Бензопирен• 28 октября 2024
Вік 37 років
Що змінилося у вашому житті, здоров´ї, світогляді з досягненням цього віку? Поділіться досвідом, цікаво.
Я тут с краю постою• 28 октября 2024
Мне 46. Ничего не поменялось. Как была дитем, так и осталась)
Не виправдовуюсь• 28 октября 2024
Здоровье пошатнулось, стала нервная очень. Успокоилась с учебой детей, пришли из школы, живы здоровы,уже хорошо. Начала ценить друзей и больше проводить времени с животными и бабушкой.
Горлаю зрання• 28 октября 2024
а что может измениться за 1 день?)
вчера было 36, сегодня уже 37 и тд.
Ошеламиссимо• 28 октября 2024
Як раз в цьому віці увійшла в айті. Це було 6 років тому. Тепер розумію, що тоді застрибнула у останній вагон. Зараз би, напевно, вже не вийшло, часи змінились. А до 37 була бідна та нещасна. З нормальною роботою виріс рівень життя і світ заграв новими барвами.
Бензопирен
• 28 октября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
Напевно ви маєте творчу професію? Чула таку думку, що творчі люди все життя ніби діти
МадамОхмури• 28 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Цікаво, чому вважаєте , що не ті часи ? Не збираюся в айті, не моє то, але цікаво.
Бензопирен
• 28 октября 2024
Ответ дляКоролева спама
Ничего
Все так само встигаєте як і раніше, так само себе почуваєте?
Я тут с краю постою• 28 октября 2024
Ответ дляБензопирен
Да, все верно)
СкиниУскачи!• 28 октября 2024
Стала на путь істини))) почала цікавитись психологією і духовним розвитком. Почала робити зарядку, тримати аскези, стала здоровіша, щасливіша, мудріша і багатша))
Я_не_аноним_100%• 28 октября 2024
ОО,все змінилось, розлучилась, переїхала, знайшла класну роботу, новий напрямок, у мене виросли крила, саме в 37 років
Телячі ніжноСті• 28 октября 2024
До 37 я допрацювалась до тієї посади , яку реально змогла б потягнути, робити з задоволенням. І пішла у декрет))згадала, що я жінка, а не робот робочій)) перетворилася, із ’суки’ керівниці, на лагідну маму. І вийшла через 2 роки на роботу нормальною людиною ))) Моє друге диття зробило з мене адекватну людину зі всім спектром почуттів, навчив син радіти життю))
Цікавий писочок• 28 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Каждый год последние лет 10 минимум говорят, что в айти уже поздно входить и рынок переполнен)
Цікавий писочок• 28 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Мне 38, лет с 16 лет ничего не меняется у меня
Печально, конечно
Обычно люди с возрастом мудреют
Бензопирен
• 28 октября 2024
Ответ дляНе виправдовуюсь
Здоров´я і в мене стало гіршим, особливо спина і зуби. А ще спати хочеться вже в 21.00, а колись могла і ніч не спати, потім на роботу на 9.00 як огірочок.
Бензопирен
• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
а что может измениться за 1 день?)
вчера было 36, сегодня уже 37 и тд.
Ну, а взагалі? Якщо порівнювати з собою 25-річною, наприклад?
ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2024
Мені 37.6 , ну якось так сумно, сьогодні якось сумно, бувають дні коли все добре ,а сьогодні мені не подобається моє лице, мішки під очима, зморшки, ех
,не хочу старіти
Леди_на_драндулете• 28 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Печально, конечно
Обычно люди с возрастом мудреют
Зачем мне это? Мудреют потому что жизнь не сказка у них, а у меня сказка и кайф, живу в удовольствие, ни о чем не думаю, ни за что не переживаю
Ошеламиссимо• 28 октября 2024
Ответ дляМадамОхмури
Ринок став зовсім інший, затребуваність програмістів сильно впала у всьому світі. Тоді мені вистачило півроку активного самонавчання та занять з ментором, і мене без досвіду лише за місяць пошуку роботи взяли на хороше місце. Тепер же люди з досвідом рік не можуть роботу знайти. А новачкам прорватися - взагалі як у лотерею виграти.
Телячі ніжноСті• 28 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
Зараз теж ця професія має попит, і навчаються люди всі часи. І хтось має успіх, а хтось ні. В мене подруга 2 роки тому почала вчитися на перукаря. Бухгалтер 41 рік. Вже своя невелика перукарня, до неї запис, людям подобається. А що вона тільки не вислухала із серії, вже всьо поїзд поїхав, треба було давно це робити.
Цікавий писочок• 28 октября 2024
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Удалено администрацией...
ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2024
Ответ дляТелячі ніжноСті
Важко , робота на ногах.
Телячі ніжноСті• 28 октября 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Якби ви знали, скільки навчається в Універах на ці професії. Молодь знає, що в них є майбутнє в цій професії. Так що точно не пізно.
Скокмоно - стокнуно• 28 октября 2024
Стала менше звертати увагу на думку інших. Думаю, перш ніж дати відповідь на запитання чужих людей.
ЯспАкойнаЯ• 28 октября 2024
Цікавий вік, один день я відчуваю себе молодою, а в інший підстаркуватою.
Без образів• 28 октября 2024
Ответ дляГорлаю зрання
а что может измениться за 1 день?)
вчера было 36, сегодня уже 37 и тд.
Может
Скокмоно - стокнуно• 28 октября 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А з чого починали? Мені теж 37. За кордом, робота тяжка, в Україні в офісі аналітик економічного відділу до декретів.