Кокосиха• 10 ноября 2024
Син, його повернення до України і знайомі/родичі
Сину 19, повернувся з-за кордону, не хоче там бути, не його це. Готується до вступу, непоганий хлопець, немає поганих компаній,не п´є, не палить. Так половина знайомих і родичів радять відвернутися від нього, бо він дурний, що повернувся. Щоб сам заробляв на життя, раз такий "розумний". Кажуть мені, що його вб´ють, загребуть і т.і. Дістало то слухати, комусь висказала, когось просто заблокувала. Невже люди думають, що я відвернуся від дитини через його рішення? Неважливо, вірне воно чи ні, але мій обов´язок його підтримати у всьому. Нащо давати такі дурні поради? Звісно, що це його рішення мене не порадувало, що були спроби вмовити. Але це не привід таке мені казати. А потім від декого з таких образи, що я не хочу спілкування. А нащо воно мені таке?
Мандолина Бу• 10 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Ну дійсно ж, яка гарна порада, повідомити її про хибні (з вашої точки зору) рішення і розповісти їй, що її син має робити. Ви ж краще знаєте.
Автор прийшла за підтримкою, за відповіддю на свої питання. І це не були питання про те, чи правильно вони зробити і на які кошти має жити син.
Порада - це не про ’повідомити’)))
Порада - дати сину самостійно жити життя і нести відповідальність за свої вчинки. Вам не підходять відповідальні самостійні діти - ок, ваше право. Моя порада не для вас, значить.
Крижана бурулька• 10 ноября 2024
Ответ дляМандолина Бу
Порада - це не про ’повідомити’)))
От покажіть, де автор про цю пораду просив. Перечитайте питання у першому повідомленні.
На мою особистість переходити немає потреби, я не автор, але своїй дитині дала повну свободу вибору, і дитина теж в Україні, теж вчиться і самостійно себе утримує. Але це так пощастило, в інших можуть бути інші обставини, тому з порадами не лізу
Мандолина Бу• 10 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
А яка тема створення теми на форумі?
дійсно, не обговорити, не спитати поради, форум для цього ж ’не призначений’)
Крижана бурулька• 10 ноября 2024
Ответ дляМандолина Бу
А яка тема створення теми на форумі?
Судячи з відповідей автора, їй ваші цінні поради не зайшли. Але так і бути, лишаю вас для подальшого обговорення з авторкою, я пару випустила
Ответ дляКокосиха
Йому ні в якій країні не сподобалось. Майже 3 роки був, знає німецьку і англійську. Він з самого початку їхати не хотів.
Мій син теж повернувся, на початку 2023 року, за декілька місяців до 18 -річчя. Вже півтора роки як вдома, вступив, другий курс вже. Як не вмовляли, сказав не треба його спасати. Ось у вересні виїзджав в Англію на змагання, побув у Польші знов, тоді в Англії. Коли вже час був їхати назад, написав мені, що слава богу завтра додому. ну не всім хочеться там жить, хоч і забирали його з руками і ногами, з перспективою хлопець, поли б там не мив, як тут деякі пишуть
Фуліганка• 10 ноября 2024
Ті, хто дозволяє собі такі коментарі, - явно не при собі.
Ваш син, його вибір, до того ж, вибір вже зроблений і вам не під силу щось змінити.
Підтримую вас, не спілкуйтесь або ігноруйте, давайте відсіч, - як вам зручно.
Такі коментарі на рівні з набриданням «коли діти», «а от у тих-то уже троє».