тут вчера снова начал бомбить. Полдня названивал в соцсети и на мобильный.
Потом прислал, что умирает, истекает кровью.
Снова продолжил звонить уже ближе к ночи.
Телефон отключила.
Не блокирую, чтобы собрать доказательства его домоганий и с ними обратиться в полицию.
Сколько нужно времени чтобы такое чмо отвалилось?
Телефон отключила.
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
а сестра его над вами посмеется, для нее это только потеха, что вы мучаетесь, так вам и надо))) ну сделаете ей приятно, она себя возвысит до небес, уровень бог мира сия) и вообще все, кому вы будете жаловаться и писать вознесете их до уровня всемогущего бога, каждый будет думать теперь только я могу решить этот вопрос)))))))))))))))))))))
Я уже не мучаюсь) отмучилась.
Теперь мучается это чмо.
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляНеместная Я
летом читала статью о женщине,которую преследователь заколол вилами в своем собственном доме на своей кровати((. он ее постоянно преследовал, не давал прохода, она писала заявления, жаловалась на него,реакции не было никакой. после убийства сразу все зашевелились, родня будет добиваться расследования бездеятельности полиции. брали комментарий у юриста,так он там много советов написал,что надо было делать. могли и на полгода посадить за избиение, было бы время подумать и остыть,а так чуть ли не по голове гладили будущего убийцу. и к чему это привело?
Это в Украине?
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
истек кровью и снова цепляется?
Истёк кровью и полдня на телефоне висел, с разных номеров названивал.
Убогое существо
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляТа не реву я
Бо що я тоді зможу доказати, коли він мене буде чекати під під´їздом та силою тягнути?
Вже таке було.
Я навіть планую як робити аудіозапис. Винесла диктофон на першу сторінку в телефоні
Вже таке було.
ви провокуєте конфлікт і це зіграє з вами жорсткий жарт, ви ж не знаєте що у нього в голові, він може вас до апогая спровокувати і ви не будете знати що робити.. такий собі дурачок -дурачок і потім бац і ви придурок... не жартуйте з ним, просто змініть!! номер і відпустіть його, щоб з ві самі проти себе не зіграли злий жарт, я тіпа його ігнорю, але не блокую і не роблю все можливе щоб виключити його з життя, ви хочете бувшого тримати на короткому повідку, тіпа контролювати на удальонці, можливо це він вас уже давно контролює, а ви ще не в курсі) був колись такий психологічний триллер жорсткий і там закінчення було навіть шокуюче я б вам сказане і непередбачуване для всіх, не пам’ятаю вже як називається, років 10 назад дивалася.. там дівчина і хлопець чи компанія десь у ліс поїхали в будинок.. компанія... і там так непередбачувано події відбувались.. відпустіть його і він вас відпустить, серцем відпустіть.
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляНашли в капусте
Из вашего поста ’Полдня названивал в соцсети и на мобильный.’
Как он мог звонить тогда?
Я имела ввиду Вайбер.
Страницы в соцсетях закрыты
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляЗаикальница
О, був у мене такий. Поки нову не знайшов. Люблю-убʼю тебе-убʼю себе-ненавиджу мразь ти життя спортила мені і так по кругу 🤣 знайомі менти ще тоді в хату ввалилися і налякали🤣 жив той клоун тоді з мамою, татом, сестрою і її сімʼєю . Сциконув і відпав 🤣 але на скільки розумію, потім наступній те ж саме було🤣 не з Харкова кадр ?🤣
Ідіоти. А дійсно тільки один на один герої, тільки з´являється хтось третій, воно боїться.
А ще постійно корче з себе жертву при знайомих та друзях.
Вони не вірять, що він мене вдарив, погрожував вбити та знущався ночами, а зранку я мусила їхати на роботу.
Вони думають, що це я над ним знущаюся,стерва.
А ще завжди намагається подружитися з моїми друзями.
Добре, що вони адекватні та послали його
Та не реву я
• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
Чим я провокую? Я з ним не спілкуюся.
Мені давно чхати на нього.
У бога останні роки прошу, щоб воно кудись ділося з мого життя.
Я зараз хочу взяти заборону на приближення, тільки таким чином воно відпаде.
Коли буду мати цю бумага, тоді заблокую.
Мені давно чхати на нього.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляТа не реву я
Вы мой бывший?
Постоянно не даёт прохода, а потом говорит что мне это нравится.
Так нравится, что уже нашла людей которые смогут его отп#здить
это вы зря сделаете, вы себе в длительной перспективе движняк устроите.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляТа не реву я
Я уже не мучаюсь) отмучилась.
Теперь мучается это чмо.
мне не нравится ваш подход к жизни)))
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 октября 2024
Ответ дляТа не реву я
Естественно,трубку не беру, на сообщения не отвечаю.
Слушала много психологов, единственный выход не реагировать, полный игнор
Трубку не беру, не отвечаю.
Так какие доказательства Вы собираете, не заблокировав его ?
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Трубку не беру, не отвечаю.
удаленный контроль.. он меня еще не забыл или забыл)))))) провокация конфликта. Называется встретились добрый и плохой следователь.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
Заигралась автор.
Мизимец• 28 октября 2024
Ответ дляТа не реву я
Вспомнила историю как женщина убила мужа и ее оправдали. В полиции были десятки обращений на насилие с его стороны, но полиция бездействовала.
Сейчас уже не лезет к Вам?
Нет, я лишила его родительских прав, и согласно постановления суда, он намеренно не имеет права приближаться ко мне или к ребенку ближе чем на 500 метров. Потом он женился и полностью забыл про наше существование
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
Заигралась автор.
и этот несчастный парень в агонии любви ее как трясина затянет, лучше бы она ему помогла чем-то, он бы быстрее отцепился.. переключился на позитив, радость какую-то в жизни, а она наоборот гнобит несчастного опечаленного человека.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляМизимец
а почему лишили? ребенку не нужен отец? а сколько ребенку лет? как вы ребенку объяснили что у него нет отца? вы сможете абсолютно сама справится в жизни с ребенком? а как же высшее образование? а если ребенок попадет в какой-то форс-мажор????????????? вы об этом думали? а если вы заболеете и вам нужна будет операция? а если вы не дай бог попадете в аварию, то что тогда? вы думали об этом?
Домашка• 28 октября 2024
Ответ дляМизимец
вы когда-то выбрали этого человека и когда-то ж наверное и любили его, а он вас, или он вам нравился очень, сейчас вы смеетесь над ним и считаете его чм0м, вы сами себе противоречите, выходит, что у вашего ребенка гены не фонтан.
короткопамятна• 28 октября 2024
В мене сину 13 років вже, його біологічний батько(дякувати Богові, я одинока мати, юридично), досі нас у спокої не залишив, нічого не допомогло, поки не поїхала, і то, регулярно виходить на контакт, дзвонить/пише, то в нього «люблю тільки тебе, тому досі сам» (насправді сам, бо працювати бажання нема, є залежність алкогольна і можливо наркотична), то вбʼю тебе і всіх твоїх родичів, я вже тричі була заміжня, жоден адекватний чоловік оцього не витримує
Радостина• 28 октября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Моїй подрузі допомогло тільки те що зявився новий МЧ. Теж такий був слабий співмешканець, під дверима ночував, погрожував постійно, звонив до неї, до усіх спільних знайомих. А як тільки побачив її з новим чоловіком то за ним і слід простив. Такі слабі частіш за все сикуни, тільки можуть жінку доставати.
Або, якщо в нього з´явиться інша. Мій колишній чоловік не хотів розлучатись. А як з´явилась інша, то сам за все сплатив.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
чому ви з ним розстались?
Домашка• 28 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
будьте милосердна, скажіть ’не довби мене, я дозволю тобі з дитиною бачитися тільки при мені’))) і вівці цілі, і вовки ситі)) і довбати вас не буде)
короткопамятна• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
чому ви з ним розстались?
Та якось не дуже подобалось вагітній в реанімації лежати після побиття, чи голою по полю бігати, бо йому здалося що хтось там на мене не так подивився
короткопамятна• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
Чужу біду - руками розведу?))
Неместная Я• 28 октября 2024
почитайте про обмежувальний припис. розгляд судом заяви - до 72 годин.
.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
Чужу біду - руками розведу?))
час лікує рани, а агресія породжує ще більшу агресію і ви ж не знаєте як ваше особисте життя може скластися далі, це зараз ви така самовпевнена і така вся мега-мега, ’ничто не вечно под луной!’.
Радостина• 28 октября 2024
В сусідіній темі пісню Коляденка ’Відпусти’ запостили. Прямо в яблучко.
короткопамятна• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
А давайте я сама розберусь що мені робити, і сама буду нести відповідальність за свої вчинки, ок?
А ви, якщо вам подобається що вас бʼють ногами вагітну, можете з ким хочете зустрічатися і дозволяти бачитись вашим дітям хоч із маніяками у колонії, мені до того діла ніякого немає.
Домашка• 28 октября 2024
Ответ длякороткопамятна
тому ви вже трьох змінили?
короткопамятна• 28 октября 2024
Ответ дляДомашка
тому ви вже трьох змінили?
А вам до того яке діло?
Заикальница• 28 октября 2024
Які жінки тут🙈 це як ти спровокувала насильника. Альо! Ці мужики маніпулятори, вони втирають я в довіру, ти перший час не розумієш яке воно чмо. А з часом він починає морально пресувати, або фізично. При тому , внушає, що то ти не така. Самооцінку понижує, морально вбиває. Ті, хто покинув таких і вийшов з тих відносин-ви великі молодці👍 тільки ті, хто стикався з такими придурками, розуміє. Моя порада, змініть тел і якщо є можливість зніміть іншу квартиру хочаб місяці на 3. Попросіть друга хай інколи маяче коло вас. Вони ,слабаки, бояться чоловіків. Знущаються тільки з жінок