Забула що?• 09 ноября 2024

Що чоловіки знаходять в таких жінках? Треш історія

Ми з чоловіком маємо друга, знайомі тисячу років.
Хороша посада, дві вищі освіти, знання кількох іноземних мов, своє житло і ще один плюс - дуже гарна зовнішність, жінки його переслідували все життя, але по його словам, так ніхто і не зачепив, тому в 39 він був неодружений.
І тут приводить на нашу зустріч дівчину - 22 роки. Симпатична, але багато зайвої ваги, кг 80, зріст невисокий - 160 не більше. Він, щоб ви розуміли, 195 зростом, класна фігура і ні граму зайвого жиру.
Видно, що дуже закоханий, ловить кожне слово, крутиться біля неї, підтримує.
Я шокована, мій чоловік теж.
Яке було наше здивування , коли він сказав, що зробив їй пропозицію і вони скоро одружаться.
Така різниця у віці! У зовнішності! У характерах (він дуже спокійний, у неї ж шило в одному місці) ! І тут таке!
Я в шоці, всі в шоці! Як же так?! Ми бачили біля нього гарну, струнку, розумну , спокійну дівчину з майном, а тут таке! Як? Як?
За ким я буду?• 09 ноября 2024
Це бодішемінг! Я теж з такої пари.
Він : класний, високий, має вищу освіту, має власне житло (куплене за свої), спортивний, розмірений, спокійний, не вживає алко і не палить. Йому 29. Киянин

Я: 19 років, вчусь в інституті, працюю, можу намалюватись шо стерво, можу випити пивка, горілочьки, винця і ще й запалити цигарочку. Живу з мамою, працюю, трачу собі і на себе. Так, худенька, але схильна до зайвої ваги. Киянка.

Разом вже 20 років. 18 з яких у шлюбі, маємо сина. Зараз я не фарбуюсь як чума і не танцюю на столі, маю +25 кг до тої ваги, в якій ми познайомились. Любимо один одного, підтримуємо, хоча всі в мені бачили, хто шо хотів, а він мене кохав і кохає досі.
Отакої.

маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Желаю другу понять что вы херовые друзья и больше с Вами не общаться
Вот только херовые друзья всегда помогут и поддержат,и всю жизнь рядом,пока одноразовые прокладки 22 лет меняются)
Вот проживут 22 года вместе,рука об руку, тогда ваш вывод уместен
Просто звязда• 09 ноября 2024
Ответ дляКучерявочка
Мені більше дивує,що дівчина в 22 знаходить в чоловіка 40 річних
Девочка из села, без денег и особых перспектив... Мужчина при квартирах-деньгах-должностях, который может ей жизнь устроить намного легче чем ей самой пахать пришлось бы...
Хм...действительно, чем же он ее привлечь мог, неизвестно...
празники не помню• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Ну ми не питали особливо, але вона сказала, що з села і допомагає батькам
Тому, які там гроші…
Жгите дальше
Автор, а Вас из какого столичного пансиона благородных мамзелей выпустили?
Скляна миша• 09 ноября 2024
Ответ длямаска Ілона
Та нах таких друзей, которые мой выбор называют прокладками 😂 Вы усыновили друга?😂
Прибираю щодня• 09 ноября 2024
Ответ дляКучерявочка
Деньги, заботу, а поговорить. Короче то, чего у ровесников пока нет и появится не скоро.
Оце так цабе• 09 ноября 2024
Вот по запросу 80 кг
маска Ілона• 09 ноября 2024
Ответ дляСкляна миша
Вы олвейс?))
Скляна миша• 09 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Це бодішемінг! Я теж з такої пари.

Отакої.
Та у Вас такая харизма, что прет через буквы ❤️

Киця-бриця• 09 ноября 2024
Ответ дляДа, я блондинка!
Потому, что с такими толстушками никто не общается. А он - да)
Она может его член изо рта вынимает только чтоб покушать.
Мужик кайфует, друг завидует)
Да, я блондинка!• 09 ноября 2024
Ответ дляКиця-бриця
Мужик кайфует, друг завидует)
Именно!
Мой завтрак• 09 ноября 2024
Ответ дляКучерявочка
Жилплощадь, в основном. И необязательно особо большую и его высокий доход. Знаю одну такую. Причем сама замужем была, нашла городского еще и женатого, легла под него сразу и все. А у того как раз возраст ’великих свершений и кризиса жанра’.
Цветов Мне срочно• 09 ноября 2024
Беда беда огорчение
Сегодня утром тема была, шо ’пристарелый’ сорокалетний мужик не платит за писю ’молодой’ 30 летней шалавы
Там много писали - не бывать такому, так что не врите, автор! Это все сказки!
Все буде Україна• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Він сказав, що вона нагадує йому його самого в її роках
Та молодая она, вот и весь секрет. Возрастному мачо в самый раз.
Все буде Україна• 09 ноября 2024
Ответ дляКучерявочка
деньги, квартиру и машину
Бриджит_Фрикандо• 09 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Це бодішемінг! Я теж з такої пари.

Отакої.
Живу з мамою

вот и еще одно пояснение.
Розбещена цяточка• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Тому, які там гроші…
А яка вам різниця. Зайва вага це кінець світу?
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2024
Ви з чоловіком якісь недорозвинені якщо чесно…)
Майструю крила• 09 ноября 2024
Ответ дляОце так цабе
Вот по запросу 80 кг
Жесть, ей бы месяц одну воду пить.

автор Забула що? • 09 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
деньги, квартиру и машину
Так у нього немає машини 😂
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Да ладно, вашему мужу она тоже зашла. А вы пришли сюда её обхаять.
Молодая сочная девчонка. Ваш теперь будет слюни пускать при каждой встрече, а вы здесь строчить
Так буде)просто жінці не скаже)
Все буде Україна• 09 ноября 2024
Ответ дляЗабула що?
Так у нього немає машини 😂
Ну це змінна складова, гроші, житло, посада... список можна продовжити
Майструю крила• 09 ноября 2024
Ответ дляМой завтрак
И чем закончилось?😂 Кризис жанра прошел как лягла?🤦
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Напевне вона нагадала йому його маму. Дуже часто чоловіки вибирають саме за цим критерієм
Але це правда про маму я колись не вірила
Угги в горошек• 09 ноября 2024
Ответ дляКили и Манджаро
раскрепащенная в постеле и делает всьо
ПостелЕ
Майструю крила• 09 ноября 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
А что этот критерий в себя включает?
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Це бодішемінг! Я теж з такої пари.

Отакої.
Тут таке не розказуйте бо позавидують, ну і не тільки тут
Майструю крила• 09 ноября 2024
Ответ дляУгги в горошек
ПостелЕ
Ну и что вы идете, ошибся человек... Т9, кто-то вообще по снисходительности не на своем родном пишет, меньше б ржали такие как вы и возмущались, войны б не было... Человек может чистою українською мовою розмовляти і писати і тоді ви будете Гугл перекладачем користуватись і кричати про порушення прав...
Відкушу все що стирчить• 09 ноября 2024
Автор, Ви якісь зашорені і вузькоглядні. Тільки зовнішність, вага і більше нічого не бачите. А є такі вродливі стерво від яких бігти треба і нічого, вважають себе достойними принцесами.
Чудовий каламбур• 09 ноября 2024
Молодость важнее веса и имущества)