муха в кедах• 11 ноября 2024
Залишилась без гаманця
Не можу на телефоні зайти у Гугл акаунт, постійно видає помилку, і я тупо залишилась без грошей, до фізичну картку навіть не пам´ятаю де вона , розраховувались гаманцем , налічки нема не копійки . Я просто у прострації що робити
Весь інтернет передивилась, жодна з порад не допомогла . При чому з Гугл на телефоні я заходу у свій акк, бачу всі персональні дані , а в той же плей маркет не можливо увійти , чи гаманець , ютюб
муха в кедах
• 11 ноября 2024
Всі банківські працюють , всі де нема прив´язки до Гугл аккаунту
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2024
У вас андроид 8?
У меня на старом рабочем такое.В Гаманець зайти не можна.Он больше не поддерживается.Нужен более новый Андроид
муха в кедах
• 11 ноября 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
У вас андроид 8?
Хз який він, неможливо зайти в аккаунт Гугл, пише помилка і все
Квітка Миру• 11 ноября 2024
А напрямую из банковского приложения не получается рассчитываться? Моя мама без гаманця так рассчитывается картой
Мир Мир Мир!• 11 ноября 2024
Ответ длямуха в кедах
Китаєць?Не Хуавей часом?
Кондуктор троллейбуса• 11 ноября 2024
Не знаю чи це пов´язано, але мій чоловік останні декілька днів мало що може з плей маркету скачати. Теж помилка. Може, дійсно китаєць і якісь оновлення
муха в кедах
• 11 ноября 2024
Ответ дляКвітка Миру
Так