Забула що?• 09 ноября 2024

Що чоловіки знаходять в таких жінках? Треш історія

Ми з чоловіком маємо друга, знайомі тисячу років.
Хороша посада, дві вищі освіти, знання кількох іноземних мов, своє житло і ще один плюс - дуже гарна зовнішність, жінки його переслідували все життя, але по його словам, так ніхто і не зачепив, тому в 39 він був неодружений.
І тут приводить на нашу зустріч дівчину - 22 роки. Симпатична, але багато зайвої ваги, кг 80, зріст невисокий - 160 не більше. Він, щоб ви розуміли, 195 зростом, класна фігура і ні граму зайвого жиру.
Видно, що дуже закоханий, ловить кожне слово, крутиться біля неї, підтримує.
Я шокована, мій чоловік теж.
Яке було наше здивування , коли він сказав, що зробив їй пропозицію і вони скоро одружаться.
Така різниця у віці! У зовнішності! У характерах (він дуже спокійний, у неї ж шило в одному місці) ! І тут таке!
Я в шоці, всі в шоці! Як же так?! Ми бачили біля нього гарну, струнку, розумну , спокійну дівчину з майном, а тут таке! Як? Як?
S.O.P.• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Він сказав, що вона нагадує йому його самого в її роках
Чого???...
КАК ЭТО?

S.O.P.• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Чого???...как это?
автор Забула що? • 09 ноября 2024
Ответ дляS.O.P.
Чого???...
КАК ЭТО?
Не знаю, характери схожі швидше всього
Нина____• 09 ноября 2024
Автор, а я вас поддержу в вашем недоумении. Последнее время я тоже замечаю такую тенденцию: красивый парень, а рядом с ним или страшная или жирная баба( по- другому не скажешь) или несуразная какая-то. У меня два объснения: либо парень лох и пошёл по поти наименьшего сопротивления, либо она состоятельных или дочь состоятельных родителей, а он не очень. Третьего не дано. Я не верю, что мужчина в своём уме не стыдится рядом с собой иметь такое чудо. Я мужчину оцениваю по женщине рядом с ним. И мне приятно смотреть на красивые пары.
S.O.P.• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Не знаю, характери схожі швидше всього
Коротко о главном!
Зацепила утехами ночными или дневными и типа молодая- дурная...Но это так,чтоб думали.Телка крученая.Знает себе цену и четко ’отбила ’чувака по его сути,т.е что он ожидает от телок.То ему и дает.
Будет ему ’счастье’🤣Но не долго.
А друзей ,поверьте,перетусует как колоду карт...Дай Бог ,останетесь в друзьях.
Поэтому вы уже почувствовали ,что не на первых ролях,как раньше.🤞
Всем ’закрутит шайбы’.Посмотрите!
Телка не дура,далеко.
За ким я буду?• 09 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Та у Вас такая харизма, что прет через буквы ❤️
Дякую! Обіймаю
За ким я буду?• 09 ноября 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Живу з мамою

вот и еще одно пояснение.
Шо Ви цим хотіли сказать? От просто цікаво? Пліз, закінчіть думку.
Цветов Мне срочно• 10 ноября 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
В 30 это уже не молодая
Хорошо, вас автор той темы не прочитает здесь
Угги в горошек• 10 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
марьиванна, у вас пмс?
Сідайте, 2, у вашому віці дивно не знати відмінків у рідній руснявій мові