Меня не звали• 14 ноября 2024
Волонтери зробили рейд дитячими закладами. Це шок!
Коли небудь це припинеться у нас? Ну чому цю систему не змінити?
Інна Мірошніченко (дружина ведучого Тимура Мірошніченко) організувала серію рейдів закладами для дітей. Вона юрист і громадський діяч. Хочу трохи поділитесь тут її історіями. Це всього один заклад. Вони планують перевірити багато і намагаються щось змінити, покарати за таку байдужість, знущання і розкрадання коштів, виділених на ці заклади.
Далі скріни((
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗавжди недо...
Ну й що
Ніби щось зміниться
Такого повно
Ніби щось зміниться
Такого повно
А якось же треба змінити? Чи хай так?
Що значить ну і що? Це типу вам геть байдуже чи як вас зрозуміть?
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
Сподіваюся, в мою квартиру вони не прийдуть
При чому ваша квартира до дитячого будинку?
Просто Фіфа• 14 ноября 2024
Про психушку за погану поведінку - це правда. Я це в лікарні бачила. Але...це не провина заклалу. Це недолік системи. Нема достатньої кількості і якості персоналу, щоб контролювати травмованих дітей.
котопёс• 14 ноября 2024
Ответ дляМеня не звали
І здається мені це ще нанайгірший заклад
Нічого не змінять.
Просто Фіфа• 14 ноября 2024
Ответ дляМеня не звали
У мене на шторці теж плями грибку
сказочное_Бали• 14 ноября 2024
Ответ дляМеня не звали
А якось же треба змінити? Чи хай так?
Как видите местное б’дло все устраивает.
Божий одуванчик• 14 ноября 2024
Ну и после этой проверки кого-то посадят, например директора? комиссии нужно не картинки печатать, а добиваться этого
котопёс• 14 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
У мене на шторці теж плями грибку
Вам держава не дає 20 лямів щороку. Хоть шмату там вішайте
Красавица писяная• 14 ноября 2024
Мрак, конечно. И этот мрак от безнаказанности. Если бы руководство знало, что их снимут с должности за отсутствие крана и посадят за насилие - было все не так страшно. А так ... Каждый директор царек в своем интернате.
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляПросто Фіфа
У мене на шторці теж плями грибку
Ви доросла, це ваш вибір.
А у дітей вибору немає
котопёс• 14 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Кругова порука, кругом ’всі свої’
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляБожий одуванчик
Ну так вони відкрили кримінальні справи.
Це все волонтерські засади
Красавица писяная• 14 ноября 2024
Ответ дляМеня не звали
А якось же треба змінити? Чи хай так?
Да надо хотя бы ’розголос’. Чтоб все каналы пестрели этими фото. Хотя бы. Чтобы сор из избы был вынесен.
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Роздарює родичам гуманітарку, іграшки і тд
Аноним ФЕЯ• 14 ноября 2024
Ніколи це не зміниться. Я на днях прийшла до родички, а вона почала хвалитися, що свекруха її дочки, дала їй подарунок, коли та прийшла до неї в гості. Та дала пачками масло, молоко, якісь сосіски і ще щось там. А знаєте де та тварина працює?! В садочку на кухні! Крадуть так, як не в себе, крали крадуть і будуть красти, поки їм не відрубають руки. А зрозуміло, що ніхто рубати не буде, то ж красти ніхто не перестане.
Красавица писяная• 14 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Опять эта жена ведущего пиарится...
Если от ее пиара хоть один ребенок сможет нормально помыться - пусть пиарится
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляГугелП@лАмался
Опять эта жена ведущего пиарится...
А сенс? У неї є все. Вони забезпечені люди
Намазюкана нішою• 14 ноября 2024
Такое безобразие везде,а что творится в коммунальной сфере,киев,это ужас,ужасный, можно писать романы как уничтожают рабочий класс, мизерные. Зарплаты ей можно поснимать,рассказать ,сама живёт в роскоше и богатстве,говорить можно многое
ОйЙой• 14 ноября 2024
Похож на роддом, в котором я рожала в 2010 году) такие же туалеты без дверей и душ 1 на этаже, всегда закрытый и ключ надо брать (за деньги). Палаты платные с обшарпанными стенами и огроменными тараканами. Зато «благодарность» по 500 у.е.за ЕР.
А поговорить?• 14 ноября 2024
Бідні діти. В туалет у всіх на очах. Потім в інтернатах сексуальне насилля процвітає, більшість діток думає, що це варіант норми. В них нема їх території, їх особистості, їх тіла та інтимності. Ті червоні капці:(((
Детские_Будут?• 14 ноября 2024
Зараз почнуть з волонтерами ділитися ці заклади і все затреться замнеться.
Меня не звали
• 14 ноября 2024
Ответ дляАноним Первый
Да, я тоже знаю масло кілограмами виносять і тд повари садочків. Так противно(