75В• 12 ноября 2024

Старша дочка завагітніла в 14, народити має в 15

Сьогодні на узд дізналися, що буде двійня.
10 тиждень вагітності
Я розумію, що це ляже на мої плечі. Є думки про аборт

Дайте якусь пораду, як би ви вчинили?
Блондинка в Шоколаде• 12 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Жінка, а тут дитина, яка ще й двійнею вагітна. Це теж великий ризик
Мала на увазі, що ця дитина і є майбутня жінка. Просто маю серед оточення дві подібні історії з абортами у ранньому віці. Одна, вже давно доросла жінка, яку мама без розмов у 16 років потягла на аборт, зрештою зламалася та спилася, хоча були і стосунки, і заміжжя, і карʼєра, і все життя її лікарі годували гормонами, але геть усе пішло прахом. В іншої все скалося трохи краще, але сильно підсадила здоровʼя та зовнішність ударною гормонотерапією, довгі роки лікування та спроб.
Хоча дивлюся, сучасній молоді діти не особливо важливі, або розраховують на значний прогрес у медицині, то може я й не права у застереженнях.
Багатоплідна вагітність, то завжди ризик, в будь-якому віці.

Гарні диньки• 12 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Що ви пишите?
Хто дозволить самостійно 15 р дитині виховувати дітей? Опіку над ними буде оформляти хтось дорослий, який має 18 +
Суд разрешит
Дієздатність можна набути раньше положенного возраста, если есть обстоятельства. Рождение собственных детей - это одно из них
Мerida• 12 ноября 2024
адвокат, если б был адвокатом, уже давно б нагнул и парня и родителей. уже б были все заявы и экспертизы. и раздумий не было бы. все зависимости от решения оставить или аборт
Юлия 0811• 12 ноября 2024
Ответ для75В
Дякую за теплі слова 🙏🏼
Дивіться з позитивом))). Моя знайома народила в 15, через рік знову. Бабусею стала в 32. Там всі покоління були. Прапрабабуся, прабабуся, бабуся, матір, дівчинка.
Стебель березы• 12 ноября 2024
Ответ для75В
Тато адвокат
Якраз таки він і готовий не тільки заяву писати, а й до кінця цю справу довести в судовому порядку
Це анулює наявність вагітності ? А вагітність за взаємною згодою і що каже донька, які її думки ? Хоча, що питати, дитина ж геть.
Налитое яблочко• 12 ноября 2024
Ответ дляМайор Медуза
В якому ви місті, як хлопця звати? Мій син 17- ти років як раз зустрічається з дівчинкою 14.5 років.
Як що, люба свашенько, ми разом
Як раз кожній по младєнчіку
Вкуси мене• 12 ноября 2024
Думки про аборт, очевидно, ваші
Кошка Мурка• 12 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Ви вже заяву в поліцію написали?
Он тоже несовершененолетний. Может та девачька его изнасиловала. Его бы родители на нее написали заяву.
Крижана бурулька• 12 ноября 2024
ООО, однокласниця мого брата народила двійню, коли вони закінчували 10 клас. Дівчина екстерном закінчила школу на рік раніше. З хлопцем одружилися. На утримання молоду родину взяла мама дівчини. Так у неї була лише донька, а стало по факту 4 дітей: донька, двоє онуків та хлопець доньки. Нічого. Взяли няню, діти поступили в інститут . Поки однолітки закінчували 11 клас, вона закінчила 1 курс інституту. Потім мама допомогла з роботою.
Все склалося добре у всіх.

західний_діалект• 12 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Понятно, что на ваши лягут. И будет у вас 3 детей вместо одной .И у дочки жизнь будет испорчена с 2 детьми на руках с 15 лет. Поэтому уговаривайте.
вот после аборта жизнь портиться, только не все знают, что это последствия аборта.. а Вы советы даете от невежества. Тут молодые родители и бабушки с дедушками с двух сторон.. каждый будет вносить свою часть помощи и справятся.. какая испорченная жизнь??
західний_діалект• 12 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Урок на все життя, то коли після першого аборту жінка потім вже не може завагітніти, і жодні лікування та процедури не допомагають.
это еще не все последствия аборта
ВільнаНазавжди• 12 ноября 2024
Ответ для75В
Проти
Але якщо з заявою я ще можу подумати і її думку враховувати
То діти на мої плечі ляжуть, на жаль
В якійсь мірі Ви самі недогледіли доньку, недодали їй любові що вона так рано пізнала дорослі задоволення. Ну нічого, тепер буде шанс реабілітуватись і виправитись на онуках. Це велике щастя, викиньте дурні думки і готуйтесь)
Повітруля• 12 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Скажите, а кому вы это все рассказываете на полном серьезе? Автору?
західний_діалект• 12 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Це троль. Якби це була правда, лікарня вже б повідомила поліцію і проблеми були б геть інші
какие проблемы? у нас полиция ’работает’ так чтобы себе меньше работы было... еще нужно побегать за той полицией, чтобы они шевелились
Инфотуфелька• 12 ноября 2024
Так шо там с узи ? Показал автор ?)
західний_діалект• 12 ноября 2024
Ответ дляСтріляний птах
Я думаю вы тролль. Но если это правда, то сделайте аборт и не ломайте жизнь ребёнку.
кто советует убивать тот также несет ответственность.. готовы?
Королева Сарказма• 12 ноября 2024
Ответ дляКрижана бурулька
Все склалося добре у всіх.
Гм, а їй що вагітність як додатковий клас школи зарахували? Чи як так, що вона навіть випередила одноліток раптом?
Акуна_Матата• 12 ноября 2024
В університеті зустрічалась з хлопцем, його сестра-двійняшка завагітніла в 14 років і батьки наполягли народжувати. Дитина народилась на 32 тижні(а як інакше в 14 років?), мала ряд проблем зі здоров’ям від поганого зору до затримки у розвитку. Не вірю, що ваша донька зможе доносити двійню в такому ранньому віці до терміну, в якому діти виживуть
Чу Ча• 12 ноября 2024
Ответ дляГарні диньки
Суд разрешит
Не раніше 16. Мова ж йде про 15 років

Чу Ча• 12 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Майбутня жінка - це теперішня вагітна дитина. Про цю дитину вже думати не треба?
Крижана бурулька• 12 ноября 2024
Ответ дляКоролева Сарказма
Ну якось здала екстерном іспити. Вагітність мабудь дала причину здати екстерном
Библиотекарь• 12 ноября 2024
Только аборт. О чем тут думать?
Мамкиня доця• 12 ноября 2024
Ответ дляА я женатая
Я впевнена, що троллінг. Але якщо не приведи господи ні, то аборт.
Себе сделайте, а ребенок при чем? Мама не научила ноги не раздвигать, пусть теперь няньчит.
Ms. Откровенность• 12 ноября 2024
Ответ для75В
Хлопця звати Сергій
Дочка Настя

З Києва
Парніше з козирів зайшов. Через рік ще одного зробить))
Мамкиня доця• 12 ноября 2024
Навіть якби не двійню вбивати,все одно б аборт не заставила робити. Дитині травма на все життя. Її спитайте,що вона думає далі робити. На татуся заяву в поліцію за згвалтування. І подавайте заявку в вагітна в 16.
Мамкиня доця• 12 ноября 2024
Ответ дляпарИла я парИла
Нормальный возраст. Цигане так и рожают
І не цигани так рожають. Українки завжди рано народжували також. І багато,дуже рідко в кого 3 дитини було.
Блондинка в Шоколаде• 12 ноября 2024
Ответ дляЧу Ча
Ви щось не так зрозуміли. Малося на увазі, що ця дитина колись стане жінкою, і, можливо, назавжди безплідною.
Роза в вазі• 12 ноября 2024
Ответ для75В
Народжувати
А дочка понимает кто ей детей кормить будет она на работу пойдет? Или вы ее приучили что ей пофиг на все
Чу Ча• 12 ноября 2024
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Безплідною вона може стати вже на при цих пологах, якщо виживе вона і діти.
Роза в вазі• 12 ноября 2024
Ответ дляПартизанка
А як ваша донька, яка виховувалася у чемній сім´ї адвоката, могла отримати таке неналежне виховання? Як вона погодилася, чи це було згвалтування?
Прямо таки у адвокатов святые дети) там наверно дочке и не стыдно она ведь не думает что это она должна думать о детях она маме с папой родит