Дама с заначкой• 01 ноября 2024
Чи можуть мобілізувати студента в період очікування відстрочки?
Студент 25+, прийшов продовжити відстрочку, прийняли документи і сказали прийти через місяць( хоча по закону розглядати мають 7 днів). Минула відстрочка скоро закінчиться, а нової ще не буде. Чи можуть в цей період мобілізувати?
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Хтось смайлик ржущий ставить, так тішиться. Що за гнилі люди...
Залізна пані• 01 ноября 2024
З питань, пов´язаних з ТЦК і мобілізацією, можете звернутися до користувача До (Даксо) та отримати інформативні відповіді.
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Велике дякую. Вона юрист?
І ще питання, як знайти по ніку?
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляТрамвайGirl
Что за недалёкие ставят ржущие смайлы..
Мабуть ті, що тішаться смертям інших
Залізна пані• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Велике дякую. Вона юрист?
І ще питання, як знайти по ніку?
Дуже крепко в темі, саме з тієї сторони
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗалізна пані
Дуже крепко в темі, саме з тієї сторони
А як її знайти?
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗаліковий троль
Студент поступив не з вересня? Послідовність освіти не порушена?
Все в порядку. Це вже друга відстрочка буде, бо їх дають тільки на 3 місяці
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Не зрозуміло. Воєнний стан же продовжать з 10 листопада
Заліковий троль• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Зрозуміла. Ну тоді успіхів! Не думаю, що будуть проблеми.
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
От і я багато чого не розумію, якась у них дивна послідовність
Звоночек• 01 ноября 2024
Ні. Якщо він подав документи на відстрочку. Поки комісія не розгляне його справу мобілізувати не можуть
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Дивна. При чому в кожному окремому тцк своя історія
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
А що тцк на блокпостам казати? Вони ж навіть жодного папірця не дали, що розглядають відстрочку
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Сьогодні взагалі на блокпості тцк-шнмк сказав, що на відстрочку треба подавати за 45 днів до закінчення попередньої
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Показувати довідку з єдебо . Зазвичай їм цього достатньо.
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляLeonleon
При послідовній освіті на денній або дуальній формі навчання ніхто не турбує
Такого роду відстврочки скоро загонять в функціонал дії, буде простіше і скоріше
Але ж звідки на блокпостах вони можуть знати таку інформацію? Там дивляться тільки військове посвідчення
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляЗвоночек
Це та, де послідовність освіти вказана?
Дама с заначкой
• 01 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Дивлячись по якій причині відсррчка
Навчання, вище, перше, послідовна освіта
Звоночек• 01 ноября 2024
Ответ дляДама с заначкой
Для цього роздрукуйте, здається порядок 67. Там подробно написано хто має право на відстрочку і порядок їх оформлення. Про 45 днів немає такого пункту. Якщо ж, нехай покажуть закон