Пушкининиана• 14 ноября 2024
Дружини військових з дітьми
Добрий день!
Дружини військових, хто з дітками залишився. Дитині 2,6. Підкажіть, чи є організації, або група, де наприклад діткам до свят дарують подарунки?
Дякую!
Завтра не пью• 14 ноября 2024
Може десь волонтери.... У нас навіть ц школі виключно певним категоріям, а не просто служать в кого
НашлаПерепискуМужа• 14 ноября 2024
Автор, я бачила на Оболоні таке. Ну ви ж не будете їхати на Оболонь з Житомира заради подарунка в 100 грн.?
Тема не зрозуміла для мене. Вашому чоловікові не платять ЗП?
Окрім військових зараз є дуже багато верств населення, які потребують допомоги.
В минулому році ми тут з дівчатами надсилали від себе подарунки тим, хто не міг купити
пу_пугренчик• 14 ноября 2024
а де діти вчителів, лікарів, інженерів, прибиральників можуть отримати подарунки?
Хочу в БАНю• 14 ноября 2024
волонтери збирають уже зараз листи від дітей.
Мартін Брест всі останні роки займався, також Lesya Borsyk в фб
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляЗавтра не пью
Дякую)
Малявка ще та• 14 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Можливо чоловік автора не по своїй волі став військовим? На відміну від вчителів, лікарів і т.д
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так, я розумію. Що є більш важкі долі у людей. І ні, мій чоловік ще не отримав зарплату, військову, бо на навчанні. А я в декреті, без роботи. І ні, я не можу вийти на роботу, бо дитина не ходить стабільно в садочок. Дякую, що запитали за заробітню плату. Відчуття, що я хочу відібрати у когось щось. Але я просто запитала.
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
вы нормальная? у этих детей родители дома. а мой ребёнок папу последний раз видел в марте. в прошлом в школе году на НГ дали коробку с конфетами.
Дуже щиро вам співчуваю.
Тектологиня 80lv• 14 ноября 2024
Ответ дляАnnеt
Я конечно понимаю как это ребёнку, но коробка конфет ему не поможет в такой ситуации
Безпорадна Кроко• 14 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Автор, не надо ля ля. Даже на учениях они получают зарплату, да, без боевой надбавки, но с первого дня идет зарплата.
Тишком нишком• 14 ноября 2024
у школі
у церкві
у приймальні місцевого депутата
у благодійних фондах
у волонтерських центрах
треба шукати інформацію за вашим місцем проживання
так щоб централізовано було всім не чула
у церкві
у приймальні місцевого депутата
у благодійних фондах
у волонтерських центрах
Рубаю олівлє• 14 ноября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
Моим детям в прошлый новый год от школы тоже дали по коробке с конфетами. Сыну одна одноклассница даже позавидовала — ему конфеты дали, а ей не дали.
Ну так у нее отец дома.
пу_пугренчик• 14 ноября 2024
Ответ дляТектологиня 80lv
особенно в 2,6 годика
пу_пугренчик• 14 ноября 2024
Ответ дляМалявка ще та
а діти прибиральників не такі якісь? може вони менше хочуть цукерок? діти військових більш діти,ніж інші діти?
у автора дитині 2,6 р. навіщо їй півкіло не смачних дешевих цукерок? щоб заробити діатез? краще, автор, подумайте про якесь навчання,поки сидите в декреті, у вас ще є трохи часу перед виходом на роботу.
Блакитна устриця• 14 ноября 2024
У мужа на работе и выдают. Покупают за счёт ’офицерской кассы ’(скидываются с зарплаты)
Блакитна устриця• 14 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
7т не хотите ? Ровно столько получают мобилизованные в первый месяц у мужа в части
Безпорадна Кроко• 14 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Мой больше получал. Но, перечитайте ответы автора. Она пишет, что он вообще ничего не получает. Непонятно, то ли она нам врет о том, что муж военный, то ли он ей свистит о зарплате
Блакитна устриця• 14 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Это в октябре такая радость была. Раньше было больше
Завтра не пью• 14 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Профсоюзи можуть виділяти, якщо людина сплачує внески
Завтра не пью• 14 ноября 2024
Ответ дляПушкининиана
Так він тільки пару тижнів як пішов? Буде зарплата до свят точно
Завтра не пью• 14 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Ви не бачили ніколи подарунків для дітей співробітників фірм? І прибиральникам також.
Пупуговка• 14 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
650 грн? Чи не сумма
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Ну так, виплата ж іде кожного дня.
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Настільки злих людей я не думала, що зустріну задавши таке питання.
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляпу_пугренчик
Я не казала, що хочу своїй дитині цукерки. Бо в 2,6 років цукерки я не даю.
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляБлакитна устриця
Дякую, я чула про таку інформацію, думала це наклеп. А тепер вірю.
Пушкининиана
• 14 ноября 2024
Ответ дляБезпорадна Кроко
Я писала, що чоловік на навчанні. І заробітню плату він ще не отримував.
БезникаяЯ• 15 ноября 2024
Я жружина військового з 2014 року
Чи то мені теж корону вдягти?
Так нам нам важко, і дітям важко.
Але давайте перестанемо ставити себе вище інших жінок і діток. В решті решт це чоловіки наші герої, а ми їх серце і любов.
Є жінки розлучені, живуть теж без чоловіків. Їм хто подарунки купить?
І ще одне, моя дитина соромиться казати що вона донька військового, бо каже вічно мене жалість дивляться як на сироту
Чи то мені теж корону вдягти?
Так нам нам важко, і дітям важко.