ДинамоКит• 04 ноября 2024
Ставить ли прививки ребенку? Скоро рожать
У меня в кругу 3 человека которые поставили все прививки, и 3 человека которые не ставили ничего
Я абсолютно далека от этой темы, я не знаю как лучше поступать и кого слушать
Ответ дляДинамоКит
Вибачте що написала безграмотно) Сваритись не хочу, ще й вагітна і сприймаю близько до серця все. Ви праві, мова це маркер
Це ви вибачте що різко. Вам не тут треба питати поради про такі важливі речі. Дуже мало людей насправді роблять цей вибір усвідомлено, вивчивши все. Це великий шматок роботи. Вам дали класну пораду - проконсультуватися з інфекціоністом. До того можете почитати аргументи антипрививочників і йому їх закинути
Наталка -русалка• 04 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Моїй дитині 2,3 вона привита від усього, крім грипу і ковіду, перший раз захворіла в рік і 9 місяців, коли ми 8 годин їхали в купе з хворою людиною. Пів року ходить в садочок, хворіла один раз. Говорить українською мовою повними складними реченнями, німецькою простими короткими реченнями, розказує вірші, співає пісні, грає на металофоні. Про гіперактивність ще рано говорити, але ми спокійно ходимо разом в магазин, кафе, гості і навіть недавно були на 40 хвилнному концерті. Особисто я теж щеплена і в 42 роки не маю жодної хронічної хвороби і практично не хворію
То може справа не в щепленнях?
От якраз мій час майже всім дітям робили щеплення,і діти абсолютно різні, хтось розумний хтось тупіший, хтось часто хворіє , хтось взагалі не хворіє
Наталка -русалка• 04 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Почему?
Ви вірити всьому ,що вам скажуть , без свого аналізу
Ответ дляШвабристка
Например, я не делала моему младшему ребенку прививку от краснухи т.к. антитела были высокими и смысла не было. И чтобы понимать,что происходит в организме с вакциной или без нее,нужно таки иметь средства на анализы и так же врачей, которые смогут их обтяснит,в случае спорных вопросов. И да, я и только я выбираю, что делать моему ребенку. Но для этого я должна быть в теме, а эта информация черпается явно не на Советчице
Ви здавали на антитіла на кір, краснуху, вітрянку перед щепленнями? Чи ще на щось? Мені правда цікаво. Бо я знаю тільки на ризик КПК і від грипу для тих у кого алергія на яйця. А ще що може бути по аналізам видно?
Наталка -русалка• 04 ноября 2024
Ответ длямладокошкина
Да, Соломенский район
Не знаю, шукайте інший садок тоді приватний , якщо ви не щеплені
Рожки-да-ножки• 04 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
То може справа не в щепленнях?
Вам пощастило. Надіюся, так і далі буде. Але зазвичай всі такі розумні, а потім, років після 2-5 після все і проявляється. Ковід згадайте і його наслідки зараз вже видимі..
как тебе такое илон маск• 04 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А какие последствия прививок от ковида?
младокошкина• 04 ноября 2024
Ответ дляНаталка -русалка
Та мне и не сильно нужен тот садик, так, думала раз возле дома, то пусть ходит. Оказалось нужны прививки, я и подумала, что так везде. Но спасибо, буду знать, что есть где не нужны, может понадобится ещё садик.
Наталка -русалка• 04 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А какие последствия прививок от ковида?
Є наслідки від хвороби
Ответ дляНаталка -русалка
Є наслідки від хвороби
От болезни или вакцинации?
Ответ дляНаталка -русалка
Ну і вакцини ж є різні. Наприклад бексеро реально агресивна, але лікарі самі її відкладають/забороняють при найменьших сумнівах. А КПК часто викликає температуру і висипи, але відсоток серйозних проблем після неї мінімальнмй
Кондуктор автобуса• 04 ноября 2024
Ответ дляИнстагра_мерша
А чому саме раді?
Потому что в окружении только 2 мамы делали прививки , и у обоих деток ЗПР.
Шаманю второпях• 04 ноября 2024
Ответ дляШвабристка
1. Записываемся вместе с папой ребенка к инфекционисту / иммунологу на консультацию, составляем список вопросов и внимательно слушаем и запоминаем: что будет если да и что будет если нет
2. Приходим домой и принимаем обдуманное аргументированное решение.
И не забываем что вся ответственность на родителях и только на них
Наталка -русалка• 04 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
Ваше оточення це весь світ,щоб статистику на цьому робити?
Єдина Країна• 04 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Почему?
По постановке вопроса о судьбе вашего ребенка на бабском форуме незнакомых вам людей. Без обид, но думайте головой
Шаманю второпях• 04 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Слушайте врачей доказательной медицины. Комаровского, например.
И пересмотрите серию Д.Хаус про бизнес на детских гробиках.
Комаровский переобулся в полете
Ответ дляРожки-да-ножки
Я хворіла ковідом під час вагітності якщо що) які наслідки? Знаєте, у моєї дитини погані зуби. При цьому ніяких компотів, солодких напоїв, солодощів до року та й зараз по мінімуму і зуби чищу з першого зуба, причому у мене там і монопучкрва щітка і скребок для язика і флос. От так легко було б списати на щеплення. Чи ковід під час вагітності. Але у мене зуби такі самі погані. То логіка підказує що справа таки у спадуовості
Рожки-да-ножки• 04 ноября 2024
Ответ длякак тебе такое илон маск
А какие последствия прививок от ковида?
Тромби, проблеми з серцем, у мене два знайомих і родич у віці 37-44 роки померли, всі щеплені по 2-3 рази, до цього нічим не хворіли. Лікарі позаочі кажуть навіть, шо наслідки, багато стало таких випадків.
Єдина Країна• 04 ноября 2024
Ответ дляШаманю второпях
Комаровский переобулся в полете
Уже антипрививочник?))
Рожки-да-ножки• 04 ноября 2024
Ответ дляКондуктор автобуса
+ таке ж саме бачу
Шаманю второпях• 04 ноября 2024
Ответ дляЄдина Країна
Уже антипрививочник?))
Не.
Раньше был
Когда его ещё никто не знал и он начинал вести программу по местному тв
Потом походу поступили указания ’быть за’
Раньше был
Точная копия плова• 04 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Консультуюсь, читаю, але всюди пишуть і за і проти, важко дуже прийняти правильне рішення (
А я Вас хочу похвалити, бо я в роддомі кліп кліп робила з першою дитиною, коли питали за прививки... Ви молодець, що зараз цікавитесь цим питанням. Дискусії по щепленням ведуться завжди дуже бурхливо. Завжди є сильно за і сильно проти. Є випадки коли дитина померла після щеплення , є випадки коли від хвороби.. Але ці випадки велика рідкість. Частіше ускладнення бувають чи від прививки чи від хвороби і ніхто ж не знає що його чекає. Я обрала з другою дитиною не робити щеплення. Але це завжди ризик і робити щеплення і не робити...
Кондуктор автобуса• 04 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
А як фільм називається?
Я не помню. Может кто то помнит ?
Его показывали ночью , в пятницу , после Савика шустера , зимой 2008-2009 г. ( наверное январь ) . Малой как раз 6 месяцев было , врач начинала давить , и после этого фильма ( журналистского расследования) , я окончательно приняла решение.
Швабристка• 04 ноября 2024
Ответ дляAnnaOst
Мене цікавила виключно краснуха. Кір,паротит та вітрянку я вважаю такими, якими просто треба перехворіти і забути.
У моєх дитини імунітет до краснухи,який передала їй я, і поки антитіла у достатній кількості,вона захищена. І ломати роботи її імунітету категорично не можна .
Перша на селі• 04 ноября 2024
Ответ дляМэри Попкинс
Це все прекрасно. Поки дитина нещеплена не захворіла на коклюш,і тоді місяцями вихаркувала легені,з щепленнями думаю перебіг хвороби був би легший. І як потім вкакуються батьки,в яких дитина глибоко поріщаоася в пісочниці чимось брудним,ой,це ж можна правець підчепити і тд
Вообще мимо, младший непривитый даже не заразился от старшего, который привитый и перенес тяжело безумно
Впораюсь зі всим• 04 ноября 2024
Ответ дляЛуковая
Какого Комаровского слушать, раннего (по совести ) или позднего ( по коммерции)?
Впораюсь зі всим• 04 ноября 2024
Ответ дляДинамоКит
Мама моя говорит что от столбняка по-любому нужно…
Чистой от столбняка нет.
Акдс комплексная.
Маму слушать не стоит. Её знания довольно устаревшие. Ответственность за ребёнка на родителях.
Акдс комплексная.