долой_лама• 08 ноября 2024
Для вас нормально коли рідна тітка жодного разу не подарувала подарунку дитині
Мова іде про сестру чоловіка .
Ні на жодне свято , навіть символічно якусь іграшку .
Чоловік же стверджує ,що це його рідна людина,кровинка так сказати
175см55кг19лет (она)• 09 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Да, она на полном серьезе. Мол, у брата что, какие то варианты есть вообще? Ясное дело, что все будет племянникам. Регулярно брату про них напоминает, что у них дни рождения, именины, еще какие то поводы. Причем племянникам дядя малоинтересен и они дяде тоже
Это сестра вашего мужа?
долой_лама
• 09 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Це його бажання.
Вас багато разів спитали, чи запрошували ви її колись на ДН. З ваших відповідей, виходить, що ні.
При такому відношенні, дивно чогось чекати.
Так вона теж не запрошує на дн дітей,це перешкода,щоб дитині тут ж машинку на дн поштою відправити?
долой_лама
• 09 ноября 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Це його бажання.
Ми святкуємо дн дитини в трьох тільки,сестра закордоном його,моя в іншому місті
долой_лама
• 09 ноября 2024
Ответ дляPrervana
А в нього свої діти є?
пані Солоха• 09 ноября 2024
Ответ дляРожки-да-ножки
А наша приезжала ).
При чем на «все включено» , буквально. Ни разу тарелку за собой со стола в пмм не поставила . Плевать на те подарки , как можно было приезжать на 1,5 месяца в молодую семью , где ребенку 8 месяцев , и забирать мои последние силы ? Она меня достала так , что я перестала ждать лето , солнышко и море.
Да, тут тетка конечно обнаглевшая вкрай. Не приглашать, отказывать прямым текстом в визитах, терпеть не могу таких родственников
долой_лама
• 09 ноября 2024
Ответ дляPrervana
Нет
Ну тоді кому він залишить своє майно?
Чи діти плануються ще?
Перекус беру завжди• 09 ноября 2024
Ответ длядолой_лама
Ще раз - кожен вирішує сам, кого і як поздоровляти. І ваш чоловік, і його сестра. Ваша дитина страждає без подарунків тітки? Ні.
Це ваша особиста образа