мистерЛяпсус• 16 ноября 2024
Кого "виживали" на роботі? Як відстояли?
Поділіться досвідом. В компанії давно, керую невеликим підрозділом, було нас всього троє, протягом війни звільнились (виїхали) мої підлеглі дівчата, треба було терміново шукати заміну, взяла, асистентку з адмін відділу, яку хотіли скоротити, наче така гарна дівчина, з чистим поглядом, юридичною освітою, пожалілась, що її керівниця притисняла 3 роки, короче пожаліла. Півроку її вчила нонстоп. А потім вона доволі різко почала, просити підвищення, я їй пояснила, що об´єм робіт не збільшився, її вже підвищували в цьому році, і наступний перегляд зп не раніше 6 місяців. І понеслось.. пожалілась на мене новопризначеному директору, той її підтримав, підвищив її зп не поговорив зі мною, став її ставити в копії усіх переписок і менеджмента по нашому напрямку, потім втихаря почав шукати нового керівника, щоб перевести мене на рядову посаду, типу я не справляюсь. Я не здаюсь, майже рік відбиваюсь, працюю по вихідним, виконуючи забаганки директора, тій працівниці ще двічі підвищили зп, а у мене почались проблеми зі здоров´ям
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляЗамурмишка
Аж цікаво стало, скільки Вам років?
Багато, 55, але зовні не скажеш:) ттт
Замурмишка• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Багато, 55, але зовні не скажеш:) ттт
В нас люблять вважати що 40+ це дрєвні бабки і місце їм на лавці ((
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
То може він вас через це і виживає, йому некомфортно з більш компетентною і досвіченою працівницею, яка розуміє, що він нуль? Начальник має бути більш кваліфікованим, або мати іншу спеціальність, інакше він почне вас виживати, це неминуче. Зверніться в хед офіс, або до колишнього начальника, якщо вони вас знають, то захистять. І продемонструйте їм некомпетентність нової працівниці, нехай виконує свою роботу сама, розподіліть обов´язки, а вони подивляться. Нащо ви гребете за весь відділ, ви її фактично прикриваєте і вчите.
Мій керівник в хедофісі, в цілому в курсі, мене знає давно, тож підтримує. Директор директора, підтримує директора, то його ставленик.
Працівниця вже більш менш навчилась, працює нормально, хоча потрібно весь час консультувати і чекапити
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
💯, але це не його компанія йому дали ’порулить’, він такий самий найманий працівник
Все верно, но он подбирает сотрудников, с которыми ему комфортно работать, но только на более высшем уровне, чем вы
Вы же тоже менеджер и знаете, кого и с какими навыками, характером вам стоит нанимать, а кого не стоит
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
І що робити тим з ким йому не комфортно?
До нього, за мої роки в компанії, це 4й директор.
Мрії у вирії• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Та начальниця сама зі мною говорила, ця працівниця зараз і на неї і її колег наїзжає. Протекція директора дозволяє
Включите режим ожидания, успокойтесь. С волками жить, по волчьи выть. Бывают такие коронованые особы, девочка явно поймала звезду, но Вам нужно успокоиться, паника мешает сосредоточиться.
Гуляю босоніж• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
еще, для начала я бы перестала оказывать ей бесплатные консультации и чекапить
если это не отражается на вашей работе, и вы работаете не в крепком тиме - я бы перестала заниматься благотворительностью
если вы не тренер в компании, это вообще не ваша зада обучать и адаптировать новичков
занималась бы своей работой и все.
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Мириться, пытаться наладить контакт, уйти
Все банально как мир)
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую:) просто чекати не вийде, весь час потрібно доводити, що ти ще не кляча, і можеш тягнути все що навалюють,
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
занималась бы своей работой и все.
Ой, вот тут и начнется конфликт
Что значит бесплатная консультация?
У вас на работе, если возникнет вопрос к бухгалтеру или отделу кадров, вы тоже будете платить? Потому что они не оказывают бесплатных консультаций?
Что значит бесплатная консультация?
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
занималась бы своей работой и все.
За роботу по напрямку відповідаю я, якщо щось не так, питають не у неї.
Найгірше, що не можу їй довіряти, вже декілька разів ловила на брехні, в основному на дрібній, але це ж показник
Мрії у вирії• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Я не о работе Вашей, а о её. За ней спокойно понаблюдайте. Такие резвые часто косячат, но косяки не признают.
Гуляю босоніж• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
печально ((
тогда выход один, увы
Кокосиха• 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ой, вот тут и начнется конфликт
Что значит бесплатная консультация?
Нет имелось в виду что если обучение сотрудников никак не входит в прямые обязаности автора, то стоит перестать помогать тем кто эту помощь не оценил. В данном случае той девушке что резво метит на место автора.
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляСпайдерВумен
Це двері в нові можливості. Не прогавте шанс. Уйдіть на роботу мрії.
Теж була в цій ситуації, нікого не слухала, ревіла, я ж 15 років в них працювала. Зп втричі більша, вільний графік, я почала жити і вам цього бажаю!
Дякую! Боюсь що в моєму віці не так просто знайти роботу, хоча раніше всі роботи знаходила запросто
Мрії у вирії• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Вот об этом я и писала Выше. Это Ваша возможность. Ловите её косяки, несёте директору и говорите. Господин хороший, я конечно все понимаю, но девушка сильно часто ошибается, это новый метод работы? Не нужно её прямо обвинять, нужно показать руководителю, что человек свою работу не тянет.
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ дляКокосиха
Обычно пишут такие пункты в ДИ
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляМрії у вирії
Косячить, це так, виправляю. При цьому каже мені, - ’нічого страшного’:)
А коли, наприклад, пояснюєш, що це не нічого страшного, а за цим косяком потягнеться фінансова відповідальність інших відповідає з чистим поглядом - не треба сваритись:)
Мрії у вирії• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Разговаривать уже поздно. Она явно за спиной говорит совсем другие вещи, поэтому берете её косяки и обьясняете, что так жить нельзя, что это за работа такая, постоянно контролировать сотрудника это не норма. Кому нужна двойная работа? Вот это Вы и объясните своему руководителю.
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
:) я не пріма, це точно. Ви праві, з цим директором у нас різні погляди, особливо на пріоритети завдань в моєму напрямку. Він це знає, відчуває що я його не достатньо поважаю, як керівника. Мені є з чим і ким порівнювати. Але я виконую усі його завдання, і поважаю його посаду, його вдповідальність.
У відпустку мене відпустять, лише при умові, що я буду на зв´язку, і на підтримці колеги. Лікарняний, теж саме, усі працюють, якщо є сили
То перестаньте її підтримувати, навпаки, створіть ситуацію, за якої вона не впорається. а чому ви за кордон не поїхали? В Україні це типова ситуація.
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Дякую за Ваш допис:)
Вище керівництво це хедофіс, їм не потрібно встрягати в це все. І вони завжди виберуть бізнес. Керівник мого напрямку в хедофіс мене підтримує.
То зверніться до них по допомогу, інакше вас виживуть, та ще й підставлять. Може вони вас до себе на роботу заберуть? або допоможуть здихатись її, перевести кудись ще.
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Все банально как мир)
а она и не ссорилась, и никого не виживает.
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Рано чи пізно вона вас підставить.
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
А як може керівник не підтримувати підлеглих? Якщо з ситуацією вона не може впоратись, то я маю допомогти, щоб робота не страждала. За результат відповідає керівник.
Була за кордоном майже два роки. Тут чоловік, син, не можу без них
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляInconvenient
Рано чи пізно вона вас підставить.
Вже. Що вона директору розказує, хз
СпайдерВумен• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Просто перешагніть бар´єр внутрішній, який вам каже ні.
Я шукала на роботу працівника, так от молоді дуже неуважні і безвідповідальні, ідуть в декрет, малі діти часто хворіють, хлопців забирає тцк. Шукайте в вашому віці плюси, а не мінуси.
Гуляю босоніж• 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Ой, вот тут и начнется конфликт
Что значит бесплатная консультация?
у меня на работе, если водитель придет к бухгалтеру обсудить цены на масло и влияние на это цены нефти - бухгалтер ему скажет, что нет времени
вопрос - это одно, при этом
обучение новичков и адаптация - это другое
во многих компаниях занимаются этим специально обученные и нанятые люди, которым платят за это зарплату
мне же платят за выполнение моих обязанностей, в которые не входят тренинги новичков
одно дело, сказать, где кофеварка и ответить на какой-то вопрос по сути, если это касается работы, другое - когда приходит, например, бухгалтер и говорит, ой, как ты в экселе умеешь?! это оно само тебе столбец считает, да?
вопрос - это одно, при этом
Мию вікна у мороз• 16 ноября 2024
Здоровье важнее
В мире все постоянно меняется, сможете поменять и место работы. Значит, вам пора двигаться дальше.
Моей маме 60+, работает бухгалтером, ее берут с удовольствием, не в крупные иностранные, конечно, но берут.
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляМию вікна у мороз
Здоровье важнее
Дякую:) Я не бухгалтер, але професія теж популярна
мистерЛяпсус
• 16 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
вопрос - это одно, при этом
От, да. Вчила, практично з нуля, тренінги шукала для неї, півроку була сама люб´язність, а потім коли почала їй більше обов´язків скидати, почалося.
Але на справді, діло ж не в працівниці, а в директорі.