Меряю линейкой• 02 ноября 2024
Хто виїжджав в іншу країну після повернення в Україну і втрати захисту…
в попередній країні. Вас прийняли?
Я повернулася з Польщі в Україну два роки тому, зараз дуже шкодую. Хочу виїхати з дитиною. Чи можуть мені відмовити в іншій країні після Польші ?
В Польщі була 4 місяці, але
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Оце правильно, тіки не багато бутербродів, все таки ніч вже
Я вже перекус закускою грушою і пюре😂🤦
Туся муся• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
В мене теж знайомі зараз у Франції та Німеччині, всі живуть, працюють, діти навчаються, вже вільно розмовляють мовою країни. Я так собі за це дорікаю((( Яка ж я дурна. Ладно б сама, але ж маю дитину, про неї мала думати. А тепер такий відчай((
Та ну заспокойтесь
Так треба було
Це ваш шлях! І він вірний. Не треба себе мучити. Та не дивіться на інших.
Так треба було
Конотопська відьма• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Тобто, на вулиці я не залишусь з дитиною і валізою поки буду чекати рішення?
Гуглите «Сандхольм», может, посмотрите блогеров на ютубе, фейсбуке. Приезжаете туда круглосуточно, любой день и вас приймут.
Вишиванка• 02 ноября 2024
Їдьте знову в Польшу по безвізу знайдете роботу, та і все, отримаєте карту як всі
Стигла полуниця• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
А хто бігає? Я повернулася додому в червні 22, країнами не каталася, виплати ніде не отримувала.
Якщо доведете, що жили до війни і на момент її початку в Україні, то Ірландія дасть захист. Тут свої заморочки і складності, якщо треба, можу розказати
Їжак в панчохах• 02 ноября 2024
Ответ дляТуся муся
Вже доїдаю) соковиту велику грушу на десерт)))
аглая-аглая• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Автор, надворі точно не залишитесь, їдьте, не вагайтесь. Сьогодні саме чула в новинах, що Євросоюз готується до нової масштабної хвилі біженців, до 1 мільйона осіб планується прийняти, головним чином готують місця Польща та Німеччина, і говорили, що допомагати будуть всім. Я не думаю, що прямо будуть видивлятись вашу попередню історію і кривити носом, кудись відправляти. Їдьте або у вже знайому вам Польщу, або в Німеччину, вище ще радять Данію, Норвегію, Фінляндію. На місці призначення ви з дитиною будете отримувати всі необхідні базові для життя речі, інформаційну підтримку, і спокійно собі чекатимете, куди вас направлять. Але точно не прийдеться ночувати на вокзалі.
Меряю линейкой
• 02 ноября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Не дуже вас зрозуміла. Польща вас точно прийме. Будете там працювати і не сидіти на виплатах, як ви і хочете. В чому ваша проблема?
А я і не гналася за виплатами. Жили за свої . Пересидіти пару місяців в країні територіально недалеко і повернутися додому, такою була моя ціль. Зараз інша ситуація , хочу виїхати, щоб залишитись, якщо вийде, майбутнього нажаль тут більше не бачу, тим більше в мене син підростає. Тому розглядаю країну з соціальною підтримкою.
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Не залишитеся, про вас подбають, це зовсім інші країни, а якщо працюватимете, то і ставитися добре будуть. Яке злиденне і непевне життя чекає на вашу дитину в Україні?
Коленная ложечка• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ви написали, що люди не можуть повторно з-під обстрілів виїхати, якщо втратили захист. Я вам пишу - можуть точно , в ту країну , де захист був. І в інші, але тут як пощастить
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ніхто не заважає працювати, всі, хто хочуть залишатися, намагаються якнайшвидше влаштуватися на роботу.
Меряю линейкой
• 02 ноября 2024
Ответ дляВредняжка
То просіть знайомих дізнатися чи приймуть вас. Якщо так, то може підтримають вас на початку, зізнаються куди вам звернутись,як знайти житло і т.д.
Не дізнаватимуться . Коли заікнулася, різко впали на мороз
Меряю линейкой
• 02 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Дякую
Вредняжка• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Ясно
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Це дуже не справедливо, люди мали надію, хотіли жити вдома, а не сидіти на шиї та виплатах. Повернувшись - двері для них вже зачинені виходить, навіть якщо їх місто наразі стирають з лиця землі((
ну кто в своем уме вернулся бы и думал что война закончится? любой стране нужны люди с интеллектом, которые будут работать и развиваться в этой стране , адаптировать детей, нужны дети - будущие налогоплательщики, а не люди которые настроены шататься туда-сюда , пребывающие в каких-то иллюзиях что война скоро закончится ( без всяких на то предпосылок)
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Це цілком очікувано, кожна країна має максимальну кількість біженців, яку вона спроможна прийняти. До того ж, у цих країнах не вистачає робочих рук, і місцеві працедавці розраховували на те, що українці працюватимуть, а не їздити взад-вперед. Укожного своє уявлення про справедливість. А стосовно виплат - якщо ви не знаєте хоча б англійську, то самі будете сидіти на виплатах
Головний кошак• 02 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Так не вийде) вона погано знає місцеві закони. Вибачте, це дуже довго писати і пояснювати. Немає бажання. Хай пробує. Якщо вона ще і без мови, то це дабл треш) ну буває, що людина мало цікавилася і зробила дурницю
Яка країна на ваш погляд найкращий вибір зараз? Вагаюся між Чехією, Данією, Нідерландами і Фінляндією(((
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Хіба ви не розуміли, що війна надовго?
кураГАЛЯ• 02 ноября 2024
Ответ дляАнтиТроль
А от дійсно люди повернулися і я в тому числі , очікуючи на краще. І нікуди не каталися. А сьогодні хочуть знову просити захист від війни і виходить їм нема куди податися, бо 3 роки тому вони вже просили захист, але війна не закінчилася.
Ну так не надо было кататься туда обратно. Люди сбежали от войны в Европу, получили там статус защиты, а потом взяли и вернулись в воюющую Украину. Значит этим людям война не мешает и статус защиты им не нужен. Те , кто в войне жить не хотел, в Украину до конца войны не возвращаются. Это же логично.
Inconvenient• 02 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Совершенно верно.
Меряю линейкой
• 02 ноября 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ви зараз всіх людей, які повернулися додому, я наприклад до чоловіка- назвали дурнями з браком інтелекту? Обставини різні.
Головний кошак• 03 ноября 2024
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви помиляєтесь абсолютно у всьому і пишете звичайні кліше про Європу. Я все можу зробити онлайн, потрапити до лікаря просто зараз, які р потрібно і все це покриє страховка. Транспорт ідеально продуманий, на вулиці безпечно, можу гуляти хоч до ранку, магазини працюють кожного дня. Живу в маленькому містечку.
Країна?
Меряю линейкой
• 03 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Хіба ви не розуміли, що війна надовго?
Верталася до чоловіка. Зараз шкодую, треба було думати про дитину
Inconvenient• 03 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Можливість знайти роботу на виробництві найвища у Німеччині, попри кризу і скорочення.
Inconvenient• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Якщо ви докоряєте їм виплатами, то не дивно.
Inconvenient• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Тобто ви, нехтуючи безпекою і життям сина, повернулися до дорогоцінних штанів? А штани вашої жертви не оцінили? Здаються мені, що якщо б з України випускали лише чоловікіів, то 95% чоловіків би виїхали в перший же тиждень. І коли війна закінчиться, ви уявляєте,яким важким буде повоєнне життя, без фінансової допомоги Заходу?