Айболитная• 11 ноября 2024

Знаменитості з аутизмом- Маск та Грета Тумберг

Знаменитості, що мають різні форми аутизму, це генії чи психічно хворі люди. Як ви вважаєте? Ілон Маск заявив, що має одну з форм аутизму, а саме синдром Аспергера. Таку ж саму форму аутизму має активістка Грета Тумберг.
Джерело https://www.bbc.com/ukrainian/news-57054850
Результат:
вже голосів: 281
179 (63.7%) Вважаю, що це психічна хвороба
66 (23.49%) Свій варіант
36 (12.81%) Вважаю, що це геніальність
миссАрфография• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Вона не даун, а має одну з форм аутизму. Таку ж саму, як Ілон Маск
Так они и похожи фейсом
автор Айболитная • 11 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
я точно шось маю, але це не проблема. Просто не контактую з людьми і живу прекрасно
Ще потрібна повна відсутність емпатії)
ИграйМойГормон• 11 ноября 2024
Ответ дляlilu1990
Ну тут має бути комплекс факторів щоб склалась геніальність, я вважаю, і якесь легке чи середньої тяжкості псих порушення один з них
Швидше псих.порушення - це наслідок, а не фактор геніальності. В першу чергу геніальність - це високий інтелект. А він вже тягне за собою і форму сприйняття оточуючого, і погляд на світ, і пошук, як каже мій син, неочевидних рішень. І психіці, напевно, в якийсь момент справлятись з цим всім стає важко. Люди з розумовою відсталістю мають значно менший спектр і переживань, і потреб
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляБабо-лебідка
И это большая проблема. У людей с аутизм, как правило, отсутствует эмпатия, то есть они не могут поставить себя на место другого человека. А Маск вроде бы стоит за Трампом, это страшно.
Это неправда. Я например люблю животных, жалею слабых, инвалидов, детей. Нет эмпатии у нарцев и чистых психопатов.
Альфасамка• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Ще потрібна повна відсутність емпатії)
це є. Люблю тільки дерева
АБВГДэшница• 11 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна
Кто конкретно подтвердил аутизм у Энштейна и Маска ? Сейчас кому только аутизм не приписывают. Некоторые даже Леонардо да Винчи и вообще всем гениям аутизм приписывают . Это попытка убедить, что аутизм - это не психическое расстройство , а наоборот гениальность ?)))
Аутизм - це не психичний розлад. А розвитковий неврологічний. «Геніальність» поняття суб´єктивне і воно скоріше наслідок деяких неврологічних задатків, як от гіперфокус, системний погляд на речі, інше відчуття часу, тощо.
автор Айболитная • 11 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
це є. Люблю тільки дерева
Гарачий Чокалад• 11 ноября 2024
Проголосовала «за гениальность». Так как мой крестник имеет Аспергера и назвать его психически больным язык не поворачивается. Просто есть нюансы. В том числе и положительные в виде любви к точным наукам.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Так, немає почуття жалю, повна відсутність емпатії...Згадайте, як Енштейн здавав у притулок своїх власних дітей та робив нових...ну про Маска всім відомо..його вподобання
тю, а Монтессори, создательница школы, была ужасной матерью.
Оклей была ’матерью героиней’, создателем детского коллектива, стихи писала детские
они не аспергеры, а психопатки нарциссихи
автор Айболитная • 11 ноября 2024
Ответ дляГарачий Чокалад
Це дуже цікаво, бо таку форму аутизму мали дуже відомі люди- Томас Джефферсон(у минулому президент США) Ентоні Хопкінс, Дарвін,тощо
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляАльфасамка
це є. Люблю тільки дерева
а дерева за що? за кисень? 🎃
Красавица писяная• 11 ноября 2024
Я думаю що це все ж таки геніальність. Я була знайома з таким аутістом з дитинства. Високоінтелектуальна форма аспегера. Мозок як комп´ютер. Трохи дивнуватий. В школі майже ні з ким не спілкувався. Сидів на задній парті і рахував дуже складні формули. Ця людина багато зробила для України, для іміджу України як розумної країни.
Альфасамка• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
а дерева за що? за кисень? 🎃
бо вони гарні особливо в містах. Але тварі зрізали мені усі на вулиці тополі, тепер тільки бетон
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Но не все аспи гениальны. Просто среди них, как и среди других групп, были и гении.
Ширли-Мырли• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну я бы сказала, Грете до Маска, как до .......... И их даже сравнивать, это просто обижать Маска - он просто умничка, как по мне...
автор Айболитная • 11 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Ох, а як на мене, Ілон Маск- злий геній....
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
Маск неглуп.
Но он себе на уме и какие его цели мы не знаем.
Ширли-Мырли• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Маск неглуп.
А должны знать?..))
автор Айболитная • 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Маск неглуп.
Вважаю у нього далекоглядні, висототехнологічні та божевільні цілі...Антилюдські..
Emm11117• 11 ноября 2024
Очевидно що ці двоє хворі, ніякої геніальності там немає, ви б народились в родині мультимільйонерів то теж би вас генієм звали(
Emm11117• 11 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
це не про Маска)
Незламна Україна• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Ну тогда миллионы разведённых мужчин - это сплошные аутисты). Каждый второй забивает на своих детей и не общается и алиментов не платит .
Ума Палата• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Марс він збирається колонізувати тобто йому потрібен ресурс, потім піддослідні кролики, потім сам туди полетить. А тут раби будуть йому картоплю вирощувати. Так що готуйтесь. Багато людей на планеті не потрібні.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляШирли-Мырли
А должны знать?..))
так как сказать... мне он похож на мизантропа, иф ю ноу вот ай мин
woman Warrior• 11 ноября 2024
Грета это 3, 14 вообще.
Но она всего лбщт управлемая ( в пределах сс умственных возможностей) единица.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Вроде того. От него вайб человека, который может запустить опасный для людей ИИ или вирус just for fun или потому что его прикумарили люди.
Області пітьми• 11 ноября 2024
грета это проект, в чем ее гениальность?
Незламна Україна• 11 ноября 2024
Ответ дляАБВГДэшница
Ну да. Только диагноз аутизм ставят психиатры и наблюдаются аутисты у психиатров. Но это конечно не психическое расстройство.
Бабо-лебідка• 11 ноября 2024
Ответ дляКарамбулкул
Но вы и не Илон Маск.
Карамбулкул• 11 ноября 2024
Ответ дляНезламна Україна