сама себе прекрасная• 03 ноября 2024
Часті прийоми антибіотиків у дитини. Я у відчаї...
Це якесь замкнуте коло...Тільки 1,5 місяці пройшло після останнього прийому антибіотиків і вчора новий виписали - отит гнійний. В сумарному за рік 3-5 разів. То бронхіти, пневмонії, отит,синусит...Одного разу лор сплутав коксакі з ангіною, виписав на вмання...В мене руки опускаються від такого частого прийому. Дивлюся, в інших дітей немає таких проблем, а моїй наче пороблено
P.S. Превінар є, аденоїди видалені.
Значит надо• 03 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Зашкалює. Через місяць маємо АСІТ починати. Але з хвороб не вилазимо, аби її розпочати
а раніше АСІТ робили?
Скільки дитині?
Бавовна• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Автор,моему ребенку с 1.1 до 2.4 лет назначали АБ 12 раз.Я сначала выполняла назначения,из болячек не вылазили.Иммунитет был на 0.Обратитесь у грамотному иммунологу.Нужно искать причину частых бакинфекций.Ну и просто так не давать,только после анализов.
Как вы решили задачу? Нашли причину?
Зубачистка• 03 ноября 2024
Ответ дляБавовна
Как вы решили задачу? Нашли причину?
Да,герпес 5-6 в активной форме.Перевели в пассивную и стала реже и легче болеть.
Бавовна• 03 ноября 2024
Ответ дляЗубачистка
Как работали с этим? Стадо лучше?
Зубачистка• 03 ноября 2024
Ответ дляБавовна
Как работали с этим? Стадо лучше?
Назначили препараты.Знаю,что протефлазид считают фуфломицином на советчице,но нам очень помог.И ещё были препараты.Целая схема.Не буду писать,что именно.Каждый случай индивидуален.
Мочалкин блюз• 03 ноября 2024
Займитесь ребенком и его здоровьем,это ненормально. Уделяйте больше времени,ищите работу на полдня. Качественное питание,готовьте сами. Витамины.
сама себе прекрасная
• 03 ноября 2024
Ответ дляЗначит надо
а раніше АСІТ робили?
Скільки дитині?
Ні, не робили. 5 років
Губи з філером• 03 ноября 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
В Польше по каждому пуку антибиотик выписывают и не парятся, принимают
Залежить від лікаря. Я колись просила і не виписали. У доньки мигдалини були в гнійних пробках і температурила до 40 гр з сильною інтоксикацією . На третій день додалися болі у вухах я не витримала пішла з нею до лікаря. Молодик порадив класику : парацетамол і пити багато . Вдома мала амоксіцилін 1 вп( тримала на всяк випадок), прийшлося використати, бо терпіти біль у вухах з краплями без антибіотику але було несила . Не буду описувати слабкість, головний біль, нудоту до сліз і тд .
сама себе прекрасная
• 03 ноября 2024
Ответ дляПотеряласЯ Я...
В садик ходит?
Ослаблен организм, упал иммунитет, сам не борется, подключается бактериальная инфекция. Не лечить ее нельзя.
Как летом было? Как простуды обычные лечите?
Влітку все добре. Звичайні простуди - багато пиття теплого, промивання сольовим розчином, по необхідності судинозужувальне, температуру до 38 не збиваю.
сама себе прекрасная
• 03 ноября 2024
Ответ дляЗалетна Я тут
Вы когда болеть начинаете кашель и дышите пульмикортом? Сингуляр принимаете?
Ні, якщо кашель без призначення лікаря не робимо інгаляції. Приймає мілукант
сама себе прекрасная
• 03 ноября 2024
Ответ дляНеробименінерви
чи не сиро у вас в хаті? чи немає плісняви ніде? саме від цього лікувала постійно свою дитину, як до мене дійшло від чого то все. поміняли квартиру одразу одужали від усього
Ні, в хаті 50-60% вологості, плісняви нема
Зайканалужайке• 03 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Чула, зо до періоду статевого дозрівання ( менструації)
В моєї так як ви написали. Хоча я такого раніше й не знала.
Сегодня не целуюсь• 03 ноября 2024
Перестаньте приймати антибіотики, інакше повністю посадите дитині імунітет. Є багато способів лікування бронхіту, ангіну, отиту без антибіотиків, врешті-решт є ще народна медицина і гомеопатія. З антибіотиками вам просто в наступний раз виріжуть гланди, і всі інфекції будуть опускатися відразу в легені. Плюс високий ризик автоімунки.
Ушла и Пришла• 03 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
А АСІТ - які алергени? Пліснява (alternaria alternata) є? АСІТ - ін´єкції, драже чи спреї буде?
сама себе прекрасная
• 03 ноября 2024
Ответ дляУшла и Пришла
Саме альтернарія. Спрей буде
Ушла и Пришла• 04 ноября 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Саме альтернарія. Спрей буде
Оптимальна вологість при алергії на альтернарія альтерната - меньше 40%, а краще взагалі 30%. Так, для Вашої дитини, як і для моєї, загальні рекомендації щодо вологості саме із-за алергії на плісняву не підходять. Це може бути один із факторів, чому дитина важко виходить із захворювань.
Зі спреями не знаю як, моя дитина на ін´єкціях.