Червона рута• 16 ноября 2024
Як ставитеся до ідеї - вийти із зони комфорту заради особистого зростання?
Барвіночка• 16 ноября 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Выйти из зоны комфорта могут немного людей.
Иногда люди просятся на работу с большей зарплатой. Но когда доходит до дела-дают заднюю. Таких большинство.
Начинают придумывать-ой, я тут уже так привыкла, все знаю.
А ось це гарний приклад.
Людина звикла працювати ось так, і навіть задля більшої зарплати та перспектив (які ж дадуть більший комфорт!), не готова вивчати щось нове, змінювати свої звички.
НаБалКоніХодять• 16 ноября 2024
Ответ дляПомаранчова душа
Щоб вийти з зону комфорту, спочатку в неї треба потрапити..
більшість людей проживає життя в зоні комфорту
Пилосмок працює• 16 ноября 2024
Ответ дляБіток чи ефір?
Люди которые не понимают тему, вы кем работаете? Сидите в малюсенькой офисе за 12 тыс, но вам комфортно?
о каком комфорте может идти речь с з.п 12 тыс?
Голена блондинка• 16 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
З цією назвою ’зона комфорту’ повністю сенс спотворили.
Виходити треба з ’зони звичок’, а не комфорту.
Так в этой фразе о том и речь, что привычное и знакомое - это комфортно. И для каждого это своё
Крем для арбуза• 16 ноября 2024
Хорошо отношусь , знаю о чем вы
У меня муж работал лет 10 на богатого мужика -личный помощник
С деньгами все ок но морально ужас , считай и выходных нет может позвонить в любое время и психованный , и ничем ты кроме его работы занялся не можешь
А муж хотел что-то свое , свое дело
Конечно страшно уходить со стабильного , сытного места но я его поддерживаю , а как будет никто не знает но пусть попробует
А муж хотел что-то свое , свое дело
Помаранчова душа• 16 ноября 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
ні. Почитайте що це значить.
Я супер-пупер• 16 ноября 2024
Чудова ідея! Хоча не знаю, чи захочу виходити, якщо нарешті колись потраплю в ту зону)
Міні-бікіні• 16 ноября 2024
Ответ дляБарвіночка
Описана ваша ситуація - це взагалі не про це.
Вам стало нудно, ви пішли працювати, все.
І навіть не напружувалися при прийнятті рішення.
Так що не примазуйтеся.
Як це не напружувалась?
А поход по співбесідам в 40 років?
Той ще треш.
А пошук того, що хочеться?
А поход по співбесідам в 40 років?
Той ще треш.
А пошук того, що хочеться?
Самоучка• 16 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Як це не напружувалась?
А поход по співбесідам в 40 років?
Той ще треш.
А пошук того, що хочеться?
А поход по співбесідам в 40 років?
Той ще треш.
А пошук того, що хочеться?
Как вам удалось найти работу, если вы не работали?
Или перерыв был не долгим?
Цвірінь• 16 ноября 2024
чого всі як одна ’спочатку треба зайти в ту зону’))))
багато хто сидить на роботі по декілька років, отримує невелику зп, замість того щоб повчитися і перейти на щось більш значуще, але то буде стресово. Але ж ні, сидять і кажуть ’я вже звикла тут....’
Ну ось вам і приклад виходу с зони
Або терплять своїх недочоловіків, замість того щоб жити одна і нарешті видихнути з полегшенням
Ну ось вам і приклад виходу с зони
Міні-бікіні• 16 ноября 2024
Ответ дляСамоучка
Или перерыв был не долгим?
Почти 15 лет перерыв
Спрашивала всех кто знает о вакансиях, рассылала оригинальные резюме, звонила в компании, ходила на собеседования.
Самоучка• 16 ноября 2024
Ответ дляМіні-бікіні
Почти 15 лет перерыв
У меня фриланс 19 лет
В резюме даже написать, не о чем(
Кому нужен фриланс.
Начала рассылать резюме, но настроение такое, что боюсь, что никогда не найду работу (((
И обманывать, что я работала эти 19 лет не на себя, а на дядю тоже не могу
В резюме даже написать, не о чем(
Кому нужен фриланс.
Скоро_вчера• 16 ноября 2024
В мене немає нічого, ніяких досягнень, зростань, перспектив, отак зона комфорту мене засмоктала.