Пищалка• 01 ноября 2024

Дівчата хто розуміється на аналізах

Донька 18 років 2 роки ламається сильно волосся пройшли купу обстежень сімейного лікаря ендокринолога все в нормі і ось гінеколог назначив свої обстеження сьогодні забрала все в нормі крім загальний вітамін Д 8,4 .Розумію що це дуже низький показник сімейний лікар в відпустці до 10.11 . Що робити купити вітамін Д3 одразу і нехай пʼє чи все-таки чекати лікаря . Переживаю .
Моль Моллівна• 01 ноября 2024
****

Белоснежко• 01 ноября 2024
Змінити розчізку нормальну?
Постригтися трохи?
Пити вітамін у рекомендованих профілактичних дозах, а потім радитись з лікарем як він буде.
Моль Моллівна• 01 ноября 2024
Автор, вона взагалі не буває на вулиці?
Показник 😳
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Змінити розчізку нормальну?
Постригтися трохи?
Дякую вам. Розчіска хороша , підстригає постійно бо воно доплечей норм а далі починає ламатися два роки тому було до поясниці. Догляд вже не знаю що брати все професійне трихолог теж руками розводить шукаємо свій догляд . Ще феритин 84,6 то трихолог назначила залізо.
мадам Везувий• 01 ноября 2024
Купите витамин в каплях
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Автор, вона взагалі не буває на вулиці?
Показник 😳
Кожного дня як мінімум іде на навчання до ВУЗУ потім назад та і взагалі на вулиці проводить час дома не сидить я сама в шоці.
Моль Моллівна• 01 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Вуз з вересня, де там те сонце зранку.
Влітку вона вулицю бачила?
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Вуз з вересня, де там те сонце зранку.
Влітку вона вулицю бачила?
Так звісно вона місяць на відпочинку на морі за кордоном була на пляжі багато часу проводила єдине в червні три тижні з гіпсом тому була вдома але липень на відпочинку серпень на дачі теж на вулиці постійно.
Моль Моллівна• 01 ноября 2024
Ответ дляПищалка
То я б перездала аналіз в іншій лабораторії

автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
Купите витамин в каплях
Якщо такий варіант чи це доза велика ?
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ дляМоль Моллівна
Дійсно дякую я від переживання і не подумала навіть про те що перездати ще десь.
Белоснежко• 01 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Стресує мабуть. І да, перездайте аналіз на вітамін. Але не буде зайвим і доза для профілактики
мадам Везувий• 01 ноября 2024
Ответ дляПищалка
Якщо такий варіант чи це доза велика ?
Это не капли)
И лучше дозировку меньше,чтобы можно было регулировать
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Ответ длямадам Везувий
Это не капли)
Дякую
автор Пищалка • 01 ноября 2024
Дівчата всім дякую звʼязалася з сімейним лікарем вона назначила препарат.