Милота• 14 ноября 2024
А що б ви відповіли такій кумі?
Сильно довго не буду вдаватись в деталі, а напишу коротко і по суті. Є кума і її сімʼя, які жодного разу нас не запросили до себе в гості, зате можуть зателефонувати і сказати що заїдуть до нас. На днях в похресниці було день народження і я сказала в лоб що хочу заїхати привітати. Вони були зайняті і зійшлись на тому, що зізвонимось і домовимось. Годину назад вона телефонує і пропонує в неділю або заїхати до нас, або десь посидіти. Я чесно втратила дар мови від такої пропозиції. От що б ви їй відповіли? Нагадаю я жодного разу не була в них вдома.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Удалено администрацией...
Ваше з першого коментаря «аткрілось « . Я зазвичай відповідаю людям так щоб вони розуміли, тобто в їх стилі. Так їм краще доходить.
Астоновитесь!• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Нет, вы просто хамка, которая хочет читать комменты только те, которые ей нравятся.
Из Виа-гры• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Удалено администрацией...
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляТирамісу на терасі
А автора пере фактом ставить»мы заедем». Это норма?
Як видно з відповідей, то для більшості тут це норма. Тягнуть свій виводок по чужим хатам, щоб їх вітали 😂😂😂😂
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Вы посмотрите как она огрызается и хамит, мягкая, как же)))
Удалено администрацией...
Астоновитесь!• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Удалено администрацией...
Подружке своей отвечайте, а только хамить на форуме и можете.
Из Виа-гры• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Так легше в гості сходити, чим дома витратити і час на приготування, і гроші,і прибирання,...кому це подобається на постійній основі?Звичайно краще в гості.Я так до невістки люблю їхати, як до мами))))
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Ви вже збирались в іншу тему! Йдіть з Богом!
Та_шо_ж_таке• 15 ноября 2024
Ответ дляАстоновитесь!
А мені навпаки то подобатся, хоч трохи пороху є. ТС розуміє, що то все ненормально, але виховання в родині, устої в голові шепочуть треба терпіти, треба прогнутися, але здоровий глузд кричит це не нормально
дякую аж підскакую• 15 ноября 2024
Я бы не приглашала и отказывала бы, если не хотела принимать дома
Встречи на нейтральной территории
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляИз Виа-гры
Так, має бути якийсь баланс, а не таке ставлення споживче.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Просто я завжди цінувала наші відносини, ми стільки відпочивали разом, їздили скрізь. Діти ці росли в мене на очах. Спогадів гарних дуже багато. Я не терпіла нічого. Я ще рік назад якось замислилась, а чому лише в нас? А от сьогодні вже ця чаша передалась. Бо я ж кажу, схоже на якесь використання.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Встречи на нейтральной территории
Тепер так і буде. Якщо нічого не зміниться.
Байрактарна• 15 ноября 2024
Ответ дляТуфли в чешуе
Я могу даже за вас немного досочинить.
Значит, кроме всего прочего, неблагодарные кумовья еще и зимовали в вашей квартире в Марбелье, а ковид вы все пересиживали в вашем доме на Бали.
Старшему ребенку кумовей вы помогли поступить в институт, а среднему за ваш счет прооперировали кривую носовую перегородку.
Младшая дочка - ваша крестная - вообще родилась только благодаря вам, потому что вы оплатили протокол в Исиде.
Дарите вы всегда по тысяче евро, а кумовья приходят в гости с полуторалитровкой пива и дешевыми чипсами.
Несмотря на это, долгие годы вы им все прощали, но случилась последняя капля
Это пять 😂
ProstoKoschka• 15 ноября 2024
Ответ дляМожу брикнути
Гнать вас дряной метлой и поскорее.
Не думали, что люди не любят гостей в доме? Может они стесняются своих условий? Может ещё с десяток причин, почему не приглашают.
А напрашиваться к автору значит можно?
дякую аж підскакую• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
А вам так принципиально попасть к ней в дом?
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Якби було принципово, то я б давно з ними не спілкувалась. Читайте уважніше суть , в чому саме принциповість . Бо вже якось не смішно, люди типу мізки відключили і пишуть щось в темах, аби написати. А чи має воно відношення до теми чи ні, то неважливо
Белоснежко• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Я також думала, може соромляться, бо квартира батьків, але вони влітку зробили ремонт.
Так можете родители не хотят гостей?
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Так можете родители не хотят гостей?
Батьки там не живуть.
Герцогиня• 15 ноября 2024
Автор, ви не одна.
Я теж за 15років у обох кумась ні разу в гостях не була. Не запрошують. А я не люблю, як вони, перед фактом ставити, що все, чекай, їду.
Белоснежко• 15 ноября 2024
Это ситуация конечно странная. В кумовья разве берут людей, перед которыми можно чего то стесняться? Обычно это такие близкие люди, где таком не место. С приветом они слегка
дякую аж підскакую• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Что ж вы такая агрессивная то
В чем ваша проблема? Что вы не умеете отказывать? Свято верите в правило ты-мне, я-тебе?
Ваши кумовья делают как им удобно. А вы почему-то не можете себе позволить делать, как удобно, поэтому злитесь?
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Что ж вы такая агрессивная то
Я вже агресивна від більшості відповідей тут. Від норм, які бачу тут в людей. Я вмію відмовляти, і коли настає крайня точка кипіння я відмовляю і кордони свою тримаю. З друзями вірю і знаю, що так і має бути ти мені-я тобі. В мене не одна сімʼя кумів. З іншими таких ситуацій не буває. Ніхто не рахує скільки разів хто до кого сходив, але ходимо один до одного, бо це нормально. Тут, на цьому форумі люди читають і трактують незрозуміло яким місцем . Але саме по цій причині я майже не створюю теми, хоча зареєстрована років 10 назад.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляБелоснежко
Ми були дуже близькі раніше. Всі відпустки разом, великі вихідні кудись їздили. З війною все змінилось, стали спілкуватись значно менше, вони зайняті часто, бо дітей багато, гуртки різні в них. Але і раніше відпочивали лише в нас 😂😂😂😂 в них ми були лише на дачі декілька разів, вдома жодного разу
дякую аж підскакую• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Ну похоже, что не очень то вы умеете отказывать и держать свои границы, если доводите до точки кипения)
Я тут с краю постою• 15 ноября 2024
Ответ дляМилота
Не зрозуміла Ваших справжніх бажань, похренсицю привітати чи ремонт подивитись? Озвучуйте їх прямим текстом, щоб людина орієнтувалась.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Просто раніше мене це влаштовувало.
Милота
• 15 ноября 2024
Ответ дляЯ тут с краю постою
А ви похресників в себе вдома вітаєте? То давайте ми до вас прийдемо?
Астоновитесь!• 15 ноября 2024
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Удалено администрацией...