Латвийские_Номера• 12 ноября 2024
Розлучені жінки, чи поверталися ваші чоловіки до вас?
Чи сходились ви з чоловіком після розлучення, якщо так, то через скільки часу ?
Радикальная• 12 ноября 2024
Нет и не пытался, на развод подавала я, оно даже в суд не пришло
Разводились через суд
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
пытался, не повелась)
А чия була ініціатива розійтися?
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
пытался, не повелась)
Хто кого покинув ?
Голубка миру• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Хто кого покинув ?
я ушла, абьюзивные отношения
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляГолубка миру
я ушла, абьюзивные отношения
Такі люди не змінюються, вони так будуть у всіх стосунках вчиняти
Агент Пинкертона• 12 ноября 2024
И знову здратутє)))) Вам не набридло раз на тиждень це писати? Скільки вже пишите? Більше ж року?
Ваш пішов до іншої , яку кохає. Чого йому повертатися?
Голубка миру• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
в том и дело
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Я пишу це питання вперше, ви щось плутаєте. Мабуть актуальне питання серед жінок
Все буде Україна• 12 ноября 2024
У моей мамы была подруга. Два брака, два развода. Когда им всем было уже за 50, оба мужа появились на горизонте с острым желанием опять жить с ней. Она выбрала одного и с ним жила до его ухода из жизни.
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Не дай Бог))
Все було так погано?
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Ого, буває що людям потрібен час переосмислити цінності
Агент Пинкертона• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Та ні, багато ніхто не пише. Як не ви, вибачаюсь. Але одна і та сама питає, більш ніхто. Правда російськомовна, я вважала, що почала писати українською, щоб не впізнали.
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляАгент Пинкертона
Ви мене точно сплутали, бо я ніколи не спілкуюсь російською)
Lydmila408• 12 ноября 2024
Ответ дляВсе буде Україна
Шкода,що не жили втрьох..
Це було б цікавіше.
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляLydmila408
Шкода,що не жили втрьох..
Це було б цікавіше.
А ви жартівниця, чуть пузо не надірвала поки читала ваш коментар 😃
Агент Пинкертона• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Ото вам її почитати.Людину штормить більше року. Все чекає на повернення. Перші дві її теми я прочитала, та забула, а потім вже якось аж цікаво стало, чи не повернувся її герой, бо так страдає за ним. То він і не думає, бо пішов до іншої.
Все буде Україна• 12 ноября 2024
Ответ дляLydmila408
Шкода,що не жили втрьох..
Це було б цікавіше.
Ну це ж не серіал, а життя…
Українська Мрія• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Все було так погано?
Не важно,главное без него гораздо лучше.Плюс в процессе развода показал себя мягко говоря плохим
Ёшки_Матрёшки• 12 ноября 2024
Я уже даже не представляю, если захочет вернуться. Ушёл 25 лет прожили... и с какого момента так сказать начинать?
Сделать своей семье очень больно, заведомо зная...и особо не объясняя так как стыдно даже самому признаться, обвинить во всех грехах...я себе уже даже не представляю, что должно случиться, чтобы начинать принять обратно... как бы человек принял решение, тебе сделали говно полное...и возвращаться обратно? Не не мусор вынес себя сам - понравилось мне это выражение. И снова мусор вернуть обратно? Не не уже не готова...
Душа компанії• 12 ноября 2024
Ответ дляЛатвийские_Номера
Який ви чудернацький гугл- перекладач використовуєте))))
ГороховаЯ• 12 ноября 2024
Було таке що захотів повернутися. Послала туди де був. Чомусь образився. Дивне створіння
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляДуша компанії
Навіщо мені перекладач?)
Я за фахом сама перекладач англійської)
Интимная• 12 ноября 2024
Ответ дляLydmila408
Шкода,що не жили втрьох..
Це було б цікавіше.
І вигідніше в наш час ))
Пацаааааааан• 12 ноября 2024
Сама не розлучалася, а в житті сходу 4 таких випадки пригадала.
1 - мої батьки. Розлучилися бо тато підняв руку на маму. Прийняла назад бо бачила, що ми дуже сумуємо, не хотіла жити сама, а ми будь-якого потенційного отчима не сприймали. Зараз я про це жалію, а мама надто боїться бути одна, щоб піти зараз.
2 - сестра (двоюрідна). Розійшлася через алкогольну залежність чоловіка, пробувала з іншим, але коли побачила, що вона потрібна а дитину терплять - пішла. Тим часом чоловік закодувався (завжди ставилася до таких штук скептично, але 5 рокіа уже не п´є), і з її слів ’я вирішила краще дати шанс своєму, ніж шукати і звикати до чужих’. В них усе добре, той рідкісний випадок коли дійсно розлучення допомогло переосмислити стосунки і більше їх цінувати
3 - подруга. Тільки коли отримали документ про розлучення, усвідомили, що розлучатися не хотять.
4 - знайома. Після розлучення був секс з колишнім. Завагітніла. Він повернувся, але сказав, що лише заради дитини, одружуватися з нею повторно не став, дитину визнавав через РАЦС.
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляПацаааааааан
Дякую що поділилися, цікаво було
Латвийские_Номера
• 12 ноября 2024
Ответ дляУкраїнська Мрія
Люди завжди показують себе справжніми не на початку стосунків, а по їх завершенні
Бараболька• 12 ноября 2024
Пытался, использовала и в даль послала, зачем мне в ту же яму дважды прыгать.