ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 ноября 2024

Програма на телефон дитині.

Підскажіть, будь ласка, хорошу бюджетну програму на телефон дитині.Я працюю до аізна,дитині 11,почав довго сидіти в іграх.Просто жах...Підскажіть, як вони працюють, це собі встановлюєш і контролюєш? Дякую заздалегідь
Області пітьми• 05 ноября 2024
Фемили линк. Бесплатно.
Но если ребенок сообразительный, научится обходить. Причем, не только эту программу, любую.

Хитрый Лис• 05 ноября 2024
Family link
Бесплатно можно скачать в плей маркете
З горіха зерня• 05 ноября 2024
А вы из дома работаете или ребёнок сам дома сидит?
маска Ілона• 05 ноября 2024
Якщо андроїд - фемілі лінк (але там можна зламати).
Якщо айфон - там є свій контроль. Контроль екранного часу. Хоча теж є моменти обходу )
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 05 ноября 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Фемили линк. Бесплатно.
Дякую))
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 05 ноября 2024
Ответ дляЗ горіха зерня
Сам вдома
Сметчица• 05 ноября 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Сам вдома
Змінити пароль і давати доступ лише коли ви вдома. З таймером і лише за домовленістю - має досягнення, отримує нагороду. Спочатку буде важко всім, а потім вже нормально. Головне ту ламку перетерпіти.

кнопкодав• 05 ноября 2024
А на комп такое есть?
маска Ілона• 05 ноября 2024
Ответ длякнопкодав
А на комп такое есть?
У вінди був батьківський контроль. Погугліть
автор ОчЕнЬ ЧуЖаЯ • 06 ноября 2024
Ответ дляСметчица
Дякую, спробуємо