Админко• 04 ноября 2024

Що даруєте дітям/підліткам 13-14-15 років на НР?Думаю щоб зекономити і встигнути

Почала неспішно роздумувати над подарунком дитині (підлітку) 13 років.
Хлопчик.

На ДР ще просив іграшку - кулемет, що стріляє орбізами.... Без коментарів(((((((((((((

Живемо в селі - тож самокати, ролики не підходять (велосипед є)
Книг багато, купуємо і без свят.
Настільних ігор дуже багато, але вже не грає.

Девайси? Є старенький ноут. Старенький телефон.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.

Є специфічне хоббі (творчість), але матеріали купуємо за потребою.

Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Не обов*язково щось дороге/коштовне. Впринципі і копійчаному приколу буде радий.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Свідок Перемоги• 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Моєму в грудні 15. Йому нічого не треба)) комп хороший, він за ним живе) кажу: давай купимо новий телефон. Не витрачайте гроші, в мене нормальний.
От що йому подарувати…
Может это возраст такой. Моей 15-ть, тоже говорит, что у неё всё есть и ничего не надо... Пока купила пушистый белый плед, прикольную сову антистресс и всё.. Думаем может синтезатор купить...
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
Вашему можно новый телефон, если есть возможность
фінансово поки не готова
Свекруховна• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
немає
але думаю чи вартий він уваги
Моему сыну 11. Уже озвучил, что был бы не против такого подарка.
Он много всего печатает. Дома было бы удобнее
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
фінансово не готова
да і не бачу поки необхідності
о какой сумме речь, чтобы не советовать ненужное
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
На новий рік ніколи нічого не даруємо. На Миколая новий макбук і геймерське крісло
я даруватиму один подарунок на всі зимові свята
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Моему 13, сказал только деньги дарить, все остальное у него есть.
нажаль мій не ’тяготить’ до грошей
Як є - то купує смаколити в школі
Як нема - то нема
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляВорую вкусняшки
Сразу видно - маргиналы. Мы по квартире каждый год дарим. Чтобы у ребенка хоть какой-то старт был в будущем
краще урізноманітними плдарінки: квартира, дача, заміський будинок, авто, скутер, яхта, вертоліт))
Коханозадовільна• 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
читаю и понимаю, насколько все-таки с мальчиками проще))) девочкам постоянно что-то хочется, все надо))))
так это же как раз и проще) знаете, что подарить, и не надо ломать голову.
а тут или надо сразу планировать бюджет или сидишь и думаешь, что бы их порадовало)
А потом ’вы мне ничего не подарили’))
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляМальовнича даль
Думаю над проектором з алі. Термопринтер того року дарували. Хіба брати на цілу сторінку а4, то буде корисним. Маленький таке собі
прикольна штука!
Пишу вірші, дорого• 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
Вот как раз по этой причине с девочками проще.
У меня дочка всегда заранее знает, что она хочет - на ДР, на все новогодние праздники она пишет список. И ей хорошо, и нам удобно.
А сын всегда говорит, что у него все есть, ему ничего не нужно. И это всегда проблема, что в очередной раз придумать подростку.
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
а у ребенка есть какие-то хотелки? вы его спрашивали?
в стартопіку писала - що наприклад на день народження замовив ігаршковий пістолетик)))
якась диттина дитиною поки у мене)))
Ашолюдискажуть• 04 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Це діти такі. В куми донька 15 років, косметики на тисячі, айфон треба міняти постійно, про шмотки мовчу… батька немає
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
От що йому подарувати…
і що думаєте?)))
а що минулі роки дарували?
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
і що думаєте?)))
а що минулі роки дарували?
мы в прошлом году дарили планшет для рисования. Это не дорого
Тень льва• 04 ноября 2024
Ответ дляКоханозадовільна
А потом ’вы мне ничего не подарили’))
да, но у меня тут уже список из 5 пунктов, а еще только ноябрь) говорю притормози, есть еще бабушки, на них по 1 подарку раскидаем)
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Створювала вчора тему про адвент-календарі, порадили адвент з прикольними шкарпетками і з рибацькими штуками.,
то я Вашою темою і надихнулась))) Шкарпетки тематичні - буду дарувати.
Я кілька разів робюила великий подарунковий бокс з солодощами і ’мєлочєвкою’ - то заходило ’на ура’
Але ж треба щоразу інші варіанти ’мєлочєвки’ обирати.
Ms. Любмая жена• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
якась диттина дитиною поки у мене)))
Мой сам покупает себе хотвилсы, собирает.
И это ему почти 14.
До 13ии вообще машинки не интересовали.
Ковбой Хагис• 04 ноября 2024
Ну мій фанат Геншина, тому буде браслет, кільце та подушка). Ну ще манги.
Бо все інше є.
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Може телефон оновити?
В минулому році син на день народження годинник просив. На новий рік магнітну зарядку для годинника і телефона. Ще можна колонку подарувати.
колонки є - наш, домашні, три штуки різні
Телефон не готова фінансово оновлювати
Годинник - як варіант. Дарувала років 5 тому ксіомі браслет, то не носив - я забрала
Може знову годинника купити?
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Так подаруйте той автомат для орбіза або взагалі флобер візьміть
так автомат вже на день народження отримав
А флобера у мене є. Акурат напередодні повномасштабного купила
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
дайте ссылку, что за тема)
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляТень льва
та у мене злопець - щось ніфіга не простіше)
Мені здається що простіше з дівчатами - косметика, якісь заколочки-резиночки тощо
Проня_Прокоповна• 04 ноября 2024
Лего, Фанко попс, коробку зі смаколиками, прикольну чашку, кота-батона, серію книжок, які любить
Гаджети купляю по необхідності, за подарунок не вважаю
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
що за сова?)
Петриківна• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
Тоді оновіть дитині гаджети і не морочте голову
Раз одела не бу• 04 ноября 2024
Термопринтер одноразова цяцька, не рекомендую. Може тюбінг, на гірках буде кататися коли сніг випаде
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляСвекруховна
у мене звичайний лазерник є
Отой міні - то скорше для приколу
автор Админко • 04 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
ну новий телефон - то мінімум 8 тис грн
Я все ж розраховувала на 1 тис грн. Максимум 2 тис грн
Ашолюдискажуть• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
і що думаєте?)))
а що минулі роки дарували?
Поки не знаю. Як варіант: пару сотень в доларах, нехай збирає на навчання. Бо з гривневої карти то піца, то шаурма, то в ігри компʼютерні якісь скіли(
Минулі роки: комп, телефон, крісло геймерське.
Але він і сам каже: не купуйте непотрібне, мені ж скоро на навчання, а це дорого…
Вчиться в онлайн школі, особливо ніде не лазить, шмотками не хворіє
Петриківна• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
що за сова?)
Ви сову собі чи сину?
Бо щось на троля схожі