Админко• 04 ноября 2024
Що даруєте дітям/підліткам 13-14-15 років на НР?Думаю щоб зекономити і встигнути
Почала неспішно роздумувати над подарунком дитині (підлітку) 13 років.
Хлопчик.
На ДР ще просив іграшку - кулемет, що стріляє орбізами.... Без коментарів(((((((((((((
Живемо в селі - тож самокати, ролики не підходять (велосипед є)
Книг багато, купуємо і без свят.
Настільних ігор дуже багато, але вже не грає.
Девайси? Є старенький ноут. Старенький телефон.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Є специфічне хоббі (творчість), але матеріали купуємо за потребою.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Не обов*язково щось дороге/коштовне. Впринципі і копійчаному приколу буде радий.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Хлопчик.
Книг багато, купуємо і без свят.
Клавіатура, мишка, коврик - є.
Навушники безпровідні є.
Що придумати? Можливо поділитесь ідеєю.
Поки дивллюсь на той термопринтер з Алі
Десь так, але...• 04 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
можна ссылочку на тему?)
Назва Адвент календарі для підлітків
Ссилку не можу скопіювати чомусь.
Отжигающая• 04 ноября 2024
Ответ дляДаю справку
На новий рік ніколи нічого не даруємо. На Миколая новий макбук і геймерське крісло
Яке крісло придивилися? Мій син на нр також хоче крісло, не знаю куди дивитися
Петриківна• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
в стартопіку писала - що наприклад на день народження замовив ігаршковий пістолетик)))
якась диттина дитиною поки у мене)))
Весь в маму.
Мама грається флобером і син
Плекаю думи• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
колонки є - наш, домашні, три штуки різні
Телефон не готова фінансово оновлювати
Годинник - як варіант. Дарувала років 5 тому ксіомі браслет, то не носив - я забрала
Може знову годинника купити?
Телефон не готова фінансово оновлювати
Може знову годинника купити?
А у нього картка та кишенькові гроші є? Я своєму сину ксіомі браслет віддала старий бо він телефон не чує ) що б хоч мої дзвінки не пропускав ) він через якийсь час почитав що таким грдинником можна сплачувати покупки. Попросив новішу модель - то купили. Постійно юзав ту функцію (в столовці в школі щось брав, в магазині). Але то йому років 8 було.
Зараз майже 13, від годинника вже більше хотів ) типу що б дзвінок прийняти з годинника чи зателефонувати. Надиктувати повідомлення, ще шось. То вже і годинник на день народження просив більш «серйозний».
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляТішуся неперетішуся
мы в прошлом году дарили планшет для рисования. Это не дорого
дякую. Таке є, минулорічний подарунок на день народження
Десь так, але...• 04 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
Шкарпетки то може й прикольно.. але як там з розмірами?
Треба дивитися, ще не шукала у нас. На Алі то маленькі трапоялися. Але дівчата писали, що в реальних магазинчикає бачили такі адвенти.
Пампушечка• 04 ноября 2024
Ми в минулому на 12 років+Новий рік + Миколая подарували геймерський ноутбук, який він хотів. Один великий подарунок від нас, плюс бабусі з дідусем і хрещеної. Цього року каже, що нічого не треба, все є, якщо хочете даруйте гроші.
На Вашому б місці я б на свята обновила йому телефон, можна спільно зі іншими родичами, які думають, що подарувати. Мені здається це краще купити дитині один хороший подарунок, а не тисячу штучок непотрібного хламу.
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Мой сам покупает себе хотвилсы, собирает.
И это ему почти 14.
До 13ии вообще машинки не интересовали.
И это ему почти 14.
До 13ии вообще машинки не интересовали.
))))
я думаю то тільки в мене ще вік іграшок не минув
Мая твая не панимать• 04 ноября 2024
У мене зацікавився футболом несподівано, хоча не займався ніколи, у дворі хіба грав, тому в коробку закупила вже постільну білизну тематичну, з Китаю замовила годинник будильник, підставку для ручок, брелок, ручку, блокнот футбольні, купила зошити і енциклопедію щось типу 100 кращих футболістів. У нього ще др 2 січня, замовив форму, бутси, мʼяч. На минулі свята дарувала турнік, боксерську грушу і рукавиці, баскетбольний мʼяч, лего технікс, кросівки про які мріяв, худі з принтом капібари (теж був фанатом певний час)
Свідок Перемоги• 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Це діти такі. В куми донька 15 років, косметики на тисячі, айфон треба міняти постійно, про шмотки мовчу… батька немає
Может и так.. Моя к косметике равнодушна.. Хобби рисование и плаванье, но тут уже всё есть, что нужно...сидим с мужем оба голову ломаем, что ей дарить, на все вопросы один ответ, смеётся и говорит, что у неё всё есть, сладости и носки подарите...
Ашолюдискажуть• 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Ви сову собі чи сину?
Бо щось на троля схожі
О, а я думаю, шось довго не звинувачують🙈
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Ну мій фанат Геншина, тому буде браслет, кільце та подушка). Ну ще манги.
Бо все інше є.
доречі, варіан - може щось з тими японськими героями глянути
манги колись купувала йому
Тішуся неперетішуся• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Назва Адвент календарі для підлітків
Ссилку не можу скопіювати чомусь.
не находит((
Плекаю думи• 04 ноября 2024
Ответ дляДесь так, але...
Цікаво, мені таке не траплялось. Може й купила б, але сумніваюсь що там модна буде розмір обрати. А «оверсайз» зазвичай виявляється на більший 39..
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
Лего, Фанко попс, коробку зі смаколиками, прикольну чашку, кота-батона, серію книжок, які любить
Гаджети купляю по необхідності, за подарунок не вважаю
о, дякую. Кіт Батон - то ідея!
Полюбляє і котів, і такі іграшки
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Тоді оновіть дитині гаджети і не морочте голову
дякую. фінансово поки не готова
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Термопринтер одноразова цяцька, не рекомендую. Може тюбінг, на гірках буде кататися коли сніг випаде
дякую. от і я думаю - цяцька на 5 хв чи ні?
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Поки не знаю. Як варіант: пару сотень в доларах, нехай збирає на навчання. Бо з гривневої карти то піца, то шаурма, то в ігри компʼютерні якісь скіли(
Минулі роки: комп, телефон, крісло геймерське.
Але він і сам каже: не купуйте непотрібне, мені ж скоро на навчання, а це дорого…
Вчиться в онлайн школі, особливо ніде не лазить, шмотками не хворіє
мудра дитина! Заощадлива)
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Ви сову собі чи сину?
Бо щось на троля схожі
трійний тріль понеділочний
Синові сову
Що вас бентежить?
Синові сову
Що вас бентежить?
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Весь в маму.
Мама грається флобером і син
Ви не в темі - у мами Флобера лежить
а син іграшковим кулеметом грається
Ворую вкусняшки• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
краще урізноманітними плдарінки: квартира, дача, заміський будинок, авто, скутер, яхта, вертоліт))
Дякую за пораду. На цей нр подаруємо яхту
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПлекаю думи
а який годинник розглядаєте? Щоб і розплачуватися можна було б, а надиктувати повідомлення?
Бо у мене ксіомі 4 - то це фітнес-браслет виключно для годинника і дзвінки побачиьи
Свідок Перемоги• 04 ноября 2024
котопёс• 04 ноября 2024
Блин , да расскажите что такое Адвент календарь и зачем он? Что с ним делать то?
Плекаю думи• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
манги колись купувала йому
Мангу треба дивитись ту, яка вже вийшла и надрукована. Бо якщо манга ще не закінчена то не прикольно. У нас вдома є 1 повний збірник. То я рік ловила ті книжки. І це манга вже вийшла.. а читали мангу що онлайн вже переведена. А книжки ще не роздруковані.. я одну книжку вже більше півроку чекаю.. все ще в передзамовленнях висить.. а там до кінця ще 2-3 томи.. такими темпами до повної збірки можна роки 3 чекати )))
Бандитка Сью• 04 ноября 2024
Компьютер, новая приставка, айфон, наушники, очки виртуальной реальности
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляПампушечка
у нас баби-діди не дарують нічого
хрещені й подавно)
Админко
• 04 ноября 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
ну декому срач хочеться розвести і в банальній темі про сонце і сніг)
Поросенка• 04 ноября 2024
Ответ дляПетриківна
Ви читати вмієте ? Автор поки, що фінансово не може
Десь так, але...• 04 ноября 2024
Ответ дляАдминко
))))
Мій он лежить райдугою грається 😂 пружинка ота, що ще у нас в дитинстві була )))