Меряю линейкой• 02 ноября 2024
Хто виїжджав в іншу країну після повернення в Україну і втрати захисту…
в попередній країні. Вас прийняли?
Я повернулася з Польщі в Україну два роки тому, зараз дуже шкодую. Хочу виїхати з дитиною. Чи можуть мені відмовити в іншій країні після Польші ?
В Польщі була 4 місяці, але
Меряю линейкой
• 03 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Якщо ви докоряєте їм виплатами, то не дивно.
Не треба додумувати
Цветочница• 03 ноября 2024
Подождите, а разве нельзя повторно подаваться на временную защиту в той же или другой стране? Если обстоятельства изменились, например?
Где это прописано? Если, допустим, была временная защита в Германии/Италии/Испании, выехал и не был в стране, скажем, год, приехал продлить статус - разве статус защиты не дадут или не продлят!?
АнтиТроль• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Верталася до чоловіка. Зараз шкодую, треба було думати про дитину
Я теж верталися до чоловіка (хоча тут деякі називають штанами). Для мене це близька людина. Ще мама і взагалі всі рідні, бо вони навіть не виїздили. А тепер чоловік в ЗСУ. І я без нього і у війні. Але тепер інша проблема-дитина не хоче їхати.
Мона Лиза• 03 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Яка країна на ваш погляд найкращий вибір зараз? Вагаюся між Чехією, Данією, Нідерландами і Фінляндією(((
Чехія має невисокий рівень життя і зарплати. У Фінляндії запхають у далекі селі, де ні роботи, ні перспектив. Їм треба заселяти ті райони. Данію і Нідерланди дуже хвалять. Я б останні, мабуть, вибрала, бо була там і мені сподобалося. Точно не вибирати Іспанію, Італію, Грецію, Португалію і інші країни на морі зі слабкою економікою і безробіттям
Мотористка• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Я ж відмовилась від захисту повернувшись
Польща вас прийме знову. Я теж поверталася з Польщі додому, а через рік повернулася до Польщі. Показувала песель на кордоні, говорила, що хочу поновити статус Укр, це важливо, якщо повертаєтесь, але потім в ужонд обов´язково на поновлення статусу.
Конотопська відьма• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Дякую
Якщо дійсно треба, я можу усі подробиці розпитати стосовно Данії
Головний кошак• 03 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Дякую, маю схожі думки, була в Італії та Греції, гарно відпочивати, але жити невідомо за що.
Меряю линейкой
• 03 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Буду вдячна. Дякую.
Конотопська відьма• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Буду вдячна. Дякую.
Автор, я спросила.
Действительно, можно приезжать в Сандхольм в любой день и время. Подойти к охраннику и сказать, что мы с Украины и приехали просить защиту и они выйдут, поселять, оформят в любом случае, с документами будут потом разбираться.
Добираться с аэропорта Копенгагена сначала метро, потом поездом, и потом автобусом. Можно на гугл-картах посмотреть, прикинуть
Условия - как для людей, если с ребенком - должны дать защиту после другой страны, во всем помогут
Дадут, скорее всего, отдельный домик
Меряю линейкой
• 03 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Автор, я спросила.
Дадут, скорее всего, отдельный домик
Спасибі велике!
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляЇжак в панчохах
Україна -найкраща, і за Іспанію, і за Німеччину, і за Францію, і за Польщу і ТД... Поступитися може тільки декільком країнам, і то якщо у вас немає проблем з коштами. Ми - не Швейцарія, але і не Гондурас!
Согласна. Но есть нюанс)
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляМона Лиза
Вибирати іншу країну тоді. Це тимчасовий захист, а не туризм. Вибрали країну - сидіть, вчіть мову, працюйте, живіть. Чого бігати і міняти? В мене у знайомої дочка під 60 років. Відвідала вже 10 країн за час війни. Повсюди зробила документи. Отримала виплати. Навіть в Канаду зганяла за виплатами. Із-за таких дуреп тепер відмовляють нормальним людям..
Та чим ці обмеження заважають тим, хто катається?
Моя сусідка продала квартиру в Україні, купила в Болгарії, сдає її і оренду, живе в Німеччині на виплатах, і весь час в Україну катається і всім про це розповідає - яка вона винахідлива.
А є люди які в липні 22 повернулись в Бахмут, і їх вже деякі не приймають.
То ці обмеження розумні ви вважаєте?
Та просто країни повинні звіряти дані між собою, і такі як моя сусідка і ваша знайома вже ’всплили’ б на поверхню. Просто їм треба було від наших брати ІНН і по ньому робити зведення даних, от і все.
То ці обмеження розумні ви вважаєте?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляМеряю линейкой
Це дуже не справедливо, люди мали надію, хотіли жити вдома, а не сидіти на шиї та виплатах. Повернувшись - двері для них вже зачинені виходить, навіть якщо їх місто наразі стирають з лиця землі((
Автор, це дійсно жесть.
У мене схожа ситуація, поїхали в березні туди, де фізично було де спати, а фактично родичам на голову.
Допомоги від країни 0, в мене була і є гарна віддалена робота, так я б можливо і заробила б на ній на прожиття навіть без пособій всяких, абе хоч би садочок був, щоб мені робити, але ж ні, черга рік. Тобто 0 підтримки.
Ну то й поїхали додому, це також був червень 22.
І от зараз я також думаю, де справедливість, коли мені (дай боже щоб не згодилось) відмовлять у захисті?
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляСвій варік
Я так розумію, що в першій країні захист можна поновити. А якщо хочеш змінити на іншу країну, то далеко не всі дають повторний захист. Але лояльні країни ще є, та ж Фінляндія, Данія, пишуть що Німеччина
І Австрія туди ж, Словаччина. Поки що більше тих країн, які не відмовляють в таких випадках. І в принципі це ті країни, де є підтримка.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Не дуже вас зрозуміла. Польща вас точно прийме. Будете там працювати і не сидіти на виплатах, як ви і хочете. В чому ваша проблема?
Я вас розчарую, але там де виплати її теж приймуть, Німеччина, Фінляндія, Данія.
Як правило відмовляють ті що без виплати - типу Чехії. У них навіть медичне страхування тільки пів року буде безкоштовно.
Лівий Локіть• 03 ноября 2024
Вот 2 темы форумчанки которая выехала в Данию не так давно
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3556839
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3569546
Чебураха з перцем• 14 ноября 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Служба 103 найкраща в Україні.
Знаєшь, що можна в любий момент визвати швидку, яка приїде за 10-15 хвилин. В Європі ніхто не приїде до тебе
чого ж не приїде, за Ваші гроші приїде