Кокосиха• 10 ноября 2024
Син, його повернення до України і знайомі/родичі
Сину 19, повернувся з-за кордону, не хоче там бути, не його це. Готується до вступу, непоганий хлопець, немає поганих компаній,не п´є, не палить. Так половина знайомих і родичів радять відвернутися від нього, бо він дурний, що повернувся. Щоб сам заробляв на життя, раз такий "розумний". Кажуть мені, що його вб´ють, загребуть і т.і. Дістало то слухати, комусь висказала, когось просто заблокувала. Невже люди думають, що я відвернуся від дитини через його рішення? Неважливо, вірне воно чи ні, але мій обов´язок його підтримати у всьому. Нащо давати такі дурні поради? Звісно, що це його рішення мене не порадувало, що були спроби вмовити. Але це не привід таке мені казати. А потім від декого з таких образи, що я не хочу спілкування. А нащо воно мені таке?
ОдинРазНадетое• 10 ноября 2024
А зачем с такими людьми общаться? До 25 его никто не тронет, пусть идёт учиться
Злива інформації• 10 ноября 2024
Автор, сочувстую. И конечно сына поддержать, пусть учится, тем более уже все назад не отмотать уже приехал.
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляИванка Бур
чому ви дозволяєте таке казати про свого сина?
Не дозволяю. В тому то й справа. До когось дійшло, з тим спілкуюся. До когось не дійшло, перестала спілкуватися. Але на днях зустріла знайому, а вона мені ’ бачила твого ...., він дурний, його вб´ють’. Як вона мене цим розізлила.
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Ви сама не дасте ради з дитиною, треба слухати родичів?
А ваші родичі кажуть лише те, що ви хочете слухати? Я в них поради не прошу. Вони мені самі їх люб´язно дають
Весняний Марафон• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ви троль? Створили тему, щоб нагнітати? Хто вб´є 19-річного хлопця?
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
Работать ему таки пора. Но родственники у вас странные
Працювати і навчатися на стаціонарі? Нащо це йому зараз? Родичі нас не годують,щоб лізли не у свою справу
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Это его выбор, только 19, все равно вряд ли так понизят возраст, не все могут прижиться там , тут конечно помогайте
Пані з калабані• 10 ноября 2024
Нащо він приїхав
А що родичі не правильно сказали ?
Скоро таки буде закон що знизять моб вік.
Точно розуму немає
А що родичі не правильно сказали ?
Точно розуму немає
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляChaterbox
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Эх тут такая жизнь что в любом возрасте убить могут ( в смысле ракета, осколок.. )
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Нащо він приїхав
А що родичі не правильно сказали ?
Точно розуму немає
А що родичі не правильно сказали ?
Точно розуму немає
Поступит и все будет защищен, успокойтесь уже.
Губи з філером• 10 ноября 2024
В следующем году снизят призывной возраст.
Но это его жизнь и молодые не ценят то что есть, это всегда так было.
Я знаю много парней 18+ лет которые остались в Украине и на захотели выехать не смотря на все старания родителей.
Но это их дело.
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляОдинРазНадетое
Він вчиться на курсах, вступить до універу. Він розумний хлопець, хай вчиться
nabludatel• 10 ноября 2024
Якесь у дивне коло спілкування.
Купа хлопців залишається в Україні. У вишах добрячі конкурси (далеко не лише з дівчат). А ваше оточення типу цього не бачить?
Тема явне нагнітання.
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
А он там давно был чего раньше не поступал ? И в какой стране ему не понравилось ?
Губи з філером• 10 ноября 2024
Ответ дляnabludatel
Якесь у дивне коло спілкування.
Тема явне нагнітання.
Весняний Марафон• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ви статистику загинувших в звичайних аваріях бачили? Потопельників? Від отруєнь грибами? Жизнь-боль.
Иванка Бур• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
шліть всіх лісом
це ваша дитина й ви підтримуєте його в цьому рішенні
нехай дивляться за собою
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
Но это их дело.
С универа никого не заберут, может и война скоро окончится.
Дон Пэдро• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ви не розумієте! Є люди, яким ПРОСТО ніхто не вимовить такого жаху. Нажаль, ви не з таких. ’З вам так можна’. Кажіть ’твой рот наоборот’ и работайте на тем, как вы поставили себя в жизни, что левые люди такое себе позволяют: так рот свой гадкий открывать:(
Наслаждайтесь возвращением сына (хотя согласна, что лучше б не возвращался пока), поддерживайте, любите, заботьтесь!
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Живіть своїм життям і поменше слухайте недалеких
Відсіялась третина знайомих, бо я не хочу то слухати. Особливо поради ’Вижени, не годуй, інет не оплачуй’. Ну то хай чинять то зі своїми дітьми
Губи з філером• 10 ноября 2024
Из какой страны вернулся и сколько там был?
ЗЫ: хотя я думаю что вы троль.
Губи з філером• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
А может и нет....
Весняний Марафон• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ви 100% троль
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ох и знакомые у вас..
Та не кажіть, сама в шоці