Пасхальний тролік• 10 ноября 2024

Не знаю як реагувати. Як на вашу думку?

Син з невісткою мають віддати 50% вартості квартири мені. Просила віддавати суми ,які зможуть. Але немає нічого.
Говорить, що треба мати щось, бо ж війна.
Але в невістки то нове вбрання, то айфон, то меблі, то авто...
Калинові вуста• 10 ноября 2024
Вам шо, для сыначки жалко??!

Кондуктор троллейбуса• 10 ноября 2024
а син ваш без телефона, голий, спить на підлозі і їздить в маршрутці?
автор Пасхальний тролік • 10 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
В тому то і річ, що ні
Ответ дляКалинові вуста
Вам шо, для сыначки жалко??!
Є ще один синачка
Кондуктор троллейбуса• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
В тому то і річ, що ні
а чого пишете що в невістки? Невістка тут до чого?
Секретница• 10 ноября 2024
я лично понимаю ваше раздражение. Вы не обязаны отдавать деньги двум взрослым деспособным людям, вы живете свою жизнь и имеете право жить ее более качественно на свои средства. Поговорите с сыном, скажите, что планируете покупки и вам нужны деньги.
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Бо вона каже, що мають бути якісь збереження, але потім бачу, що купують нові речі, які не дуже і потрібні у цей час

Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Мабуть її забезпечує синачка автора
Ответ дляСекретница
Я з ними домовилась, що за квартиру повернуть половину, бо є ще один син
Звожу з розуму• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Треба було не впускати
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А він нічого не каже? Поселіть другого синачку на свою половину квартири, швидше гроші з´являться.
Ответ дляЗвожу з розуму
Треба було не впускати
Можливо,але вже пізно
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Те що є, ладно, а квартира чия?
Ответ дляДайте подуться
Квартира була вся моя
katenka_• 10 ноября 2024
’Просила віддавати суми ,які зможуть’ - вот по их мнению, пока ничего не могут.
Любые долговые финансовые вопросы должны иметь сроки или суммы. Вы решили так, они вас поддержали
Ответ дляДайте подуться
Те що є, ладно, а квартира чия?
Була моя
Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Ну то так і скажіть, що вам збереження теж потрібні, бо війна. А ні, то нехай знімають житло.
Дайте подуться• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Була моя
А як перестала бути вашою?
Ответ дляkatenka_
Все списують на війну

Ответ дляДайте подуться
А як перестала бути вашою?
Договір дарування. Я не живу там більше 15 років
Не за Будка• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Була моя
А навіщо ви її переоформили? Звісно, ніхто не буде спішити вам віддати кошти, краще ж на себе витратити, квартира ж вже є
Копирайторша• 10 ноября 2024
Квартира ваша? Попросите освободить квартиру, поживут на съёме, это пойдёт им на пользу. Квартиру сдавайте.
Прочла, что уже не ваша..
Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
На всю квартиру?
Ответ дляКовбой Хагис
На всю квартиру?
Так
Вічний двигун• 10 ноября 2024
вы взрослая женщина, не можете обсудить фин вопросы с сыном ? ртом сказать, что видите, что идут покупки, а долг за полквартиры не погашается. установите график, лучше в письменной форме. когда и по сколько сможете- это НИКОГДА
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Можливо,але вже пізно
Не поздно. Попросите на выход
Ковбой Хагис• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
Так
Ви грошей не побачите скоріш за все. Ви розумієте, що підставили іншого сина?
Ответ дляКовбой Хагис
Тепер розумію мабуть
Вічний двигун• 10 ноября 2024
представьте, что защищаете интересы другого сына перед посторонними людьми.
Оскорбляю всячески• 10 ноября 2024
Ответ дляПасхальний тролік
А, ну ваши проблемы. Сначала деньги надо было взять, а потом дарственную делать