мистерЛяпсус• 16 ноября 2024

Кого "виживали" на роботі? Як відстояли?

Поділіться досвідом. В компанії давно, керую невеликим підрозділом, було нас всього троє, протягом війни звільнились (виїхали) мої підлеглі дівчата, треба було терміново шукати заміну, взяла, асистентку з адмін відділу, яку хотіли скоротити, наче така гарна дівчина, з чистим поглядом, юридичною освітою, пожалілась, що її керівниця притисняла 3 роки, короче пожаліла. Півроку її вчила нонстоп. А потім вона доволі різко почала, просити підвищення, я їй пояснила, що об´єм робіт не збільшився, її вже підвищували в цьому році, і наступний перегляд зп не раніше 6 місяців. І понеслось.. пожалілась на мене новопризначеному директору, той її підтримав, підвищив її зп не поговорив зі мною, став її ставити в копії усіх переписок і менеджмента по нашому напрямку, потім втихаря почав шукати нового керівника, щоб перевести мене на рядову посаду, типу я не справляюсь. Я не здаюсь, майже рік відбиваюсь, працюю по вихідним, виконуючи забаганки директора, тій працівниці ще двічі підвищили зп, а у мене почались проблеми зі здоров´ям
Душа компанії• 16 ноября 2024
Вывод: никогда никого не нужно учить на работе, если собираешься там оставаться работать.
Сонечко• 16 ноября 2024
Думаю Ви при своєму досвіді можете кращу роботу знайти за цю
СпайдерВумен• 16 ноября 2024
Це двері в нові можливості. Не прогавте шанс. Уйдіть на роботу мрії.
Теж була в цій ситуації, нікого не слухала, ревіла, я ж 15 років в них працювала. Зп втричі більша, вільний графік, я почала жити і вам цього бажаю!
Ирина_Б_• 16 ноября 2024
странный новый директор. Идите к нему и разговаривайте, ваша подчиненная могла наговорить на вас куча неправды, в плоть до того что работает она, а вы игры играете.
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляСонечко
Досвід ок, але вік у мене досить поважний:)
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Знаете, дыма без огня не бывает
Если на ваше место подыскивают, возможно вы не такой уж хороший сотрудник/руководитель
И ваше маленькое протеже это аргументировала руководству.

Вам бы поговорить с руководством откровенно, чтобы вам провели оценку вашей деятельности и честно назвали причину подобных решений.

Я выжила с места своего непосредственного менеджера по причине его полнейшей некомпетентности. Оказалось, что все его считали таким, но боялись начинать этот процесс
Ируся-пуся• 16 ноября 2024
Автор, може вона мутить з тим директором от він її і просуває
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
З директором говорила, і не раз. Він у нас не так давно, на посаді звичайного менеджера був, він мене сприймає, як старосвітську тьотку, яка заважає молоді розвиватись
Ирина_Б_• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
ну и дурак. Просто работайте и на всякий случай ищите новую работу. Где ваш предыдущий начальник? может к нему перейти
Ируся-пуся• 16 ноября 2024
А вы можете поговорить с бывшей начальницей той девушки? Может она вам на подмогу придет
Мне без сахара• 16 ноября 2024
Ніяк, завжди поступалась місцем і не жалію.
Цвірінь• 16 ноября 2024
автор, зазвичай в таких випадках з´являються проблеми зі здоров´ям.
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Знаете, дыма без огня не бывает

Впевнена, що новопризначений директор саме так і думає:) але ні він, ні ця працівниця не можуть оцінюваьи мою компетентність, тому що вони в цьому напрямку майже нуль. Я зараз втримуюсь, лише завдяки своїй репутації, знанням та досвіду, тому що гребу одна за весь відділ, і на локальному рівні і на рівні хед офісу
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Ні, вона мутить з іншим колегою:) директор просто любить підлабузників
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляИрина_Б_
Попередній начальник виїхав, він іноземець
Крапипопка• 16 ноября 2024
Навіщо Ви працюєте вихідними і всі забаганки шефа виконуєте?
Поважайте себе, змініть роботу.
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляИруся-пуся
Та начальниця сама зі мною говорила, ця працівниця зараз і на неї і її колег наїзжає. Протекція директора дозволяє
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Эмм, с таким вы подходом, что вы прима бесценная, а ваш биг начальника не тот, кто может оценивать работу сотрудников, может в этом кроется корень?

Да, он не знает ваших знаний и заслуг, но он оценивает по другим критериям, например, качество и сроки выполненной работы, управление люди, отношения с другими коллегами.

Сколько видела людей, который утверждали, что на них все держится, так после их ухода компания не развалилась ни одна, все пережили уход незаменимого сотрудника

Хотите показать, насколько вы ценны, уйдите в отпуск или на больничный на 3 недели. Делегируйте работу свой подчиненной.
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляМне без сахара
Теж вже схиляюсь до цього. Шкода, компанія хороша, гарна команда, завжди тут відчувала себе на свойому місці
Гуляю босоніж• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
вас захотели заменить мокроп*ськой
эйджизм в деле
варианта два - идти к вышестоящему руководству - если вы с ним знакомы, выше этого новоназначенного молодца, и делать донос, рассказав всю ситуацию
если они не новоназначены, вас знаю - двух этих резвых коней пришорят
если такой вариант затруднителен - увольняться
вас выживут, так или иначе
зачем себе трепать нервы?
у меня был экприенс, но меня выживали из-за личной неприязни
пришла новая мадама на фирму, невзлюбила меня с первого вздоха
очень ей было завистливо, что у меня есть муж и должность директора департамента в 26 лет, и высшее образование
начала делать откровенные пакости, наши отделы соприкасались по некоторым вопросам в работе
три или 4 месяца я с ней бодалась
потом сходила с генеральному на разговор
оказалось, она его знакомая. я честно спросила, ты ж понимаешь, что останется кто-то один? он ручками развел, плечиками пожал - и мне все стало ясно.
уволилась по согласованию сторон, с выходным пособием за три месяца. и ни жалею ни грамма.
их догонит )) а у меня все хорошо, я отличный специалист, у меня прекрасная карьера, хорошие доходы и без их фирмы
Vladislava-n• 16 ноября 2024
Підшукуйте собі інші роботу,бо здоров´я важливіше за все.
Гуляю босоніж• 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую

все пережили и переживут
незаменимых нет
но и работы для нормального спеца хватате
поэтому я никогда не боялась уходить
на мое место, на предыдущей работе - взяли двоих, и еще хотят третьего
но мне все равно )) у компании есть ресурсы оплачивать троих - удачи!
но если я начинаю испытывать дискомфорт от своей работы - я ее бросаю.
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
все пережили и переживут
незаменимых нет
поэтому я никогда не боялась уходить
Все верно говорите
Спасибо, что дополнили мою мысль
Espresso_caffe• 16 ноября 2024
урок вам на всю жизнь - не пригревайте змей
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую

:) я не пріма, це точно. Ви праві, з цим директором у нас різні погляди, особливо на пріоритети завдань в моєму напрямку. Він це знає, відчуває що я його не достатньо поважаю, як керівника. Мені є з чим і ким порівнювати. Але я виконую усі його завдання, і поважаю його посаду, його вдповідальність.
У відпустку мене відпустять, лише при умові, що я буду на зв´язку, і на підтримці колеги. Лікарняний, теж саме, усі працюють, якщо є сили
дякую аж підскакую• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Возможно мы и нашли причину
Просто вы являетесь токсиком для своего начальника, и он хочет заменить на того, с кем ему будет комфортно.

Так бывает
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ дляГуляю босоніж
вас захотели заменить мокроп*ськой
эйджизм в деле
вас выживут, так или иначе
зачем себе трепать нервы?
три или 4 месяца я с ней бодалась
Дякую за Ваш допис:)
Вище керівництво це хедофіс, їм не потрібно встрягати в це все. І вони завжди виберуть бізнес. Керівник мого напрямку в хедофіс мене підтримує.
автор мистерЛяпсус • 16 ноября 2024
Ответ длядякую аж підскакую
Возможно мы и нашли причину

Так бывает
💯, але це не його компанія йому дали ’порулить’, він такий самий найманий працівник
Замурмишка• 16 ноября 2024
Аж цікаво стало, скільки Вам років?
Inconvenient• 16 ноября 2024
Ответ длямистерЛяпсус
То може він вас через це і виживає, йому некомфортно з більш компетентною і досвіченою працівницею, яка розуміє, що він нуль? Начальник має бути більш кваліфікованим, або мати іншу спеціальність, інакше він почне вас виживати, це неминуче. Зверніться в хед офіс, або до колишнього начальника, якщо вони вас знають, то захистять. І продемонструйте їм некомпетентність нової працівниці, нехай виконує свою роботу сама, розподіліть обов´язки, а вони подивляться. Нащо ви гребете за весь відділ, ви її фактично прикриваєте і вчите.