Галя-краля• 13 ноября 2024

Аналізи не в нормі а лікар каже що все добре

Привіт , у сина 4 місяці збільшені лімфовузли шийні , ми здали аналізи , вони прийшли і лікар каже що все добре , тільки маленька анемія , але в аналізах ще повишені моноцити і базофіли 🤷🏻‍♀️і лімфовузли , мені хвилюватись чи ні ?
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Скажіть , будь ласка , яка ваша роль тут ? Ви якщо не маєте нормальних порад то ідіть у інші , смішні , провокаційні теми … ми всі ходимо під Богом , дивіться щоб ви не створювали таких тем і не отримували таких порад як ви тут розвели
Попала від мами, яка пройшла лейкоз з дитиною.

Зробіть УЗД лімфовузлів. Якщо Київ - можу порадити лікаря Шимон клініка Адоніс, гарно робить.
Через пару тижнів перездайте аналіз крові.
Впродовж цих двох тижнів поміряйте тиск вранці та ввечері.
І якщо головокружіння - можна до невролога сходити. У підлітків можуть судини через рост нюанси давати.
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Найдите сами в поиске. Напишите заветное слово «лимфоузлы» и всё увидите сами. Можете даже объедениться.
Там остання тема 28 жовтня … поняття не маю хто та людина
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Рекомендації немає .. тут така анемія не лікується (

Це можливо щоб вузли були збільшені все життя ? Може краще піти на узд (не впевнена що тут без направлення роблять) УЗД може показати патології якісь ?
Так, можуть все життя бути збільшені без патології.
Так, УЗД покаже, якщо щось не так з ними, там певні ознаки є.
Так, УЗД роблять без направлення. Називається УЗД шийних лімфовузлів.
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло

Я за кордоном (( тут взагалі з цими направленнями проблема … навіть за гроші ніхто не зробить УЗД , але , мабуть прийдеться просити направлення … скажіть , будь ласка , УЗД що може показати , воно ефективне ? По яких саме показниках ви дізналися про діагноз ?
Просто він у мене дитина з особливими потребами і я не хочу його травмувати , здаючи багато разів кров (

І ще , навіщо міряти тиск ?
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Дякую за пораду ,,ви можете не заходити щоб не витрачати свій час , я звертаюсь тут до нормальних людей
Авторе, просто тут є мамо, яка дістала лімфовузлами дитину, лікарів, форум. Вона наче шукає хворобу і ображається, що її немає. Там хвороба реально. Психіатрія. Тем купа. Жалко дитину, бо вона не бачить нормального дитячого життя. Почитайте теми, знаходяться по слову ’лімфовузли’.

Тому тут так реагують на тему про лімфовузли. Бо асоціація з тією мамою.
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Как же задолбали вы своими лимфоузлами всех. И ребенка своего, в первую очередь. Зачем вы пишите каждый день? В надежде, что вам что-то новое скажут? Лечитесь!!!
Це інша
Та пише інакше
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло

Українською писати ?
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля

І ще , навіщо міряти тиск ?
Я не буду тут писати ознаки. Не потрібно їх шукати. Якби вони у вашої дитини були - ви б про них точно написали.

Щодо УЗД - так, воно показове. Якщо лімфовузли ’неправильні’ - там це добре видно. Лікар це побачить.

Тиск міряти тому, що у підлітків часто його зміна і стрибки дає головокружіння. Тобто причиною голивокружінь може бути звичайний тиск.
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
Це інша
Та пише інакше
Якщо це ті теми що я знайшла , то я не бачу нічого подібного .Я дуже здивувалася коли написала пост і почали ставити смайлики , я 10 разів перевірила що я такого написала ))) там у мами є психологічні проблеми , немає нічого смішного … вона прощупує ті вузли , що робити категорично не можна , бо від цього вони ще більше будуть збільшуватися.. у нас зовсім інакша ситуація
Там симптоми іпохондриків …
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Українською писати ?
Не пам´ятаю.
Там завжди тема на кілька сторінок.
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло

Я вас розумію … спробую дістати направлення .
Так як він у мене з особливими потребами , то багато чого я не можу знати … тільки бачу вже видимі , ну і декілька днів скаржився на головокружіння , після чого ми і пішли до лікаря
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Напишіть країну, дівчата підкажуть як записатись
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляПідмітайло
США , тут , мені поставили підозру на не дуже хороший діагноз , зробили один раз УЗД і все , переробити чи підтвердити , спростувати в іншому місті НІЯК без направлення , а лікар не може дати направлення бо радіолог написав рекомендацію-через 6 місяців … мушу чекати
тому я спробую випросити для сина , але не знаю чи вийде
Підмітайло• 13 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля
Там так, складно з цим.
Може допомогти згустити фарби і симптоми перебільшити
Мerida• 13 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
А як онко яке, не дай Боже? Ви б думали хоч інколи, перед тим як поради роздавати.
Лімфовузли - це завжди сигнал, що щось пішло не так. Терапевти не знають що з цим робити, на жаль. Ми так до гематології дійшли.. а вам аби ляпнуть.
Может вы и ляпаете, а я говорю
Автор была у врача. Это раз. А два, пусть тогда все лимфоузлф проверит. Их на теле много. Или опасны и онко только шейные вызывают?
КоКоКоКоКоКо...• 13 ноября 2024
Пересдайте анализ через месяц.Критичного ничего нет в вашем анализе.Перед тем как лимфоузлы увеличились ребенок болел орви?
автор Галя-краля • 13 ноября 2024
Ответ дляКоКоКоКоКоКо...
Ні , зовсім не хворів , було літо … все було добре
Одного ранку він мені сказав що не комфортно дихати , я його обдивилась - а там лімфовузли … спочатку я думала що то зуби , було у нього ще декілька молочних ( з карієсом) , все з зубами вирішили , але як виявилося то мабуть не вони .,

Коли він був дитиною то у нього часто була алергія , то алергічний риніт , то алергічний конюктивіт … от думаю , може це якась алергія
ИНЬэтовамниЯНЬ• 13 ноября 2024
Ответ дляНевісточка ж
Але ж екзамени купують... Студенти київського мед постійно обговорювали в маршрутці, що просп.Перемоги ходить, розцінки на екзамени і що треба платить...
Завидуете 😅
А Вы свои курсовые с интернета скачивали, и Вам их и так закрывали, абы хоть что-то склепали
КоКоКоКоКоКо...• 14 ноября 2024
Ответ дляГаля-краля

Пересдайте позже анализ.Если в Украине,сделайте узи лимфоузлов для спокойствия.