Кокосиха• 10 ноября 2024

Син, його повернення до України і знайомі/родичі

Сину 19, повернувся з-за кордону, не хоче там бути, не його це. Готується до вступу, непоганий хлопець, немає поганих компаній,не п´є, не палить. Так половина знайомих і родичів радять відвернутися від нього, бо він дурний, що повернувся. Щоб сам заробляв на життя, раз такий "розумний". Кажуть мені, що його вб´ють, загребуть і т.і. Дістало то слухати, комусь висказала, когось просто заблокувала. Невже люди думають, що я відвернуся від дитини через його рішення? Неважливо, вірне воно чи ні, але мій обов´язок його підтримати у всьому. Нащо давати такі дурні поради? Звісно, що це його рішення мене не порадувало, що були спроби вмовити. Але це не привід таке мені казати. А потім від декого з таких образи, що я не хочу спілкування. А нащо воно мені таке?
Идууу--уууу блин• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ну это скорее отклонение психики, возможно от места пребывания не зависит :(
Це просто наслідки депресії. Це не відхилення психіки. Всі люди різні, не всі можуть справитися з проблемами без допомоги. А коли тобі ще кажуть ’Не хочу нічого чути, я знаю краще, як треба’, то це зовсім не допомагає.

автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляVitalinkaGL
Согласна.Мне пофиг на Вашего сына-его выбор,зачем мне это?
Я переживаю за свою.семью,мой рвался в Украину 2 года,сейчас такой,не,не хочу работать за 300-500 фунтов)лучше 2500-3000...
Ну от і мені пофіг на вашу думку і думки тих, хто дає мені поради, яких я не просила. Одній, в якої син у Німеччині,я вже сказала на її заяву, що мого вб´ють, що її сина заріже якийсь сирієць. Ій не сподобалась моя відповідь. Дивно, чому? Я ж теж потурбувалася
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Значит надо помогать устраивать жизнь своему ребенку, чтоб ему не хотелось выехать, поехать все ему там устроить, если надо снять квартиру, оплатить универ, тогда все ему ок будет.
Недавно так знакомые сделали, до этого плотно англ он учил, сдали все международные сертификаты в Польше, потом мама поехала с ним в Англию и там устроила и все ему нравится
автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Ну вибачте, не у всіх є такі кошти, як у ваших знайомих. Мій не бідував,але й оплатити універ я не в змозі за кордоном. Хоча через рік міг би вступити безкоштовно, але вибрав Україну.
Головний кошак• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Він вчиться на курсах, вступить до універу. Він розумний хлопець, хай вчиться
І кому його розум в Україні потрібен? Заберуть в армію і кінець всьому
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Родители детям всегда ( возможно не так жестко ) говорят, в зависимости от возраста разные’ делай’ так как мы ( родители) сказали.
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Многие сейчас бывают просто одного куда- то в 16 отправляют, а не все подростки могут это вывести, либо с ним ехать надо , чтоб адаптировался, не все сами могут

Перловая Кашка• 10 ноября 2024
У моей коллеги брат вернулся, поступил тут в мед.

Автор, сын свой выбор сделал, вы молодец - его поддержали. Останавливайте на корню, прерывайте резко любые разговоры, когда кто-то пытается давать оценку. Не их дело.
тянитолкайка• 10 ноября 2024
У нас теж (працюю у Чехіі) хлопець 19 років звільнився з заводу,дуже гарний хлопчик- не п´є,не палить,гарний працівник-поїхав в Україну навчатись,сказав,що хочу жити у країні,де мене розуміють.Його місто зараз окупіровано.
Гадаю це його вибір і ми повинні його поважати.Дуже хочеться щоб у нього все вийшло,як він бажає
Идууу--уууу блин• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ні, після 18 років людина вже повинна приймати рішення самостійно.
Organic• 10 ноября 2024
Удалено администрацией...
автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляГоловний кошак
Йдіть за кораблем!
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
Понимают в смысле буквально ?
Я вот по той же самой причине наоборот выехать хочу.
Герцогиня• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ви троль? Створили тему, щоб нагнітати? Хто вб´є 19-річного хлопця?
Ну так мобилизационный возраст будут понижать... Но я полагаю, что Автор - троль ярковыраженный, ибо парни такого возраста, сейчас не возвращаютсяв Украину...
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Это когда к этому готовят, а когда мы..
мы ...а потом вдруг ты сам то вот от этого человек теряется.
Меня вообще не учили что я буду сама, я до сих пор в шоке..поэтому я своих учу ты сам, сам за себя и принимаешь решение которое нужно тебе, но конечно я подсказываю если это то это, если то то то, иди, вставай, учись и т.д.
автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляOrganic
Удалено администрацией...
Мандолина Бу• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Автор, просто не звертайте увагу. Ну дурні люди, що поробиш...
Знайома відправила місяць тому сина в Польщу на навчання. Відправила зненацька, без підготовки, без знання мови, без друзів. Живе той хлопець в гуртожитку в маленькому містечку. Погано йому. А мати каже, що не хоче нічого слухати, що тут його відправлять на війну і т.д. Але це те саме знецінення чужих проблем. Може тут і шахеди, і тцк, але там йому від цього краще не стане... І не розуміє мати, що у нього може розвинутись справжня клінічна депресія, а наслідки у неї можуть бути ой які сумні...
Якщо у нього клінічна депресія від Польщі розіб´ється, то я уявляю, що з цією дитиною в окопі трапиться.
А які сумні наслідки від контузії, від каліцтва....тут і думати нічого - дитина отримала шанс жити, треба зробити все можливе, щоб ним скористатися.
-Ань-• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Наприклад, ті ж особи, які вбили 20-річного студента Олександра Гашевського:
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3578468

Викраденого співробітниками ТЦК у Карпатах львівського студента знайшли мертвим.
Пошуки львівського студента Олександра Гашевського, який зник під час подорожі Карпатами, завершилися трагічно. Тіло 20-річного молодого чоловіка було виявлено румунськими прикордонниками у річці Тиса.
Адвокат батьків висловив версію щодо можливих обставин смерті студента:
“Хлопець міг бути побитий чи то прикордонниками чи то працівниками ТЦК. Після жорсткого побиття йому не була надана медична допомога, натомість його почали возити по ТЦК в Івано-Франківській області, щоб оформити справу”, – заявив Олег Веремієнко.
Щоб прикрити вбивство, та зробити з нього втікача, його тіло викинули в річку.
Президент Зеленський ніяк не реагує на цю подію.
Історія ця, нагадаю, починалась так:
«Гашевський Олександр Миколайович 02.12.2003 року народження о 9 год ранку 14 липня сів в автобус Volkswagen LT темно-зеленого кольору на 18 місць, що їздить за щоденним маршрутом Верховина – Івано-Франківськ (через Ворохту).
При відправлені даного автобусу хлопець подзвонив батькам та повідомив – «я в автобусі, їду назад». Студент їздив на прогулянку горами поблизу селища Верховина.
В подальшому, водій зазначеного маршрутного автобусу здійснив зупинку – яку попередньо було погоджено із співробітниками Верховинського РТЦК та СП. В результаті, 20-річного студента під примусом було витягнуто з маршрутки – після чого йому завдали значних травм та погрузили у Volkswagen Т4 на воєнних номерах і повезли в невідомому напрямку. В цей же час його телефон було вимкнено і зв’язку з хлопцем немає по сьогоднішній день.»
Ніхто з вбивць ТЦК не затриманий.
Рік тому так само був викрадений волонтер співробітниками ТЦК Хуст, тіло знайти не можуть досі. Без чоловіка залишилась дружина та двоє дітей.
Завжди з рушником• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Не дозволяю. В тому то й справа. До когось дійшло, з тим спілкуюся. До когось не дійшло, перестала спілкуватися. Але на днях зустріла знайому, а вона мені ’ бачила твого ...., він дурний, його вб´ють’. Як вона мене цим розізлила.
Сподіваюсь, ви сказали їй, що вона ідіотка?

автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Особливо дратують поради не годувати. Ну от нехай такі не годують своїх дітей. Якщо донька завагітніє у 16, з дому виганяють за невірне рішення і т.п. І свої поради тримають при собі
-Ань-• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Это его выбор, только 19, все равно вряд ли так понизят возраст, не все могут прижиться там , тут конечно помогайте
Зараз і в 18 років можуть на фронт відправити, якщо напише заяву що сам добровільно хоче на фронт. А ТЦКашники вміють вибивати підписи: б´ють, поки не підпишеш все, що вони підсунуть.
автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляЗавжди з рушником
Звісно
So_so• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Відсіялась третина знайомих, бо я не хочу то слухати. Особливо поради ’Вижени, не годуй, інет не оплачуй’. Ну то хай чинять то зі своїми дітьми
Звучит очень странно. У меня очень широкий круг общения и никто никогда не комментировал в таком тоне решения мои или детей. Выгони из дома, дикость.
-Ань-• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Эх тут такая жизнь что в любом возрасте убить могут ( в смысле ракета, осколок.. )
І ТЦКуни.
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ для-Ань-
І ТЦКуни.
Прочитала только последние 4 буквы.. думаю к чему это
Маю сечі• 10 ноября 2024
В нас повернувся ще рік тому.Навпаки всі пишаються.Йому 26,зараз в ЗСУ,доброволець.Мамі звісно не сказав,вже дізналася по факту.Та й ми не знали.Знав лише молодший брат.
автор Кокосиха • 10 ноября 2024
Ответ дляSo_so
Тому що за кордоном син працював, а тут я проти, він буде вчитись. От людей турбують чужі кошти, наче в них хтось їх просить. Тобто він має сам себе утримувати. Так, має, але після того, як отримає освіту. Чи хоча б з курсу 3. Якщо він не працює, то значить у нас є така можливість. Но ні, люди ж такі турботливі, переживають за мене
Я не чарівниця вам• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
ОДин раз і назавжди закрийте тему розмов про вашого сина, це тільки його справа де бути і як жити. Взагалі не допускайте розмов на цю тему, такі розумні всі поради чужим людям роздавати.
Живий, здоровий, вдома - все інше якось буде, вступить на навчання, знайде роботу, благо зараз це запросто, бо хлопці до 25 на розхват.
Війна не буде йти вічно, значить не так і солодко закордоном, раз повернувся.
Герцогиня• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Йдіть за кораблем!
Какой интеллектуальный ответ культурного человека... Вы просто отказываетесь признавать реальность, к сожалению...
Мандолина Бу• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Я й жила з ним, я не живу в Україні зараз,бо працюю за кордоном. В Україні наїздами. Він не був сам ввесь час
Автор, а у чому ваші знайомі неправі?
Ваш син здійснив дурний вчинок. В силу віку він цього не розуміє, але ж ви доросла і розумієте наслідки?
Тепер він не зможе виїхати. Якщо завтра знизять призивний вік (це питання часу, всі розуміють, що до цього дійде) ваша дитина буде мобілізована. Він цього хотів? Сподіватися на ВНЗ - дуже наївно. До вступу майже рік. Хлопці у ВНЗ отримують бронь у жовтні. Ви впевнені, що до жовтня 2025 вашу дитину не мобілізують?
І звичайно ж, питання утримання. Якщо ваш син прийняв зважене рішення повернутися до України, щоб жити самому, очевидно він розумів, що утримувати має себе сам? Судячи з ваших повідомлень, він цього не робить. Тобто, він прийняв інфантильне, безвідповідальне і будемо відвертими - дурне рішення повернутися у такий час, а оплачувати цей банкет маєте ви, бо син не здатний себе прогодувати в Україні. Питання: чому було не сидіти за кордоном до травня, заробляти на навчання, а в травні- червні повертатися для вступу? Або не повертатися, залежно від того як розгортатимуться події.
Ваша помилка - підтримувати непродумані і ліпні рішення дитини, беручи на себе відповідальність за нього. Вам сказали абсолютно правильно - якщо він сам прийняв це рішення, то має нести відповідальність. Як мінімум - забезпечувати себе самостійно, а не ’мама дай’.