Кокосиха• 10 ноября 2024
Син, його повернення до України і знайомі/родичі
Сину 19, повернувся з-за кордону, не хоче там бути, не його це. Готується до вступу, непоганий хлопець, немає поганих компаній,не п´є, не палить. Так половина знайомих і родичів радять відвернутися від нього, бо він дурний, що повернувся. Щоб сам заробляв на життя, раз такий "розумний". Кажуть мені, що його вб´ють, загребуть і т.і. Дістало то слухати, комусь висказала, когось просто заблокувала. Невже люди думають, що я відвернуся від дитини через його рішення? Неважливо, вірне воно чи ні, але мій обов´язок його підтримати у всьому. Нащо давати такі дурні поради? Звісно, що це його рішення мене не порадувало, що були спроби вмовити. Але це не привід таке мені казати. А потім від декого з таких образи, що я не хочу спілкування. А нащо воно мені таке?
Мира всем• 10 ноября 2024
Він просто ще молодий і зелений, а ваша задача була його навчити вчитися на чужих помилках. Я не оправдовую вашу знайому, вже що зроблено то зроблено , він повернувся. Дуже багато останнім часом не вихованих людей, плюс усіх хто похоронив родичів емоції
Блондинка в Законе• 10 ноября 2024
Моя дитина так виїжджає, якщо що- повернеться. Але - використали цей шанс.
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ви статистику загинувших в звичайних аваріях бачили? Потопельників? Від отруєнь грибами? Жизнь-боль.
Да понятно, но + доп.условия - война
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Ответ дляГуби з філером
А может и нет....
Что нет, будут молодежь с универа забирать?
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляПані з калабані
Нащо він приїхав
А що родичі не правильно сказали ?
Скоро таки буде закон що знизять моб вік.
Точно розуму немає
А що родичі не правильно сказали ?
Точно розуму немає
От у вас забули поради спитати, вибачте
Дон Пэдро• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
А ваші родичі кажуть лише те, що ви хочете слухати? Я в них поради не прошу. Вони мені самі їх люб´язно дають
Мої мені не кажуть. Бо я так поставила. І да, так МОЖНА БУЛО. Щоб не казали. Але ви не зрозумієте.
Идууу--уууу блин• 10 ноября 2024
Автор, просто не звертайте увагу. Ну дурні люди, що поробиш...
Знайома відправила місяць тому сина в Польщу на навчання. Відправила зненацька, без підготовки, без знання мови, без друзів. Живе той хлопець в гуртожитку в маленькому містечку. Погано йому. А мати каже, що не хоче нічого слухати, що тут його відправлять на війну і т.д. Але це те саме знецінення чужих проблем. Може тут і шахеди, і тцк, але там йому від цього краще не стане... І не розуміє мати, що у нього може розвинутись справжня клінічна депресія, а наслідки у неї можуть бути ой які сумні...
Губи з філером• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Что война скоро закончится.
Я вообще в это не верю.
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляВесняний Марафон
Ви троль? Створили тему, щоб нагнітати? Хто вб´є 19-річного хлопця?
Відкрийтеся, я вам у особисті надішлю всі дані, що не троль
Шукаю стакан• 10 ноября 2024
Знакомых слать нафиг, это его выбор и его жизнь. Я бы конечно прибила бы за такое, ну какие-то мозги должны же быть. Мой когда только заикался , пресекала, нахрен там делать, любой здравомыслящий это понимает. Но это не меняет тот факт, что посторонние не имею право это комментировать вам
Конотопська відьма• 10 ноября 2024
Хлопців достатньо вчиться і живуть, і працюють і з дівчатами зустрічаються. Тут всі такі розумні, ніби автора син повернувся, а інших хлопців до 25 років нема взагалі. Кожен робить свій вибір. І невідомо який найправильніший.
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
А что мешает ?
Бла бла бла• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну вот, а потом я тебе спасла, от чего , от жизни?
Нормально поехать и устроить ребенка тогда надо, с ним пожить, а не выпихнуть непонятно куда как котенка.
Лучше тогда уже в Киеве учится и жить полной жизнью.
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
А он там давно был чего раньше не поступал ? И в какой стране ему не понравилось ?
Йому ні в якій країні не сподобалось. Майже 3 роки був, знає німецьку і англійську. Він з самого початку їхати не хотів.
Угги в горошек• 10 ноября 2024
Ви не в стані рота позариватим іншим? Навіщо ви все те гівно вислуховуєте?
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Раніше не вступив, бо не було приписного за кордоном, виїхав у 16
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Н@Диете• 10 ноября 2024
Так правильно все кажуть, але як повернувся, то вже не випустять, так що вже нічого не зміниться. Для них це хіхоньки-хахоньки і думають, що кого завгодно це стосується, а не їх. Ви все зробили, що могли, зрозуміло, що неприємно слухати, що син ідіот.
Пані з калабані• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Вʼїхати він вʼїхав
Виїхати він вже не зможе
🤷♀️
Самі думайте
Виїхати він вже не зможе
🤷♀️
Самі думайте
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Как по мне вы тоже станно рассуждаете.
Ничего познакакомится, подружится.
У меня сын живет с 2- мя чужими мальчиками из Венгрии и Вьетнама, конечно я передиваю как он там, но что делать нужно не боятся жить !
Ничего познакакомится, подружится.
Угадайс• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Не дозволяю. В тому то й справа. До когось дійшло, з тим спілкуюся. До когось не дійшло, перестала спілкуватися. Але на днях зустріла знайому, а вона мені ’ бачила твого ...., він дурний, його вб´ють’. Як вона мене цим розізлила.
Надо было врезать по еба...у
Идууу--уууу блин• 10 ноября 2024
Ответ дляЗлива інформації
Как по мне вы тоже станно рассуждаете.
Ничего познакакомится, подружится.
Я просто бачила наслідки в іншому випадку, коли хлопець покінчив життя самогубством.
Chaterbox• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Працювати і навчатися на стаціонарі? Нащо це йому зараз? Родичі нас не годують,щоб лізли не у свою справу
Тогда посылайте их и делайте что считаете нужным
Инстагра_мерша• 10 ноября 2024
Почему кто-то вообще решил, что имеет право давать вам советы? Почему вы это позволяете? Всем закрыть рот, пусть обижаются.
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Ого как, мой пока учится ттт.. все ок.
Инстагра_мерша• 10 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Надеюсь, вы ответили ей, Маша, какая же ты идиотка, иди на хер.
сами знаете кто• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Это его выбор, только 19, все равно вряд ли так понизят возраст, не все могут прижиться там , тут конечно помогайте
а если понизят?
Кокосиха
• 10 ноября 2024
Ответ дляБла бла бла
Я й жила з ним, я не живу в Україні зараз,бо працюю за кордоном. В Україні наїздами. Він не був сам ввесь час
Злива інформації• 10 ноября 2024
Ответ дляИдууу--уууу блин
Ну это скорее отклонение психики, возможно от места пребывания не зависит :(
VitalinkaGL• 10 ноября 2024
Согласна.Мне пофиг на Вашего сына-его выбор,зачем мне это?
Я переживаю за свою.семью,мой рвался в Украину 2 года,сейчас такой,не,не хочу работать за 300-500 фунтов)лучше 2500-3000...