Меряю линейкой• 02 ноября 2024

Хто виїжджав в іншу країну після повернення в Україну і втрати захисту…

в попередній країні. Вас прийняли?
Я повернулася з Польщі в Україну два роки тому, зараз дуже шкодую. Хочу виїхати з дитиною. Чи можуть мені відмовити в іншій країні після Польші ?
В Польщі була 4 місяці, але
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В селі ще спокійніше і нічні автобуси їздять всю ніч, якщо треба в місто
Медом помащено. А в Україні глюкозою)))😂☝️
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляСвій варік
Так ви ж можете відкрити заново захист в тій країні, де він був з початку.
Ну так пишут тут, что нет
К примеру, выезжали в начале войны в Польшу, но вернулись в Украину, сейчас хотят повторно выехать, то говорят уже многое страны не принимают если была уже защита какой либо страны, в том числе и польша
Мона Лиза• 02 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Ого а если война набирает обороты и город в оккупации, или поифронтовойС то как это не дают??
Интересно.
Надо искать инфу
Я не знала о таком
Вибирати іншу країну тоді. Це тимчасовий захист, а не туризм. Вибрали країну - сидіть, вчіть мову, працюйте, живіть. Чого бігати і міняти? В мене у знайомої дочка під 60 років. Відвідала вже 10 країн за час війни. Повсюди зробила документи. Отримала виплати. Навіть в Канаду зганяла за виплатами. Із-за таких дуреп тепер відмовляють нормальним людям..
Коленная ложечка• 02 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
А от дійсно люди повернулися і я в тому числі , очікуючи на краще. І нікуди не каталися. А сьогодні хочуть знову просити захист від війни і виходить їм нема куди податися, бо 3 роки тому вони вже просили захист, але війна не закінчилася.
Чому нема куди? В ту саму країну, де був захист. Там точно приймуть. В інших - як пощастить
ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
В Україні війна
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Прибирання в основному
В Каталоній чимало заводів, в тому числі фармацевтичних, чому лише прибирання?
Чучало яблуні• 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Італія зважає на захист ЄС, а не інших країн поза ЄС. Ваша знайома дуже тупанула з Італією. Її чекає багато розчарувань...ну ладно на початку війни, але зараз, коли є так багато інформації...ну без коментарів. Хай пробує
А почему тупанула? Она собирается ездить по Европе без привязки к стране... ей намного удобнее так, чем быть три месяца по безвизу, а потом три месяца торчать в Украине.
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Так в смысле туризм
К примеру, выезжали в начале войны в Польшу, но вернулись в Украину, сейчас хотят повторно выехать (так как городу грозят кабы), то говорят уже многое страны не принимают если была уже защита какой либо страны, в том числе и польша
Так где ж это туризм. Я негодую, ну это эмоция не вам адресована)
автор Меряю линейкой • 02 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Ми тікали з Херсону в березні 22 році, прихистила Польща.Повернулися до рідного міста в грудні 22.Бо думала, що все перемога та звільнення Зараз думаю, що треба виїжджати знову.Т.б тепер мене з дітьми жодна країна не прийме?
Це дуже не справедливо, люди мали надію, хотіли жити вдома, а не сидіти на шиї та виплатах. Повернувшись - двері для них вже зачинені виходить, навіть якщо їх місто наразі стирають з лиця землі((
Свій варік• 02 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Ну так пишут тут, что нет
Я так розумію, що в першій країні захист можна поновити. А якщо хочеш змінити на іншу країну, то далеко не всі дають повторний захист. Але лояльні країни ще є, та ж Фінляндія, Данія, пишуть що Німеччина
Конотопська відьма• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Усім, від медицини, соціальних послух, адміністративних, до покупки парацетамолу в аптеці... Громадського транспорту, безпеки в небезпеку, ми одна з найбезпечніших країн Європи, вас не згвалтує якийсь сирієць чи ліванець, бо ви біла, чи не продадуть ліки, бо нема рецепту, іноді у форс мажорах після 22.00 цілодобові аптеки можуть закрити очі і все-таки продати вам рецептурні ліки і вони можуть врятувати ваше життя, не было счастья, так несчастье помогло, корупція вбиває, але і іноді може врятувати ..вам не треба своє авто щоб поїхати у місто в супермаркет, бо у вашому невеликому містечку навіть хліб не можна купити, у нас всього з лихвою вистачає, Україні ніколи голодати не будуть!!! Багато адмінбумажок ви можете в дії оформити, записатися в цнап онлайн чи до лікаря не треба чекати чергу місяць, у суботу і неділю всі магазини працюють, прокладки ви купите завжди і ТД.............., тому ми - найкращі і найрозумніші!!!
Служба 103 найкраща в Україні.
Знаєшь, що можна в любий момент визвати швидку, яка приїде за 10-15 хвилин. В Європі ніхто не приїде до тебе
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я тоже в шоке
Но честно, я уверена, что все вас восстановят в Польше
Коленная ложечка• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Не дуже вас зрозуміла. Польща вас точно прийме. Будете там працювати і не сидіти на виплатах, як ви і хочете. В чому ваша проблема?
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
В Україні війна
Не вічно ж!?!!??? Скоро закінчиться, усім надоїсть.
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Коли?) їсти хочеться до того часу та жити не під кабами
Мона Лиза• 02 ноября 2024
Ответ дляЧучало яблуні
Так не вийде) вона погано знає місцеві закони. Вибачте, це дуже довго писати і пояснювати. Немає бажання. Хай пробує. Якщо вона ще і без мови, то це дабл треш) ну буває, що людина мало цікавилася і зробила дурницю
ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Ну ж очевидно, що не скоро, а відновлення після війни триває десятки років , особливо з таким рівнем корупції
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
100%
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Та хто його знає хто там залишиться після війни, чого ви починаєте... Все буде норм, не причитайте...
ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Служба 103 найкраща в Україні.
Приїде за лічені хвилини. В Україні в маленьких містах, то машин вільних нема, то вони не заправлені
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Та їжте! Хто вам не дає? Я теж піду з´їм бутерброд!))
ПоЗиТиВнАя• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Я економіст, тому рожевих окулярів на маю
Ошеламиссимо• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я розумію це, але мені страшно їхати з дитиною на обум(
Я вам підкажу, буде грати роль з якого ви регіону. Якщо схід - Суми,,Харків, Донецька, Луганська, Дніпропетровська, Херсонськс, то будуть до вас побьажливі. А взагалітреба обрати чітко країну. Зняти окулярий і їхати, якщо дійсно вирішили. Нажаль. Соцпідтримкс стрімко зменшується, то ж беріть до уваги де у Вас сили будуть себе па 100 проявити і працювати. Про мову не забудьте, зверніть увагу, яку знаєте,
Сиреневая цапля• 02 ноября 2024
Ответ дляСкумбріяП8
Соседка убирает в двух магазинах - 58 лет
Спасибо. Надо пробовать
Ошеламиссимо• 02 ноября 2024
Ответ дляНевидимка Майя
Як я написала, прийме. Не всі, але більшість так.
автор Меряю линейкой • 02 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
Сама така. І теж шкодую про повернення. Всі дівчата, які залишилися вже з мовою , діти вчаться, вони на нормальних роботах. І їхати на обум вже не варіант.
В мене теж знайомі зараз у Франції та Німеччині, всі живуть, працюють, діти навчаються, вже вільно розмовляють мовою країни. Я так собі за це дорікаю((( Яка ж я дурна. Ладно б сама, але ж маю дитину, про неї мала думати. А тепер такий відчай((
автор Меряю линейкой • 02 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Так, вони приїхали (в Данію) туди і поки розглядалась справа жили в таборі.
Обов’язково треба захист іншої країни відмінити.
Там людям, були випадки, відмовляли і вони мали право подавати апеляцію, весь час мали змогу жити в таборі. Нормальні там умови, можна спробувати, я вважаю
Тобто, на вулиці я не залишусь з дитиною і валізою поки буду чекати рішення?
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Оце правильно, тіки не багато бутербродів, все таки ніч вже
Вредняжка• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
То просіть знайомих дізнатися чи приймуть вас. Якщо так, то може підтримають вас на початку, зізнаються куди вам звернутись,як знайти житло і т.д.
автор Меряю линейкой • 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
А хто бігає? Я повернулася додому в червні 22, країнами не каталася, виплати ніде не отримувала.