Якщо 160 тисяч людей, не мобілізуєтеся протягом наступних двох місяців, то нам доведеться капітулювати, — Масі Найєм
Чи не буде такого, що влада капітулює ( наприклад вже перемовини про здачу територій), а потім в цьому звинуватять людей, бо не мобілізувались 160 тис людей
Colombina.• 03 ноября 2024
Ответ дляCyberHarpy
А скільки смертей буде буде після капітуляції чисток, прибирання неугодних і.т.д. втрат буде незрівнянно більше ніж під час війни. І прибиратумуть як в совку одного неугодного і всю його родину до другого коліна знищуватимуть.
Удалено администрацией...
Sova splushka• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Вот знаете, чего я больше боюсь после окончания войны? Вернутся военные с фронта и реально начнется гражданская война.. потому-что все нытики в основном сидят в тылу.. и гавкают, наподобие Вас.
майте совість
Так військових з цивільними тому й нацьковують зараз один на одного.
Щоб ці військові після з фронту почали вбачати винними тих, хто не пішов на фронт. А не тих, хто розмінував Чонгар і так далі за списком. Величезним списком.
Плохая зайка• 03 ноября 2024
Ответ длячаревна
Сначало мужики! Я за их пивные животы воевать не пойду.
Удалено администрацией...
Ответ дляSova splushka
Вони жертвували власним життям та здоров´ям, і не Вам називати їх вибір дурним. Завдяки їм Ви зараз оце сидите тут і варнякаєте. Чи де Ви там сидите, можливо, за кордоном.
Власним життям та здоров´я людина має право розпоряджатися, як вона сама вирішить.
Чужими - ні.
Правильно, поэтому никто из барбер-армии и различных берлинских не смеет никого призывать воевать.
Aksinia 111• 03 ноября 2024
Ответ дляПлохая зайка
Удалено администрацией...
Видимо за Вашу тоже . Решили с руснёй ею поделиться.
CyberHarpy• 03 ноября 2024
Ответ дляColombina.
Удалено администрацией...
Ахазаха ну звичайно прийдуть сруські і тоді заживете. Вам щей грошей дадуть і по голові погладять. Як Донбас, Луганськ, Маріуполь, Чечня, Придністров´я і.т.д
Плохая зайка• 03 ноября 2024
Ответ дляAksinia 111
Удалено администрацией...
_Alekssandra_• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Так если такой расклад намечается, то тогда ещё в 22-м надо было это делать. За что столько мужчин остались инвалидами, погибли?
А сколько людей (других) за это время обогатилось.
И это только те, кого нам ’показывают’.
Bransoletka• 03 ноября 2024
Ответ для Кошкина мать
Просто, так часто в новинах почали з´являтися новини про переговори, про території, про мир
Це погано для вас?
Bransoletka• 03 ноября 2024
Ответ дляМаргоХ
Если будет подписана капитуляция, это пздц товарищи.
Правильно. Людей ще багато, всіх на фронт
Плохая зайка• 03 ноября 2024
Ответ длячаревна
Вы сами можете свою п..ку идти защищать. Вам тоже никто не обязан.
Так я никого и не гоню, в отличие от вас.
Ответ для_Alekssandra_
И это только те, кого нам ’показывают’.
То не нам показують, а їх колегам. Типу бачиш Крупа зажралась, наверх не всю мзду занесла, залишила собі більше ніж 10%, тому її публічно атата.
Але вона баба не промах, покаялась, додала що заникала плюс бонус зверху і все ’невиноватая она’, пару гривень штрафу за невірно подану декларацію заплатить і усьо. Буде далі спокійно працювати.