lilu1990• 30 октября 2024

Три прекрасні новини підряд. Одна краще другої

Україна та рф ведуть попередні переговори щодо припинення взаємних ударів по об´єктах енергетичної інфраструктури, – FT. Посередником виступає Катар.

Економічні контакти з рф після війни абсолютно необхідні, – Кучма. «Інакше як ми отримуватимемо репарації? За всіх умов росія залишиться з нами поруч географічно. І в її надрах рф залишиться уся таблиця Менделєєва».

$62 млн готівки, 3,55 млн грн у злитках та 34,5 млн грн у дорогоцінних металах задекларував чиновник Держказначейства на Полтавщині.
Ігор Верига вказав, що усе перелічене він отримав у спадщину від батьків. Стверджується, що це спільні активи з його дружиною, співробітницею міськради.
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Заголовок це сарказм

автор lilu1990 • 30 октября 2024
І заради чого це все? Заради нового будапештського меморандуму по ходу
Блискавка• 30 октября 2024
Так классно, когда есть свет.
GirlSuper• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Тю , та такого гімна кожен день
Я звикла
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Так классно, когда есть свет.
Виявляється і вони, і наші можуть домовлятися... сюрприз, сюрприз.
РойЛеля• 30 октября 2024
Ще й те одоробло руде пан кучма щось там голос подає. Вже в тюрмі мав згнити. Не перемтаю тут розказувать історію, як вкінці 90 років мій сусід будучи студентом вийшов на проплачений мітинг проти кучми і кидав в нього каміння. Швидко знайшли, ледь витягли з тюрми опозиція помогла. Батьки посивіли, хлопця вигнали з університету.
Аби він вбив його тоді тим камнем, але ж бідолага в тюрмі згнив би.
Кучма заслуговує страти на майдані, а воно живе і ще й щось пікає там про політику. Хто ти такий?!
Ирина_Б_• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
вы хотите зимой сидеть без света и в холоде? едьте в прифронтовые города и живите там

Mira29-c3c3• 30 октября 2024
Ответ дляРойЛеля
+100000000.
YanaVkiev• 30 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Так классно, когда есть свет.
А прилітає по житловим будинкам просто.
Вау
РойЛеля• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Звичайно можуть і давно уже говорять, тільки зміст розмови не такий як ми собі уявляємо
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Шо це за війна така?
Marisha1715• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Так весной тоже договаривались, и удары по энергетике прекратились. Но походом на Курс.обл, эти договоренности аннулировались
Ирина_Б_• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Шо це за війна така?
вы только сейчас поняли что война какая-то не такая?)
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляРойЛеля
Удалено администрацией...
Женщина с косой• 30 октября 2024
Ответ дляБлискавка
Так классно, когда есть свет.
И газ!
Вчера не было.
S.s.s.• 30 октября 2024
Ответ дляGirlSuper
Тю , та такого гімна кожен день
Я звикла
Ви звикли до того, що ви в рабстві? Вам подобається?
begovelik• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Худой мир лучше шикарной войны
Женщина с косой• 30 октября 2024
Ответ дляMarisha1715
Удалено администрацией...
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Худой мир лучше шикарной войны
У третього персонажа шикарна війна, він з вами не погодиться

автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Удалено администрацией...
На то вже немає ресурсу
begovelik• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну так и бубочка не согласится, тогда к нему будет много вопросов, а он хочет править и радовать украинцев своим сиплым голосом до глубокой старости )
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляbegovelik
Від нього то не залежить
Женщина с косой• 30 октября 2024
Интересно, это правда?.
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Интересно, это правда?.
Та правда.
annu-b519• 30 октября 2024
Ответ дляlilu1990
Для кого сюрприз? Для меня нет, хотя многие тут за мою позицию поддерживаю переговоры кем только не называли.

Все и всегда могут договариваться, как и все войны заканчиваются переговорами.
Marisha1715• 30 октября 2024
Ответ дляViktoryjaG
Интересно, это правда?.
Да. У нас часть рядом, не буду говорить где, с пойманных на улице -40 % СЗЧ, решили въезд по пропуску сделать , думают поможет
Женщина с косой• 30 октября 2024
Ответ дляannu-b519

Или капитуляцией. Если еще пару лет повоевать.
Ollka• 30 октября 2024
Ответ дляИрина_Б_
А ви хочете ’домовитись’, а через пару років відбиватись від ворога, який напав з новими силами, накопивши зброю і краще підготувавшись, врахувавши попередні помилки?

Я тут теж варіанту не бачу
Lesy4ka987• 30 октября 2024
Хоч би вже відбулися ті переговори і припинення війни!
Добре, що говорять хоч про щось.
автор lilu1990 • 30 октября 2024
Ответ дляOllka

Я тут теж варіанту не бачу
Так а смисл? Ніхто не хоче воювати хоч ти мільйон ще налови. Як думаєте яка користь від таких вояк?