Баба Йога• 16 ноября 2024

Дурне питання про кількість дітей

Народ, питання дійсно дурне, кому не таке - я попереджала.
Уявіть ситуацію.
У сім´ї є вже є троє дітей. Всі діти від одного чоловіка, у неї/нього більше дітей немає. Це три сини. Їм, скажімо, 3, 7 і 8 років.
Сім´я забезпечена, питання фінансів не стоїть зовсім.
І тут новина - вони чекають на четверту дитину.
Їй 39 років, йому 45.

Ваша перша думка на таку новину?
Результат:
вже голосів: 105
49 (46.67%) Хочуть ще доню
18 (17.14%) Ого, ну у неї і здоров´я
15 (14.29%) Інший варіант
13 (12.38%) І мені б так...
8 (7.62%) Та навіщо їм?
2 (1.9%) Напишу у коментарях
Дикая Роза• 16 ноября 2024
Перша думка - саме про її здоров´я.
Я маю близьких знайомих з чотирма дітьми. Вони дуже класні батьки, включені, багато встигають. Приємно спостерігати і приємно з ними бачитись.
В мене двоє дітей, більше не планую, бо здоров´я дійсно не супер.

Скорая помощь• 16 ноября 2024
Я взагалі не зрозуміла в чому питання. Ви описали звичайну щасливу родину. Молоді, заможні, народжують дітей. Що можно про них подумати такого? Нехай і далі живуть щасливо, все.
Пес Патрон• 16 ноября 2024
Никаких мыслей вообще, хотят пусть рожают, только порадовалась бы. Пол вообще не важен, его все равно не спланировать
all_in_a• 16 ноября 2024
Це Ви моєю історією цікавитесь?😂 все співпадає. Забезпечені, три сина ( всі три вагітності заплановані) і випадкова вагітність. Вирішили залишити, народилась моя мрія, моє щастя, моя донечка🥰 Здається, після її народження, я синів ще більше полюбила. Відчуваю себе повністю щасливою мамою.
ПлюшкамиБалуюсь• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Були одної статі? Чи просто хотілося 5 дітей? Якщо не секрет, звичайно.
Не секрет. Нам хотелось больше детей. Просто обеспечить на высоком уровне, можем только пятерых.
ПлюшкамиБалуюсь• 17 ноября 2024
Ответ дляБаба Йога
Коли грошей вдосталь, ніякого геморою. Є кухар, прибиральниця, няні/помічники у кожної дитини окремо. Свій басейн, спортзал, масажист.
Кстати… у нас никогда не было помощников. Смысл в таком количестве детей в том, чтобы самостоятельно получать удовольствие от процесса их взросления. Естественно без репетиторов, тренеров и тд. не обошлось. А так… всё сами. Нам и даром в доме не нужно чужих людей. Кухня и дом это моё хобби. Обожаю готовить. Обожаю научить с самого маленького возраста как жить в идеальном порядке. Дети должны быть самостоятельными и должны уметь много что делать собственными руками.
автор Баба Йога • 17 ноября 2024
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Там інша історія, Трохи великуваті будинки для того, щоб їх могла прибирати одна людина.
Большой секретик• 18 ноября 2024
Я народила майже і 39 3тю дитину. Хотіли дівчинку після хлопчиків. Може б і ще народила якби були можливість як у ваших знайомих. Якби було житло для всіх/ пасивний дохід чи бізнес. Думаю вони теж хотіли б дівчинку. А взагалі,якщо все так як ви описуєте,то пораділа б за них. Забезпечені, мають здоров´я,чому не народжувати?