Лагшмивара• 05 ноября 2024

Картини у ванній?

На скільки дике явище картини у ванній кімнаті? Манять мене котики...може хтось бачив гарні інтер´єри ванних з картинами? А може в когось є?
Дама-мадама• 05 ноября 2024
У мене там волого і холодно тож ніяких котиків
Люблю Украину• 05 ноября 2024
бачила картини тільки в туалетах
ГонУрова дівка• 05 ноября 2024
У нас в селе в ванной картина, очень милая копия художника аматора Кустодиевской Венеры , прекрасно и по теме
Тушьмушьнюшь• 05 ноября 2024
В мене вологість у ванній, без варіантів
НеВРотик• 05 ноября 2024
Я на тему тоже зависла на туалетных котиках)
Сорока-ворона• 05 ноября 2024
Дивлячись у кого яка ванна кімната) у декого вона більша, ніж в інших квартира, то можна і статую якогось красеня поставити, не тільки картину причепити
автор Лагшмивара • 05 ноября 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Картини вологостійкі
палка-копалка• 05 ноября 2024
Я бы повесила, но у нас плитка. Жалко дырявить плитку, если картина не приживется.
Ацетилсалициловая кислота• 05 ноября 2024
Картини у ванній кімнаті — це зовсім не дике явище, а стильний акцент! Вони можуть створити особливу атмосферу, додати затишку. Котики в інтер´єрі ванної — це мило, незвично і точно стане ’родзинкою’ простору.
Якщо ви боїтеся, що картини можуть пошкодитися від вологості, можна обрати невеликі принти або постери в скляних або пластикових рамках, які захищатимуть зображення. А ще є варіант із картинами на полотні з водостійким покриттям — зараз такі часто використовують у ванних кімнатах.
Багато хто розміщує картини з морськими пейзажами, абстрактними малюнками або фразами, але котики — це особливий штрих! Це буде і мило, і несподівано, і завжди зможе підняти настрій.
Мрію про пончик• 05 ноября 2024
Моя ванна кімната не має стільки метрів щоб туди вішати картини.
Ну серйозно!
Ви сучасні квартири бачили? Там що величезні метри ванної?
автор Лагшмивара • 05 ноября 2024
Ответ дляМрію про пончик
Ну серйозно!
Ну у мене ніби є місце, 6 кВ м... + Вікно...приватний будинок
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Мені більше така штука подобається на стіні в ванній
Крошечка-хаврошечка• 05 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
В этом случае лучше без этой штуки вовсе)
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Мені подобається
палка-копалка• 05 ноября 2024
А я растение хочу в ванную комнату(((( Уже пластиковые смотрела.
автор Лагшмивара • 05 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Рослини теж планую
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Можна мох
Крошечка-хаврошечка• 05 ноября 2024
Автор, из ваших картина котэ в розовом полотенце самая прикольная будет) Листики-цветочки такое.. Если вам хочется какую-то картину, и в у вас она не зацветет и есть место то вешайте, это же не навсегда. Можно поменять или убрать при желании)
палка-копалка• 05 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Можна мох
Тоже думала. Даже нашла где мох выкопать, но горшочек не могу найти прямоугольный.
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Ответ дляпалка-копалка
Його можна купити. В скляних прозорих формах
Крошечка-хаврошечка• 05 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Мені подобається
Если это ваша ванная, то на здоровье, дело вкуса и пожеланий, а если просто как пример, то тут такой дизайн уже сам по себе самодостаточный.
палка-копалка• 05 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Вот стекло не хочу. На стекле все капли от воды будет видно, а керамический горшочек светлый чуть лучше. Я задолбусь протирать стекло каждый раз7
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Можна без оцього? Я наче не просила вас оцінювати мої смаки. Реально дорослі люди, так ні, я маю читати другий раз, що у вас інша думка. Навіщо вона мені?
Біле пальто• 05 ноября 2024
В мене картина у ванній. І ще хочу. В другі зробити. Зараз не піду фотати, вже в ліжку)
Але я відразу хотіла ванну щоб половина плитка- інша під фарбу. Мені подобається
Біле пальто• 05 ноября 2024
Ответ дляОндатрова шуба
Тут усього і недоречно. Щось хотіли оригінальне, але вийшло таке собі
Ондатрова шуба• 05 ноября 2024
Ответ дляБіле пальто
Келлі Хопен, ти? )