Залізна пані• Изменено 13 ноября 2024
Де знайти красиві сережки, щоб чоловік подарував
Ось побачила такі
Чоловік на Др попросив щоб я соьі вибрала сережки, він купить
Я реально з лісу вийшла.. в мене немає відчуття краси після 10 років декрету…
Я взагалі не дивилась на вуха людей.. шо там зараз актуально
Не будь КакСвета• 13 ноября 2024
Я считаю, что фото слишком близко сделано! Нужно всё туловище женщины для адекватной оценки дизайна серёжек!
дякую аж підскакую• 13 ноября 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
Погано видно, то котик павучок?
Или птичка )
Посмотрите оникс, мне там нравятся варианты сережек
Затишне кубло• 13 ноября 2024
Ну на фото такі сережки , наче чоловік сказав на тобі 1т.грн і ні в яких сережках собі не відмовляй