Помогалочка• 13 ноября 2024

Вырвать из лап абьюзера. А стоит ли?

Моя близкая подруга(уже в прошлом) состоит в абьюзивных отношениях. Он - классический абьюзер, который контролирует каждый шаг, присутствует рукоприкладство, в прямом смысле без его ведома запрещается покидать дом, только в его сопровождении, исключил из её жизни всех её приятелей и подруг.
Она же воспринимает это как заботу.
Не влезать?
Джага-джага• 13 ноября 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Дивно, коли стається непоправне, то навкруги всі волають - куди близькі дивилися.
Звиздіти будуть у будь-якому випадку.
Emm11117• 13 ноября 2024
Ответ дляБаза_птеродактилей
Щоб вилізти з цього, вона повинна сама все усвідомити, але частіше всього такі люди без встряски не здатні зрозуміти, що такі стосунки - це не норма.
Як подруга, Ви можете підштовхнути її до роздумів і аналізу її ситуації. Наприклад, спочатку скиньте якусь літературу, бажано короткі статті, а не книги. Якщо вона щось розказує, то не кивайте мовчки, а висловіть свою справжню думку. Можете похвалити серіал, який висвітлює абюзивні стосунки. Наприклад, міні серіал ’Покоївка’(2021). Це чудовий серіал, який показує саме моральне насилля, а не просто фізичне. Фізичне насилля мало хто оправдовує, а ось моральне часто не помічають сприймаючи це як норму. Цей серіал багато жінок отверезив...

Її потрібно стимульнути, і тільки коли вона сама почне мислити і усвідомлювати проблему, то Ви зможете їй допомогти і підтримати.

Щодо повного ’не лізьте’, я подібне не підтримую. Не можна кидати товариша в біді. Ігнорувати проблему і синдром рятівника - це дві крайнощі. Крім цього, можна діяти і адекватно.
Я не дивилась покоївку, але дуже сильний серіал на цю тему канадський, називається ’Монстр’. Я подивилась і була під враженням прямо. А тим хто хоче романтизувати свої треш-відносини і не має інстинкту самозбереження ці всі серіали не поможуть)
Статус Ква• 13 ноября 2024
Автор предложите помощь. Конкретную. Не согласится значит не очень и надо.
У меня был муж абъюзер. Подруга предложила к ней переехать. И я переехала. Это был другой город но мне было всё равно. Лишьбы сбежать
Джага-джага• 13 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Абьюз приравнивается ну почти к убийству. И родственники и все эти друзья-подруги, которые знают и бездействуют или игнорируют - они тоже участники. Жертва это понимает. Ей обратиться за помощью к ним по этой причине невозможно. А бороться надо. И самое сильное здесь есть у жертв - желание уйти. Но уже уйти от всех.
Та я вас прошу… Ви просто не мали досвіду. я колись подругу від наркомана так рятувала. В решті сама від нього отримала, а вона й далі з ним залишилась, одружились ще й дитину народила. Тюбля і нахера воно мені було треба?
Emm11117• 13 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
Да. В моем примере девушка исключительно красивая, сама б точно не осталась.
Ещё и характер иметь нужно соответствующий, жить с человеком, который тебя чуть не задушил. Простить и жить дальше
Відсутність самозбереження, характер в них часто є, принаймні вони чомусь люблять коментувати чужий аб´юз в стилі ’та якби так зі мною, я б його вбила, розвалила убила’, і ти така блін тебе місили ногами і ти схавала, кого ти там розвалиш
Emm11117• 13 ноября 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Скоріш за все, як раз виросте. Бо судячи з цього коментаря, у вас не дуже багато емпатії.
У батьків таких жінок теж її не дуже багато, тому вони шукають це у аб´юзивних стосунках.
Сподіваюсь у вас є диплом психолога
Emm11117• 13 ноября 2024
Ответ дляОле Лукойе
Моя мама так спасла свою сестру , муж ее пил, бил ее , и она все терпела пока не начал выгонять из дома , Мама моя поехала в этот город , забрала ее с дочкой , Нашла работу , нашла ей квартиру , помогала всем , устроила дочку в школу , она эта девочка моя сестра двоюродная жила у нас пока училась в универе , ну в общем , И вот на старости лет тетку пробило на откровения ( случилось это после смерти ее бывшего и после того как он наследство их дочке оставил. Был женат второй раз и жене новой тоже что там завещал ) Сказала она следующее-он меня не бил пока я его не начала бить, я его лупила а он сначала терпел потом начал давать сдачи, Ревновал он меня тоже по делу , был любовник в другом городе , и он узнал , из дома не выгонял , я сама ушла что б он локти кусал , а он бегал меня искал я у любовника пряталась , Ну короче шок в шоке , Дочка выросла ее и с ней практически не общается, говорит мама постоянно побитая и рыдает , выросла переосмыслила все происходящее , Ну такая история. Так эта тетка в итоге обвинила мою маму что та влезла в их отношения. Лишила ее мужа , мол такого я уже не встречу , это при том что она плакала просила , спасите помогите , выгнал из дома негде жить ,
Класика жанра
Джага-джага• 13 ноября 2024
Ответ дляСиджу тихенько
даже интересно, если бы это Ваша дочь была, тоже бы смирились с ее побоями и прочими прелестями?
А що можна зробити з дорослою жінкою, яка добровільно в таких вілносинах? Навіть якщо це донька. За коси з дому витягнути чи на мізки капати?
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
Не просят. Мне её жаль
вони знайшли одне одного))) їй в кайф такі відносини
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Нет. Она вас не услышит и не увидит.Поверьте.
Пока она сама не уйдет или он ее не выбросит, смысла нет ей что-то внушать.Но она всегда должна знать, что вы поддержите ее и поможете, если ей это будет нужно.
Смущает его физический абьюз. Попросите ее звонить Вам, если нужна будет помощь забрать её
Ага, може ще автор відгребе по голові, причому не від аб’єзера, а від його типу ’жертви’.... проходили вже таке(((
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляСкорая помощь
Ви їй нічого не допоможете,то її справа
+1, природний відбір - це не завжди погано. Шкода лиш в таких відносинах дітей
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Здесь все пишут мол не влазьте, не помогайте... Люди, вы точно люди?!
Допомогти можна лиш тому, хто потребує допомоги і усвідомлює її потребу. Виняток - діти і розумово відсталі
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Да, люди с опытом, в отличии от белопальтовых леди Робин Гуд, которые ещё не получали ответку от спасаемых.
+1, переконались в цьому на власному досвіді
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
Убыль? Которая тянется годами...
значить, її все влаштовує
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляВыФсеВрете
Так это уже произошло. Абьюзер заставляет рвать все социальные контакты. Он как паук поедающий свою жертву.
Аб’юзер рівно на стільки є ним, на скільки йому дозволяють ним бути. Все решта - лірика
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ длятогдалия
Тю, моя сестра говорит, мне нравятся такие отношения, без мужа не может вообще, я один раз ее насильно забрала так она страдала прям без него
я ж кажу, знайшли одне одного, союз садиста і мазохіста
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
Потому что жертве это внушили
ні, ще варіант, що т.зв. ’жертву’ цілком влаштовують такі відносини
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляя Кукарача
Потому что было куда внушать!
+1. Як там у класиків...
’Меня обманывать не надо
я сам обманываться рад’
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
К чему вы этот бред сюда несёте?
ну, з власного досвіду скажу, що не такий вже й брєд.
Ми якось з кумами приїхали до наших спільних знайомих на вихідні в гості. Кум в альтанці з мужиками біля мангалу тусувався, ми з дітьми .... і тут у сусідів починається сварка, потім гвалт-крик, жінка верещить ’людоньки. вбивают’, діти пищать ’таточку. не бий маму’... Знайомий - нуль реакції, а наші два, як стояли - так і сиганули через паркан туди, знайомий не встиг і слова сказати.
В результаті кум отримав слоїком 3літровим по голові від ’жертви’, наклали 8 швів, у мого - порізана рука, що довелось джгут накладати, наші діти перелякані до заїкання. А ’жертва’ аб’юзера ще й заяву в тоді ще міліцію накатала, типу напад був на її чоловіка і на неї
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ длятянитолкайка
у меня есть невестка. Бат мужа, я его знаю с его 15 лет, сейчас 30, не думала что он тами станет, норм чел был.Но сейчас классический ’арбузер’. У нее нет банковской карты, своих денег, в магазин ходит свекровь, помогли ей поругаться с ее родственниками... Куча всего, ну может кроме рукоприкладства, молчанка неделями, потом она извиняется, за то что не делала, за ’кислое’ лицо...
Итак, еще до войны, ребенку было 4 года она все мечтала, что ’свалит’, заберет ребенка и сваливает. Началась война. мы в Харькове, ее мама едет с сестрой в эвакуацию в Италию, ей говорит тихонько, типа едешь?
Нет, она нет, не может
бо її все влаштовує, а оті ’плачі’ - гра на публіку, потрібні глядачі
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Я сама длительное время была в абьюзивных отношениях. Поверьте, подруги, родственники не слышат, не видят, принимают им выгодную позицию - не влазить, не помогать... просить о помощи нереально.
Очень помогла полиция Полина, помогли социальные службы, психологи, помогли анонимные обращения соседей жителей дома. Я была в группе поддержки женщин пострадавших от домашнего насилия. По домашнему насилию было много судов в т.ч. и аппеляционные.
Была проделана очень большая работа по борьбе с абьюзом. Меня эти ситуации заставили показать что я сильнее, перестали меня абьюзить.

Да, я хочу помочь и не пройду мимо где есть видимый абьюз, так как я его чувствую как никто другой. Уверена автор здесь общается, тролит.. и по дороге всех и даже желающих помочь оскорбляет.
Ключове - Ви самі розуміли все і хотіли змінити. Все решта - водичка
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Класика, такі жінки в більшості просто люблять гроші, комфорт і не напрягатись, а ще соціальний статус - щоб були штани аби які, а то ще подумають якась не така)
+1, у моєї працівниці така дочка. Синя, з переламаним носам не раз, а на плач мами відповідь ’ну і що, зате я маю все, можна раз-два на місяць потерпіти’
Айболитная• 13 ноября 2024
Ответ для_Alekssandra_
дочку тої працівниці по сходах копняком спустив, вагітну на 5-му місяці, дитинка загинула, вона в лікарні, навіть наперекір травмам, котрі ніяк не могли бути від падіння, доказувала, що їй запаморочилось в голові і вона впала...
Стервочка• 13 ноября 2024
Ответ дляПомогалочка
Не просят. Мне её жаль
Я вас дже добре розмю, бо була в такій ситуації(. Не влазьте, бо будете крайньою.
Злюка-закусюка• 13 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Сподіваюсь у вас є диплом психолога
Не треба бути психологом, щоб зрозуміти, що звинувачувати жертву - це не ок. І в абʼюз може потрапити будь-яка людина, незалежно від розуму, соціального статусу і фінансів.
Для цього лише потрібно, щоб їй не пощастило з батьками і вихованням.
Злюка-закусюка• 13 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Це маячня. Абʼюзер - це часто психопат. Просто є люди, у яких розвинені особисті кордони і тому абʼюзери таких не обирають.
А є люди, у яких були авторитарні батьки і тому в них особистих кордонів немає і абʼюзери цим користуються.
Але якщо людина вже в цих стосунках, то вона навряд чи може щось дозволити чи не дозволити, вона вже там нічого не вирішує.
Печенюшка• 13 ноября 2024
Ответ дляПробілНеПрацює
Так если барышню всё устраивает и она довольна жизнью, при этом помощи не просит, то что надо делать? Насильно выкрасть у мужа и развод без её согласия оформить?
Сиджу тихенько• 13 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Надіюсь в мене така ідіотка не виросте)
Надейтесь
Сразу понятно , что люди даже понятия не имеют психологических проблемах, судя по таким ответам.
Сиджу тихенько• 13 ноября 2024
Ответ дляАйболитная
Значит надо помочь осознать. Естественно это не делается напрямую
База_птеродактилей• 13 ноября 2024
Ответ дляEmm11117
Часто люди, які перебувають в треш-відносинах не розуміють, що їхні відносини - це треш!